Czym pachnie gwiazda Internetu? Deynn ambasadorką perfumerii Neness

1
6187
Deyn
Gwiazda doceniła Neness przede wszystkim za wysoką trwałość oferowanych produktów oraz intensywność zapachów, które utrzymują się na skórze przez cały dzień. | fot.: neness.pl

Perfumetki, czyli tańsze odpowiedniki popularnych perfum, zasłynęły w ostatnim czasie dzięki Maricie Surmie. Deynn, bo właśnie pod tym pseudonimem zdobyła popularność jedna z największych gwiazd Internetu, została niedawno ambasadorką perfumerii Neness. W sieci zawrzało – czym właściwie wyróżniają się perfumetki promowane przez znaną blogerkę?

Marita Surma zasłynęła w sieci jako osoba promująca zdrowy styl życia. Wraz ze swoim partnerem, trenerem Danielem Majewskim, prowadzą blog o tematyce lifestyle’owej. Od dłuższego czasu o Deynn można przeczytać niemal wszędzie, dzięki czemu media szybko przyznały jej tytuł niekwestionowanej gwiazdy Internetu. Blogerka niedawno pojawiła się w kampanii promującej perfumerię Neness, która produkuje odpowiedniki perfum znanych marek. Ich skład jest niemal identyczny z nutami zapachowymi używanymi do produkcji popularnych pachnideł. Deynn zaprezentowała perfumetki od Neness w swoich mediach społecznościowych, podkreślając, że są korzystną cenowo i praktyczną alternatywą dla drogich perfum.

Życie popularnej blogerki wymaga ciągłej aktywności, w tym częstych wizyt na siłowni. Jak podkreśla Deynn, stosowanie perfumetek pozwala jej używać ulubionych zapachów w dowolnym miejscu i czasie. Gwiazda doceniła Neness przede wszystkim za wysoką trwałość oferowanych produktów oraz intensywność zapachów, które utrzymują się na skórze przez cały dzień. Co więcej, każde perfumy są dostępne w formie poręcznego, eleganckiego flakoniku o pojemności 22 ml. Takie rozwiązanie ma dla blogerki jedną ważną zaletę: perfum można zabrać ze sobą dosłownie wszędzie, ponieważ zmieści się zarówno do małej torebki, jak i do kieszeni.

Perfumy, które wybrała Deynn

Oprócz tego ilość dostępnych zapachów oraz ich minimalistyczna forma, pozwalają na wypróbowanie wielu różnych opcji i wybranie kilku różnych perfum, których możemy używać zależnie od nastroju i okazji. Dzięki temu, szybko możemy stworzyć swoją małą kolekcję ulubionych zapachów. Poza tym, w perfumerii Neness znajdziemy również popularne kosmetyki damskie. Sklep oferuje darmową dostawę po przekroczeniu kwoty 120 zł, a także korzystne rabaty i liczne akcje promocyjne. Marka Neness istnieje już od 2015 roku, dlatego w asortymencie sklepu znajdziemy już 120 zapachów damskich oraz 65 męskich.

Spośród tak dużej liczby zapachów, Deynn upodobała sobie szczególnie dwa produkty. Są to odpowiedniki Armani Si oraz YSL Black Opium. Blogerka podkreślała w mediach społecznościowych, że perfumetki Neness są zaskakująco zgodne z oryginałem, a także bardzo poręczne ze względu na formę minimalistycznych flakoników, dzięki czemu może zabierać je ze sobą również na siłownię. Na samym Instagramie śledzi ją już ponad milion użytkowników, dzięki czemu perfumetki szybko zostały przetestowane przez zainteresowanych fanów Marity. Oczywiście najlepiej sprawdzić ich jakość „na własnej skórze” – możliwe, że podobnie jak Deynn, zamienicie droższe perfumy na ich trwałe i poręczne odpowiedniki.


Materiał partnera zewnętrznego