Tapczany dla dzieci w ofercie Imperium Mebli

0
498
tapczan
Tapczan dla dziecka sprawdzi się idealnie w praktycznie każdych warunkach | fot.: materiał partnera

Nowy tapczan to wspaniały pomysł na prezent, szczególnie gdy chcecie, aby Wasze dziecko zaczęło spać we własnym pokoju. Na rynku znajduje się mnóstwo ofert tapczanów dla dzieci, a spośród nich wyróżniają się modele marki Imperium Mebli. Dlaczego są chętnie kupowane? Jednym z powodów są z pewnością atrakcyjne ceny. Przeczytacie, jakie modele tapczanów dla dzieci proponuje Imperium Mebli.

Dlaczego tapczan to pomysł wyjątkowy?

Nowoczesny styl, szeroka oferta kolorystyczna, indywidualny wybór, nawet koloru drewnianych nóżek, to tylko kilka z wielu zalet kupienia tapczanu w Sklepie meblowym Imperium Mebli. Jednak na początku dobrze się zastanowić, dlaczego akurat tapczan? Po pierwsze wygoda, tapczan dla dziecka sprawdzi się idealnie w praktycznie każdych warunkach. Zajmuje niewiele miejsca, a materac jest miękki i dba o komfort snu Twojej pociechy. Po drugie tapczany dla dzieci są praktyczne, wszystkie modele w ofercie marki Imperium Mebli mają przydatny pojemnik na pościel. Jednym z największych atutów tapczanów w sklepie internetowym Imperium Mebli jest możliwość wyboru kolorów oraz struktur tkanin. Kolorów i konfiguracji jest naprawdę mnóstwo, o czym przekonacie się wchodząc na stronę internetową imperiummebli.pl. W ofercie Imperium Mebli znajdują się meble marki Libro i ich meble tapicerowane – znajdziecie w ofercie tkaninę szenilową, dzianinową, ekoskórę, plecionkę i flok, a także velvet, znaną ze swojej miękkości. Duża część oferowanych materiałów jest naprawdę łatwa w czyszczeniu, co szczególnie docenią rodzice maluchów, a także posiada właściwości hydrofobowe. Czym są tkaniny hydrofobowe? To materiały, które prawie wcale nie wchłaniają wody, ani innych płynów. Dzięki temu, gdy coś się wyleje na tapczan Twojego dziecka, szybko możesz to zetrzeć zwykłym papierowym ręcznikiem, bez konieczności długiego suszenia mebla. Wysoka jakość użytych materiałów sprawia, że możesz mieć pewność, iż tapczany dla dzieci od Imperium Mebli wytrzymają wiele lat w nienaruszonym stanie.

Tapczan IGA

Model IGA ma 204 centymetry długości oraz 87 centymetrów szerokości. Powierzchnia spania to wymiary 84×200 centymetrów. Wysokość całego tapczanu to 67 centymetrów, a wysokość siedziska to 45 centymetrów. Tapczan IGA posiada regulowane trzystopniowe wezgłowie oraz częściowe oparcie. W modelu o wygodne snu dziecka zadba materac bonellowy, czyli sprężynowy, który wspaniale dopasowuje się do ciała. Całość opiera się na drewnianych nóżkach, których wybarwienie możesz wybrać spośród 8 propozycji, aby pasowały do innych mebli lub podłogi. Tapczan dla dziecka Iga jest dostępny w wersji prawo- i lewostronnej. Model ma duży pojemnik na pościel.

Tapczan POLO

Model POLO ma 202 centymetry długości oraz 83 centymetrów szerokości. Powierzchnia spania to wymiary 83×195 centymetrów. Wysokość całego tapczanu to 73 centymetrów, a wysokość siedziska to 48 centymetrów. Jednym z największych atutów modelu POLO są dodatkowe trzy organizery w formie kieszeni, umieszczone przy dłuższym boku tapczanu, to świetne miejsce dla ulubionych pluszowych przyjaciół lub małych samochodzików. Tapczan POLO posiada także pojemnik na pościel, który otwiera się bokiem. Wewnątrz tapczanu znajdziecie estetyczną białą, laminowaną płytę. Model POLO został wyposażony w automat wspomagający otwieranie. Możecie go kupić w wersji lewostronnej lub prawostronnej, w zależności od Waszych preferencji. Nóżki do modelu POLO zostały wykonane z tworzywa sztucznego. O komfort dziecka w czasie odpoczynku zadba materac bonellowy, który składa się ze zwojów sprężyn, dopasowujących materac do pozycji dziecka.

Tapczan KAJTEK

Model KAJTEK ma 184 centymetry długości oraz 80 centymetrów szerokości. Powierzchnia spania to wymiary 80×180 centymetrów. Wysokość całego tapczanu to 65 centymetrów, a wysokość siedziska to 46 centymetrów. Tapczan dla dziecka KAJTEK ma duży pojemnik na pościel oraz trzystopniowe regulowane wezgłowie. Jego zaletą jest częściowe oparcie, na które składa się wezgłowie i część jednego dłuższego boku. Nóżki zostały wykonane z tworzywa sztucznego. W tapczanie KAJTEK znajduje się materac na sprężynach bonellowych, który jest miękki i wygodny. Największą zaletą tego modelu jest uniwersalny montaż, a to znaczy, że tapczan możecie złożyć w wersji prawostronnej lub lewostronnej.

Materiał partnera zewnętrznego