Poznaj innowacyjne funkcje podgrzewacza wkładów tytoniowych PULZE

0
429
podgrzewacz tytoniu
Aby skorzystać z podgrzewacza tytoniu, nie musisz mieć przy sobie zapalniczki | fot.: materiał partnera

Podgrzewanie wkładów tytoniowych cieszy się coraz większą popularnością. Niezależnie od tego, czy chcesz rzucić palenie ze względów zdrowotnych lub po prostu lubisz próbować nowości – PULZE może spełnić Twoje oczekiwania. Nowoczesny design, intrygujące smaki wkładów i łatwość użytkowania — to tylko kilka z jego zalet. Poniżej znajdziesz najważniejsze informacje o tym, co wyróżnia to urządzenie na rynku.

Dlaczego warto przejść na podgrzewanie tytoniu?

Użytkownicy tradycyjnych papierosów mieli kiedyś większą swobodę, jednak ograniczenia pojawiające się na przestrzeni lat mogły spowodować poszukiwanie alternatyw. Warto zwrócić uwagę, że obecnie na rynku pojawiają się urządzenia, które nie wpływają w znaczący sposób na osoby znajdujące się w otoczeniu użytkownika. Jednym z nich jest podgrzewacz tytoniu. Generuje on lekką, szybko ulatniający się aerozol zamiast dymu papierosowego. Ponadto nie musisz mieć przy sobie zapalniczki czy szukać popielniczki. To wszystko wpływa także na komfort użytkowania.

Budowa podgrzewaczy tytoniu

Aby skorzystać z podgrzewacza tytoniu, nie musisz mieć przy sobie zapalniczki. Aerozol powstaje bez udziału żywego ognia. Za podgrzewanie wkładu tytoniowego odpowiada specjalna grzałka znajdująca się w komorze grzewczej. Dzięki niej urządzenie podgrzewa tytoń od wewnątrz, co prowadzi do równomiernego rozprowadzania temperatury.

Co ważne, należy pamiętać o regularnym czyszczeniu komory w celu zachowania jak najlepszej kondycji urządzenia. W przypadku PULZE czyścik do szybkiego oczyszczenia znajdziesz w podstawie podgrzewacza. Dzięki temu nie musisz martwić się o dodatkowe akcesoria lub zgubienie patyczka.

Większość podgrzewaczy tytoniu dostępnych na rynku ma dość prostą budowę, a ich obsługa jest intuicyjna. Dodatkowo nie trzeba mieć ze sobą zapalniczki i w wielu przypadkach również ładowarki. Jednym z przykładów urządzenia typu all-in-one jest właśnie PULZE.

PULZE – poznaj nowy wymiar palenia

Jednym z podgrzewaczy tytoniu, który wzbudza zainteresowanie osób poszukujących alternatyw dla tradycyjnych papierosów, jest PULZE. To niewielkie urządzenie wyróżnia się przede wszystkim możliwościami, jakie zapewnia użytkownikowi. Jako jedyny podgrzewacz na rynku zapewnia sesje trwającą dokładnie 5 minut – niezależnie od liczby zaciągnięć. 

Ponadto PULZE umożliwia podgrzewanie nawet ponad 25 razy przy jednym ładowaniu. Użytkownik zyskuje również możliwość zmiany trybu podgrzewania za pomocą jednego przycisku. Dostępne są wariant intensywny (345°C) oraz łagodniejszy (315°C). Dzięki temu można dostosować doznania do indywidualnych preferencji.

Tylko dla osób dorosłych. Ten wyrób nie jest wolny od ryzyka i dostarcza nikotynę, która jest uzależniająca

Materiał partnera zewnętrznego