Efekt naturalnej opalenizny dzięki kosmetykom? To możliwe!

0
506
piękna lekko opalona kobieta
Produkt certyfikowany, wegański, naturalny, wolny od syntetycznych i toksycznych barwników, a jednocześnie opalający – czy to zestawienie jest w ogóle możliwe? Oczywiście | fot.: stock.adobe.com

Produkt certyfikowany, wegański, naturalny, wolny od syntetycznych i toksycznych barwników, a jednocześnie opalający – czy to zestawienie jest w ogóle możliwe? Oczywiście. Należy tylko sięgnąć po odpowiednie preparaty. Wszystkie wymienione właściwości oferują kosmetyki Eco by Sonya. Co warto o nich wiedzieć?

Eco by Sonya – kilka słów o marce

Eco by Sonya to marka australijskich kosmetyków do pielęgnacji twarzy i ciała. Preparaty są w pełni naturalne, a zatem do ich produkcji nie użyto żadnych chemicznych komponentów, takich jak parabeny, alkohol, barwniki i aromaty. To, co wyróżnia jednak kosmetyki Eco by Sonya to działanie opalające większości produktów. Z nimi można uzyskać efekt naturalnej opalenizny bez konieczności spędzania długich godzin na słońcu. To świetne produkty na czas wiosenny, kiedy nasza skóra jest blada i pozbawiona blasku.

Ekologiczne i wegańskie samoopalacze

Kosmetyki Eco by Sonya zyskały szczególny rozgłos w 2011 roku. Wtedy bowiem uzyskały ekologiczny certyfikat wydany przez Organic Food Chain. Stały się zatem pierwszymi i jednocześnie jedynymi producentami ekologicznych i w pełni naturalnych samoopalaczy. Zresztą produkty Eco by Sonya nie tylko dbają o środowisko, szanując faunę i florę. Większość z nich jest nawet wegańska. W ich składzie nie ma też żadnych syntetycznych składników, a formuły wykorzystane w poszczególnych kosmetykach opierają się przede wszystkim na ekstrakcie z aloesu, a także naturalnych substancjach barwiących. Aloes zapewnia skórze odpowiednie nawilżenie, a substancje barwiące naturalną opaleniznę.

Po jakie kosmetyki warto sięgnąć?

W specjalistycznych sklepach z naturalnymi kosmetykami można znaleźć różnorodne produkty marki Eco by Sonya. Godna polecenia jest między innymi opalająca woda do ciała. Zapewnia ona długotrwałą, ciemną opaleniznę. Bazuje na unikalnej mieszance organicznej konopi i kwasu hialuronowego. Jednocześnie nie zatyka porów, wysycha zaraz po nałożeniu, a także posiada przyjemny zapach. Forma sprayu umożliwia natomiast równomierne rozłożenie preparatu na całym ciele bez zacieków i nieestetycznych przebarwień. Kosmetyki Eco by Sonya należy stosować zgodnie z zaleceniami, opisanymi na opakowaniu. Wodę opalającą należy przed użyciem wstrząsnąć, a następnie obficie nałożyć na skórę, wcierając ją za pomogą rąk. Należy też pamiętać, aby dokładnie umyć ręce po aplikacji produktu.

Peeling przed samoopalaczem?

Na marginesie należy dodać, że przed zastosowaniem samoopalacza warto odpowiednio przygotować swoją skórę. Kosmetyki Eco by Sonya to nie tylko skuteczne preparaty barwiące, ale również naturalne peelingi. One zapewnią jeszcze większą wydajność stosowanym później produktom. Poza tym marka Eco by Sonya oferuje niepodrażniające, organiczne dezodoranty, a także silnie nawilżające balsamy.


Materiał partnera zewnętrznego