Umil znajomym czas oczekiwania na połączenie, czyli na czym polega usługa Halo Granie w nju mobile

0
1937
Halo Granie to usługa, dzięki której osoba próbująca dodzwonić się do abonenta, zamiast tradycyjnego sygnału, usłyszy… na przykład piosenkę | fot.: pixabay.com

Każdy zna uczucie zniecierpliwienia i irytacji, które ogarnia podczas przedłużającego się oczekiwania na połączenie. Wzmagane jest to dodatkowo przez świdrujący dźwięk sygnału, który atakuje uszy osoby dzwoniącej. Wiadomo, że po pierwszym sygnale mało kto odbiera, więc przeczekać trzeba co najmniej kilka. Co jeśli również po kilku sygnałach połączenie jest nieodebrane? Czekać, czy się rozłączyć?

Po czterech-pięciu sygnałach dzwoniący ma wrażenie, że robi się nachalny. Za chwilę przychodzi myśl, że może osoba po drugiej stronie słuchawki wcale nie chce rozmawiać i celowo nie odbiera telefonu. Powyżej pięciu sygnałów dochodzą zwykle tylko osoby bardzo mocno zdeterminowane. Ogólnie jest to bardzo nieprzyjemne uczucie. Ze swojego życia trudno je wyeliminować, ale w bardzo łatwy sposób można uprzyjemnić czas oczekiwania na połączenie osób, które chcą się do nas dodzwonić. Zastanawiacie się jak? Wystarczy w nju mobile aktywować usługę Halo Granie. Jak działa to rozwiązanie?

Halo Granie, czyli hity zamiast nudnego sygnału

Halo Granie to usługa, dzięki której osoba próbująca dodzwonić się do abonenta, zamiast tradycyjnego sygnału, usłyszy… na przykład piosenkę. Nie będzie to jednak przypadkowa piosenka, a wybrana przez użytkownika starannie z bardzo bogatego zbioru, udostępnionego przez nju mobile. Znajdują się w nim zarówno najnowsze hity, które można usłyszeć w każdym radiu czy klubie, jak i nieśmiertelne przeboje sprzed lat, które każdy zna i uwielbia. Wybierać można również z bardzo mocno sprecyzowanych gatunków jak hip-hop, metal czy reggae, a nawet disco polo. Dostępne są również utwory okolicznościowe, na przykład świąteczne, muzyka filmowa, a nawet śmieszne teksty z kabaretów i różnych wystąpień scenicznych znanych osób, które są dopasowane idealnie do sytuacji, czyli oczekiwania na połączenie. Jeśli w bibliotece nju mobile nie znajdzie się – co jest dość trudne, ale możliwe – poszukiwanego utworu, bez problemu można wgrać swoją własną piosenkę lub inny dźwięk. Już teraz brzmi ciekawie, ale to jeszcze nie koniec możliwości, które oferuje usługa Halo Granie!

Spersonalizuj sygnał oczekiwania na połączenie dzięki usłudze Halo Granie!

W usłudze Halo granie możemy zbudować sobie pokaźną kolekcję utworów i w dowolny sposób dostosowywać je do osoby dzwoniącej. Twój najlepszy przyjaciel ma swoją ulubioną piosenkę? Ustaw ją, aby odtwarzała się, gdy będzie oczekiwał na połączenie od Ciebie. Twój tata jest fanem Gwiezdnych Wojen? Gdy do Ciebie dzwoni, niech usłyszy Marsz Imperialny! Takie dostosowanie utworu do osoby, która akurat dzwoni, jest nie tylko umileniem czasu oczekiwania na połączenie, ale również pewnym sygnałem, że myśli się o tej osobie i w nawet tak prozaicznej sytuacji, jak czekanie na odebranie telefonu, można sprawić jej przyjemność. Można wybierać ulubione piosenki danej osoby lub takie, które wspólnie kojarzą się z przyjemnymi wspomnieniami lub momentami w życiu. Dodatkowo, utwory można zmieniać i co jakiś czas przypisywać dzwoniącym inne piosenki, aby często ich zaskakiwać i trzymać ich w niepewności.

Halo Granie – jak to dokładnie działa?

Aktywacja usługi Halo Granie jest bardzo prosta, podobnie jak zarządzanie posiadanymi w katalogu utworami. Więcej informacji o uruchomieniu tej usługi można przeczytać na stronie http://halogranie.njumobile.pl/. Jednak bez wchodzenia w szczegóły można powiedzieć, że Halo Granie oferuje dwa rodzaje możliwości korzystania z tej usługi. Po pierwsze można wybrać dowolny utwór z katalogu dostępnego na stronie nju mobile i jednorazowo zapłacić za możliwość korzystania z niego. Koniecznie trzeba jednak pamiętać o tym, że utwory nie są przypisane do danego konta dożywotnio. Przy każdym z nich jest określony czas, przez który można z niego korzystać. Jeśli więc po jego upływie nadal chce się, aby zamiast sygnału oczekiwania dzwoniący słyszał piosenkę, trzeba przedłużyć jej ważność. Drugim sposobem, znacznie atrakcyjniejszym dla osób, które wiedzą, że z usługi będą korzystały regularnie i często zmieniały utwory, jest tak zwane Halo Granie Bez Limitu. Dzięki tej możliwości można za comiesięczną, niewysoką opłatę korzystać z całej biblioteki utworów nju mobile, zamieniać je i dowolnie dobierać do wybranych przez siebie osób. Abonenci, którzy nie czują się przekonani do tej usługi, bez problemu mogą zmienić swoje nastawienie dzięki zestawowi darmowych utworów lub innych dźwięków, które udostępnia nju mobile. Ze względu na ograniczoną pulę, nie dają one całkowitej możliwości personalizacji, ale pozwalają zaznajomić się z usługą i z pewnością przekonać do wykorzystania pełni jej możliwości.


Artykuł sponsorowany