Opieka nad dzieckiem – ciekawe porady dla rodziców od Bezpiecznej Rodziny

0
2237
dziecko na rowerze z zegarkiem z GPS
Kolorowe urządzenia z licznikiem kroków, budzikiem, grą logiczną i możliwością dzwonienia to rewelacyjne gadżety dla najmłodszych | fot.: materiał partnera zewnętrznego

Od kiedy Twoje dziecko pojawiło się na świecie, chronisz je i dbasz o to, by nie stała mu się żadna krzywda. Kiedy Twoja pociecha dorasta, upilnowanie jej może być nie lada wyzwaniem – już kilkuletnie dzieci chcą być samodzielne. W życiu każdego rodzica przychodzi moment, w którym jego syn lub córka muszą poradzić sobie bez mamy i taty. Są to chwile, kiedy maluch zaczyna naukę w przedszkolu, czy też samodzielnie zaczyna wychodzić na plac zabaw lub chodzić do szkoły. I tu rodzi się pytanie – czy istnieje jakiś wygodny sposób, by opiekować się dzieckiem, kiedy rodzica nie ma w pobliżu?

Istnieje! Z pomocą wszystkim zatroskanym rodzicom przychodzi Bezpieczna Rodzina https://bezpiecznarodzina.pl/ – miejsce, w którym znajdziesz nowoczesne rozwiązania chroniące Twoich najbliższych. Jeżeli pragniesz w dyskretny sposób sprawować kontrolę nad swoim dzieckiem, u nas znajdziesz potrzebne do tego narzędzia.

Jak chronić malucha poza domem – Bezpieczna Rodzina w trosce o Twoich bliskich

Twoje dziecko jest za małe na własny smartfon? A może korzysta z telefonu zbyt często i chcesz wyrobić w nim dobre nawyki i ograniczyć używanie tego pochłaniającego cenny czas urządzenia? Doskonałym sposobem na to, aby zawsze pozostawać w kontakcie ze swoim synem lub córką, a także wiedzieć, gdzie w danym momencie znajduje się dziecko, jest smartwatch z GPS oraz dedykowana aplikacja Bezpieczna Rodzina. To połączenie jest gwarancją spokoju i komfortu oraz daje pewność, że wszystkie ważne informacje masz zawsze pod ręką – w swoim telefonie komórkowym.

zegarek gps dla dziecka bezpiecznej rodziny u chłopca na ręku
Opiekun zawsze pod ręką ma precyzyjną lokalizację swojej pociechy w czasie rzeczywistym 24/7 | fot.: materiał partnera zewnętrznego

Zdalna opieka nad dzieckiem

Czy wiesz, że nowoczesne technologie mogą mieć także pozytywny wpływ na nasze życie? Doskonałym tego przykładem są zegarki z GPS GJD.10 dla dzieci, dostępne w sklepie Bezpieczna Rodzina. Kolorowe urządzenia z licznikiem kroków, budzikiem, grą logiczną i możliwością dzwonienia to rewelacyjne gadżety dla najmłodszych. Jakie korzyści tego typu narzędzia przynoszą rodzicom? Przede wszystkim umożliwiają stały kontakt z synem lub córką. Smartwatche odbierają i wykonują połączenia głosowe do 10 kontaktów, które rodzic zapisuje w swoim telefonie w dedykowanej aplikacji Bezpieczna Rodzina. Opiekun zawsze pod ręką ma precyzyjną lokalizację swojej pociechy w czasie rzeczywistym 24/7, może sprawdzić historię tras i miejsc, które odwiedzało dziecko, czy wyznaczyć własne strefy bezpieczeństwa. Co więcej, jeżeli Twoja pociecha znajdzie się w niecodziennej sytuacji lub poczuje się zagrożona, wyśle Ci powiadomienie SOS, które już w kilka sekund pojawi się na Twoim smartfonie.

Co to jest Bezpieczna Rodzina?

Bezpieczna Rodzina to unikalny ekosystem, który pozwoli Ci jeszcze lepiej zadbać o wszystko, na czym Ci zależy. To pierwsza i jedyna aplikacja z precyzyjną lokalizacją GPS, GSM, Wi-Fi i BTS. To bezpieczeństwo danych i pewność, że wszystkie informacje znajdują się na polskich serwerach. Decydując się na nasze rozwiązania, zyskujesz spokój i pewność, że jeszcze lepiej chronisz wszystkich swoich bliskich.


Materiał partnera zewnętrznego