3 niezawodne pomysły na prezent dla chłopaka

0
2795
Prezent z czerwoną kokardą
Jeśli twój mężczyzna jest zagorzałym fanem kultowych produkcji Marvela, DC Comics, czy też uwielbia Star Wars, to idealnym podarunkiem będą gadżety filmowe | fot.: Materiał partnera zewnętrznego

Nierzadko wybranie prezentu dla ukochanego przysparza problemów. Żel pod prysznic, dezodorant czy bielizna to podarki z kategorii tych do bólu przewidywalnych i pozbawionych indywidualnego charakteru. Sami obdarowywani twierdzą zaś, że niczego nie potrzebują. Jak zatem wybrać oryginalny, a zarazem przydatny prezent dla chłopaka? Poniżej przedstawiamy 3 niezawodne propozycje.

1. Gadżety filmowe – idealny prezent dla kinomana

2. Męskie gadżety i akcesoria – niezawodne prezenty dla chłopaka

3. Stolik pod laptopa – praktyczny podarek

4. Prezenty na każdą okazję

Gadżety filmowe – idealny prezent dla kinomana

Jeśli twój mężczyzna jest zagorzałym fanem kultowych produkcji Marvela, DC Comics, czy też uwielbia Star Wars, to idealnym podarunkiem będą gadżety filmowe. Doskonałym pomysłem jest obdarowanie solenizanta zestawem szklanek z logo superbohaterów prosto ze stajni Marvela. Ciekawą propozycję może także stanowić kubek w kształcie głowy Iron Mana, który magicznie zmienia wygląd pod wpływem gorącego płynu. Dopełnieniem będzie miska Star Wars. Z takimi gadżetami na podorędziu można siadać przed srebrnym ekranem i rozkoszować się ulubionymi produkcjami filmowymi.

Męskie gadżety i akcesoria – niezawodne prezenty dla chłopaka

Ustaliliśmy już wprawdzie, że nie najlepszym pomysłem jest obdarowywanie chłopaka żelem pod prysznic czy kremem do golenia, ale mimo wszystko warto pozostać w klimacie łazienkowym. Ciekawym gadżetem na prezent może okazać się fartuszek brodacza, który zabezpiecza otoczenie oraz ubranie przed pozostałościami po goleniu brody. Zawsze w cenie są także ręczniki, a zatem warto wybrać duży kąpielowy model ze wzorem studolarówki. Ręcznik można natomiast zawiesić na niebanalnym wieszaku – w tym celu obdaruj solenizanta wieszakiem w kształcie wbitej w ścianę gwiazdki ninja. W tak zagospodarowanym otoczeniu każdy mężczyzna zapragnie o siebie zadbać.

Stolik pod laptopa – praktyczny podarek

Kolejną propozycję stanowi stolik pod laptopa, wyposażony w specjalną podstawę, która odprowadza ciepło. Nie ma chyba mężczyzny, który od czasu do czasu nie lubi zanurzyć się w wirtualnym świecie, leżąc na kanapie i oddając się błogiemu lenistwu. Taki prezent będzie idealny również dla każdego pracoholika, który nie potrafi rozstać się z pracą nawet na domowej kanapie – stolik pozwoli zadbać o komfort podczas wykonywania zadań na laptopie. W ten sposób można także wygodnie oglądać filmy (przydadzą się wówczas także gadżety filmowe).

Prezenty na każdą okazję

Tak naprawdę jest to przekrój niebanalnych prezentów, którymi można obdarowywać ukochanego mężczyznę przy rozmaitych okazjach – tak, by stworzyć swego rodzaju niezbędnik; od gadżetów filmowych, poprzez akcesoria łazienkowe, aż po komfortowy stolik pod laptopa. Decydując się na którąś z powyższych propozycji, możesz mieć pewność, że prezent okaże się praktyczny i przydatny, a w męskim świecie są to niezwykle istotne cechy.


Materiał partnera zewnętrznego