Jednodniowe soczewki kontaktowe Dailies – komfort i wygoda

0
606
soczewki jednodniowe
W przeciwieństwie do innych typów szkieł kontaktowych, soczewki jednodniowe, nie wymagają żadnej pielęgnacji | fot.: materiał partnera

Każdy z nas pamięta chyba zabawny wiersz Juliana Tuwima o panu Hilarym, który nie mógł znaleźć swoich okularów. Gdyby bohater wiersza używał jednodniowych soczewek kontaktowych, z pewnością nie wpadłby w podobne tarapaty. Soczewki są bowiem wygodne, komfortowe w użyciu i nie wymagają żadnej pielęgnacji. W dodatku, mamy gwarancję, że nigdzie nam się nie zapodzieją. 

1. Soczewki kontaktowe Dailies Aqua Comforf PlusI

2. Soczewki jednodniowe. Trzy systemy nawilżania

3. Pielęgnacja soczewek kontaktowych 

Soczewki kontaktowe Dailies Aqua Comfort Plus

Jeśli masz wadę wzroku i nie lubisz, lub nie chcesz nosić okularów zdecyduj się na soczewki kontaktowe. Są one o wiele wygodniejsze w użyciu. Skuteczniej niż tradycyjne szkła w oprawkach, poprawiają ostrość widzenia. Założenie ich wymaga nieco wprawy, ale po kilku próbach stanie się to dziecinnie proste. Są osoby, które obawiają się noszenia soczewek kontaktowych, z uwagi na potrzebę ich starannej pielęgnacji. Używa się do tego specjalnych płynów i pojemniczków, w których soczewki powinny być zamknięte, po zakończeniu użytkowania. Problem ten, rozwiązują jednodniowe soczewki Dailies Aqua Comfort Plus, które nie wymagają żadnych zabiegów pielęgnacyjnych. 

Soczewki jednodniowe z unikalnym systemem nawilżania

Jednodniowe soczewki kontaktowe Dailies AquaComfort Plus przeznaczone są dla osób cierpiących zarówno na krótkowzroczność, jak i nadwzroczność. Są wykonane hydrożelowej substancji, dzięki której idealnie dopasowują się do kształtu oka. Są także odpowiednie dla alergików i osób, których problemem są wrażliwe oczy. Założone w prawidłowy sposób, nie podrażniają oczu, nie powodują zaczerwienienia ani pieczenia. Zapobiegają też nadmiernemu wysuszaniu śluzówki, oczywiście przy prawidłowym ich użytkowaniu. Soczewki można nosić właściwie w każdych warunkach – w zamkniętych pomieszczeniach, na świeżym powietrzu, oraz do przy przy komputerze. Ich niewątpliwą zaleta, jest przepuszczalność tlenu, nie ma więc obawy, ze do naszych oczu dotrze jego mniejsza ilość. Jednodniowe szkła kontaktowe wyposażono w unikalny system nawilżania o potrójnym działaniu. Po pierwsze, materiał użyty do ich produkcji, zawiera aż 69 proc. wody. W dodatku, w ich skład wchodzi specjalny lubrykant uwalniany podczas mrugania gałek ocznych. Dzięki temu zapewniają wyraźne widzenie przez cały dzień.  

Pielęgnacja soczewek kontaktowych 

W przeciwieństwie do innych typów szkieł kontaktowych, soczewki jednodniowe, nie wymagają żadnej pielęgnacji. Dlatego cieszą się duża popularnością, wśród osób ceniących wygodę. Nie ma potrzeby używania płynów pielęgnacyjnych, ani specjalnych pojemniczków. Pod koniec dnia, wystarczy wyjąc soczewki i wyrzucić je do kosza na śmieci. Natomiast rano, trzeba założyć nową parę szkieł. Produkty sprzedawane są w opakowaniach zawierających 30 lub 90 sztuk. Ich zaletą jest również najniższa cena na rynku. 

Sklep internetowy kontaktowe.pl

Adres firmy:

Jaworowa 9, 55-003 Nadolice Wielkie

Telefon:

+48 76 870 32 20

Strona WWW:

https://www.kontaktowe.pl/

Materiał partnera