Poznaj Seiko Brilliance – progresywne soczewki okularowe

0
712
Okularowe soczewki progresywne Seiko Brilliance
Soczewki progresywne Seiko Brilliance są projektowane na podstawie dokładnego wywiadu, badań i pomiarów, dzięki czemu ich konstrukcja uwzględnia wszystkie indywidualne cechy przyszłego ich użytkownika | fot.: materiał partnera zewnętrznego

Jeszcze całkiem niedawno soczewki progresywne do okularów były uważane za innowacyjne rozwiązanie optyczne, które swoją funkcjonalnością ociera się o doskonałość. Jednak wraz z pojawieniem nowego dzieła Seiko Optical, japońskich mistrzów technologii optycznych, okazało się, że to, co wszystkim dotąd wydawało się ideałem, może stać się jeszcze doskonalsze. Progresywne soczewki do okularów Seiko Brilliance, bo o nich mowa, udowadniają właśnie, że możliwości oferowane przez okulary progresywne mogą być większe i znacznie lepiej mogą one odpowiadać indywidualnym preferencjom i potrzebom konkretnego użytkownika.

W pełni spersonalizowane soczewki progresywne nowej generacji

Soczewki progresywne Seiko Brilliance są projektowane na podstawie dokładnego wywiadu, badań i pomiarów, dzięki czemu ich konstrukcja uwzględnia wszystkie indywidualne cechy przyszłego ich użytkownika, a także bierze pod uwagę sposób, w jaki najczęściej będzie on użytkował okulary progresywne. Czy dużo czasu spędza przed komputerem? Czy potrzebne będą mu dodatkowe uszlachetnienia, warstwy zapobiegające parowaniu szkieł, filtry ochronne? Seiko Optical dopiero po zebraniu wszystkich danych o specyficznych potrzebach osoby noszącej okulary rozpoczyna proces przygotowania idealnie dopasowanej, spersonalizowanej soczewki progresywnej. Najnowocześniejsze rozwiązania technologiczne, którymi dysponuje japoński producent, pozwalają zaś zrealizować nawet wyjątkowo nietypowe zamówienie. Progresywne soczewki okularowe Seiko Brilliance występują w ponad 300 wariantach konstrukcyjnych! Ponieważ soczewki Seiko Brilliance są tak precyzyjnie dopasowane do wcześniej zdefiniowanych potrzeb, są to jedyne szkła progresywne dostępne na rynku, które nie wymagają długiego okresu adaptacji do nowych okularów. Seiko Brilliance gwarantują wyraźne widzenie na wszystkie odległości już przy pierwszym użyciu. Możliwość precyzyjniejszego kształtowania poszczególnych stref soczewki wypracowana przez specjalistów Seiko przekłada się ponadto na większą swobodę przenoszenia wzroku między różnymi odległościami czy wyeliminowanie nieostrości obrazu podczas patrzenia przez peryferyjne obszary soczewki.

Jak w praktyce progresywne soczewki Seiko Brilliance ułatwiają codzienne czynności?

Adaptacja do okularów progresywnych z Seiko Brilliance jest natychmiastowa, co pozwala cieszyć się wyjątkową ostrością widzenia już od pierwszych godzin użytkowania nowych szkieł. Okularowe soczewki progresywne Seiko Brilliance, dzięki innowacyjnym technologiom takim jak DIGITAL ZOOM EQUALIZER czy TWINEYE 360° MODULATION TECHNOLOGY wspierają oczy w najlepszy dla danej czynności sposób, dzięki czemu widzenie jest nie tylko bardziej precyzyjne, ale i komfortowe. DIGITAL ZOOM EQUALIZER to technologia, która zapewnia bardziej naturalne widzenie przez progresywne soczewki podczas korzystania z urządzeń cyfrowych, a TWINEYE 360° MODULATION TECHNOLOGY zapewnia szersze pole widzenia, ważne, chociażby przy prowadzeniu samochodu, a także precyzyjniej dostosowuje możliwości soczewek do różnic korekcji prawego i lewego oka. A to tylko dwa spośród kilku innowacyjnych rozwiązań stworzonych przez Seiko Optical, które zwiększają imponujący potencjał tych najbardziej zindywidualizowanych i obecnie najdoskonalszych soczewek progresywnych na świecie.


Materiał partnera zewnętrznego