Odchudzanie z dietą pudełkową!

0
1163
jagody w cukrze na stole
Przysłowiowe pudełka odczarowują negatywny wydźwięk słowa „dieta” | fot.: materiał partnera zewnętrznego

Dieta pudełkowa zyskała swoją popularność kilka lat temu i nadal jej reputacja nie słabnie. Jest to niezwykle proste oraz wygodne rozwiązanie czemu dowodzi jej uznanie wśród konsumentów. Przysłowiowe pudełka odczarowują negatywny wydźwięk słowa „dieta”, pomagają zadbać o nasze zdrowie oraz samopoczucie a przy okazji ułatwią pozbycie się nadprogramowych kilogramów.

Dla kogo?

Catering dietetyczny to rozwiązanie skierowane dla wszystkich tych, którzy pragną zadbać o swoje zdrowie, ale brakuje im czasu na samodzielne przygotowywanie posiłków bądź najzwyczajniej w świecie nie sprawia im to przyjemności. Albo gdy brakuje im wiedzy oraz umiejętności, które pozwolą skomponować zbilansowany jadłospis i wolisz powierzyć te zadanie profesjonalnym dietetykom. Możesz liczyć na pomoc ekspertów przy doborze odpowiedniego zestawu oraz kaloryczności. Dzięki wywiadowi określą optymalną opcję dla twojego trybu życia uwzględniając nie tylko twój wzrost, wagę, ale również preferencje oraz alergie pokarmowe czy osobiste cele takie jak redukcja masy ciała, wzmocnienie i wspomaganie osiągnięcia lepszych wyników w sporcie czy też detoks organizmu. Możesz wykluczyć nie tylko laktozę, gluten czy mleko, ale również zaznaczyć, iż preferujesz śniadania na słono zamiast na słodko lub nie przełkniesz rodzynek. Otrzymasz indywidualnie dopasowaną pod siebie dietę.

Odchudzanie

Stosując na co dzień catering dietetyczny z każdym dniem kształtuje się nasza świadomość na temat tego, jak powinny wyglądać zdrowe proporcje poszczególnych składników oraz wielkości porcji. Poznajemy nowe smaki i nasz zróżnicowany jadłospis dostarcza nam inspiracji na zdrowe alternatywy wielu dań. Zauważamy jakie składniki warto wprowadzić do swojej diety, uczymy się i doceniamy nowe połączenia smakowe. Stajemy się bardziej świadomi jak powinna wyglądać zdrowa dieta.  Oprócz redukcji masy ciała przyswajamy nowe nawyki żywieniowe dzięki temu, że diety pudełkowe opierają się na pełnoziarnistych produktach, warzywach oraz owocach.

Catering zapewnia nam regularne i zbilansowane posiłki, dzięki którym twój organizm przestaje się domagać różnego rodzaju przekąsek. Nie podjadasz podczas gotowania, bo nie gotujesz. Nie zostają resztki w lodówce, które mogą Cię kusić, nie uzupełniasz zapasów słodyczy oraz słonych przekąsek bo praktycznie nie robisz zakupów spożywczych. A skoro przestajesz podjadać między posiłkami i zapychać się śmieciowym jedzeniem to także nie tyjesz, a nowe nawyki ułatwią zrzucenie wagi!

Catering dietetyczny w Krakowie

W jaki sposób zdecydować się na konkretny catering dietetyczny, mając tak szeroki wybór?  Zwłaszcza w dużym mieście, takim jak Kraków, wachlarz ofert jest szeroki.  Przy tak bogatym  zasobie spróbuj wybrać firmę, która dopasuje się do twoich potrzeb.  Spośród wszystkich diet pudełkowych w Krakowie zwróć uwagę na te, które uwzględnią nie tylko nietolerancje pokarmowe, ale również osobiste preferencje, cele i specjalne potrzeby np. zdrowotne. Nieoceniona jest również pomoc dietetyka przy wyborze najlepszego wariantu diety. Wszystko to może nam zapewnić znany i ceniony na terenie całego kraju Body Chief, którego polecają sławy z pierwszych stron gazet oraz wybitni sportowcy.


Materiał partnera zewnętrznego