Irygator Oclean W10 – poznaj możliwości urządzenia

0
452
dziewczyna na łące uśmiech
Dostępnych są również 5 trybów irygacji jamy ustnej, wśród których wyróżnia się delikatny i unikalny tryb, który dba o dziąsła | fot.: materiał partnera zewnętrznego

Dziś porozmawiamy o higienie jamy ustnej, a tym samym chcemy przedstawić irygator do jamy ustnej Oclean W10. Oclean to marka, która koncentruje się na projektowaniu i budowie urządzeń do czyszczenia jamy ustnej, takich jak: szczoteczki, irygatory i sterylizatory. Wszystkie z nich oparte są na technologii premium. Produkt, który tutaj przedstawiamy i który szczegółowo zrecenzujemy, charakteryzuje się oferowaniem doskonałego poziomu czyszczenia w atrakcyjnej cenie.

Konstrukcja irygatora zorientowana na czyszczenie

Zacznijmy od opisania funkcjonalnej konstrukcji irygatora Oclean W10. Jego rozmiar i ergonomia sprawiają, że jest to doskonałe urządzenie do higieny jamy ustnej, które może nawet zastąpić tradycyjną nić dentystyczną. W rzeczywistości, irygator jest wyposażony w najnowocześniejszą technologię, która polega na mieszaniu powietrza z wodą, co powoduje pęcherzyki, które są stale rozpylane w celu czyszczenia i penetracji głęboko między zębami i kieszonkami dziąsłowymi. Zapewnia to głębokie czyszczenie.

Dostępnych są również 5 trybów irygacji jamy ustnej, wśród których wyróżnia się delikatny i unikalny tryb, który dba o dziąsła. Pamiętajmy, że dziąsła muszą być brane pod uwagę podczas higieny jamy ustnej.

Irygator Oclean W10 posiada funkcję przypominania o pozostałej ilości wody w urządzeniu, która trzeba regularnie uzupełniać. Urządzenie oblicza poziom wody w zbiorniku, a na tej podstawie pozostały czas, przez jaki może być wykorzystywane.

Irygator jest także wyposażony w 4 różne dysze, które pozwalają zaspokoić potrzeby wszystkich w zakresie czyszczenia i higieny jamy ustnej.

Do czego dokładnie może być wykorzystywany Oclean W10?

Irygator Oclean W10 może być używany w następujących przypadkach:

  • W ortodoncji: po założeniu aparatu ortodontycznego, ten irygator do jamy ustnej gwarantuje dokładne czyszczenie.
  • Gdy między zębami utknęło jedzenie: jeśli po szczotkowaniu między zębami nadal znajduje się utknięte jedzenie, ten irygator może działać jak nić dentystyczna lub wykałaczka, wydobywając wszelkiego rodzaju pozostałości.
  • W przypadku wrażliwych dziąseł: irygator Oclean W10 posiada kilka poziomów intensywności i jest odpowiedni dla osób z wrażliwymi dziąsłami. W zestawie znajduje się również zestaw 4 dysz delikatnego czyszczenia.
  • Dla lepszego czyszczenia: jeśli chcesz dokładniej czyścić zęby i zapobiegać próchnicy, to urządzenie jest do tego idealne.

Z drugiej strony, irygator Oclean W10 jest łatwy i prosty w użyciu, a jego zbiornik na wodę może być używany przez kilka minut. Zbiornik ten jest również łatwy w czyszczeniu i można do niego dodać płyn do płukania jamy ustnej, jeśli chcesz go dokładniej wyczyścić.

Żywotność baterii

Bateria w tym irygatorze do jamy ustnej ma pojemność 1400 mAh, co jest doskonałym wynikiem w stosunku do wielkości urządzenia.

W rzeczywistości pozwala to na korzystanie z niego przez długi czas i w dowolnym momencie. Jeśli jednak urządzenie się rozładuje, wystarczy po prostu podłączyć odpowiedni kabel USB do ładowania i to wszystko.. Należy jednak zauważyć, że Oclean W10 ładuje się do 100% w ciągu 4 do 5 godzin.

Produkt zawiera przenośne etui

Jedną z rzeczy, którą polubisz w irygatorze Oclean W10 jest to, że jest dostarczany z futerałem, który pozwali Co zabrać go gdziekolwiek chcesz a co najlepsze, nie zajmuje dużo miejsca. Co więcej, może być idealnym prezentem dla kogoś innego.

Wnioski na temat irygatora do jamy ustnej Oclean W10

Po pierwsze, jego rozmiar i ergonomia są idealne. Do tego stopnia, że nie jest skomplikowany w obsłudze i gwarantuje dobre czyszczenie zębów. Po drugie, oferuje różne tryby użytkowania, co czyni go bardzo praktycznym w różnych sytuacjach. Ponadto zawiera kilka dysz czyszczących dla głębszej higieny.

Na koniec chcielibyśmy podkreślić dobry stosunek jakości do ceny tego nowego urządzenia. Za około 300 złotych otrzymasz irygator, który gwarantuje ochronę Twoich zębów.

Materiał partnera zewnętrznego