Krystalia – krystalicznie czysta woda źródlana

0
3391
Woda w Netto
Warto wybrać wodę wzbogaconą o magnez o delikatnym smaku i już dziś przyzwyczajać się do wypijania jej odpowiedniej ilości - na zdrowie. | fot.: materiał partnera zewnętrznego

Do poprawnego funkcjonowania nasz organizm potrzebuje przynajmniej 1,5 litra wody dziennie. Warto sięgnąć po Krystalię, która dodatkowo zawiera magnez pozytywnie wpływający na układ nerwowy.

Jednym z podstawowych elementów zdrowej diety jest odpowiednie nawodnienie organizmu. Przyjmuje się, że minimum wody, jakie powinniśmy dziennie spożywać to 1,5 litra, przy czym zaleca się więcej – szczególnie latem oraz przy większej aktywności fizycznej. Woda wpływa na kondycję naszego organizmu oraz samopoczucie, dlatego musimy pamiętać, by pić jej zalecaną ilość.

Woda to życie

Według statystyk aż 80% Polaków pije za mało wody w ciągu dnia. To nie tylko utrudnia zachowanie prawidłowej masy ciała, ale także wpływa na samopoczucie, koncentrację, czy sprawność umysłową i ruchową! Przy niedoborze wody może boleć nie tylko głowa, ale i będziemy czuć się zmęczeni i ospali. Najwyższy czas zadbać o dobre nawyki i sprawić, by picie wody stało się dla nas absolutnie naturalne.

Wybór odpowiedniej wody

Nie tylko ilość wypitej wody ma znaczenie, ale także i rodzaj napoju, jaki wybierzemy. Warto zwrócić uwagę, czy woda, którą wybieramy jest wzbogacona w magnez, szczególnie, że wykazano, że lwia część z nas cierpi na jego niedobory. Woda Krystalia zawiera magnez, który doskonale wpływa na układ nerwowy, a także cechuje się subtelnym smakiem, dzięki czemu przyzwyczajenie się do regularnego jej picia jest o wiele łatwiejsze.

Niegazowana czy gazowana?

Krystalia występuje w kilku rodzajach: od wody niegazowanej, poprzez gazowaną, a skończywszy na wersji smakowej. Dzięki tej różnorodności każdy wybierze rodzaj i smak idealny dla siebie. Woda niegazowana doskonale sprawdzi się do powolnego popijania w ciągu dnia, czy podczas treningu, schłodzona woda gazowana orzeźwi w gorący dzień, a woda smakowa może być świetną bazą innych napojów. W ofercie między innymi woda o smaku truskawkowym i cytrynowym w wersji niegazowanej oraz grejpfrutowym i pomarańczowym w opcji gazowanej.

Woda stanowi nawet do 70% ludzkiego organizmu. Gdy się nad tym zastanowimy, zrozumiemy, że jej niedobory mogą być dla nas opłakane w skutkach. Warto wybrać wodę wzbogaconą o magnez o delikatnym smaku i już dziś przyzwyczajać się do wypijania jej odpowiedniej ilości – na zdrowie!


Materiał partnera zewnętrznego