Najciekawsze i najpopularniejsze w ostatnim czasie aplikacje na smartfony – czy je znasz?

0
629
aplikacje muzyka
Już teraz wykorzystaj potencjał swojego smartfona i ciesz się przydatnymi aplikacjami, które z pewnością ułatwią Ci życie, a Ty będziesz jeszcze lepiej zorganizowany, poinformowany i spokojny | fot.: stock.adobe.com

W ostatnich latach wzrosła popularność aplikacji na telefon, które z pewnością ułatwiają życie. Dzięki ofercie Google Play mamy do dyspozycji m.in. kino, gry, bibliotekę w jednym miejscu. Wystarczy tylko pobrać, a najlepsze aplikacje będą nam towarzyszyć codziennie.

 Oto kilka najpopularniejszych aplikacji na smartfona, a Ty przekonaj się czy któraś z nich będzie Ci potrzebna:

 1. Todoist – aplikacja skierowana do osób, które lubią planować i zarządzać swoim czasem. Dzięki niej nie zapomnimy już o ważnych terminach i priorytetowych zadaniach. Aplikacja bardzo pomaga w pracach zespołowych, gdyż możemy szybko podzielić się swoimi efektami i pomysłami z innymi.
 2. CamScanner – dzięki niej wykonamy skanowanie dokumentów w kilka sekund. Dodatkowo przytniemy i poprawimy obraz bez żadnych problemów. Gotowy dokument można udostępnić jako plik PDF lub JPG.
 3. Google Maps – często przydaje się w najmniej oczekiwanym momencie ratując nas z trudności. Plusem aplikacji jest dobrze działająca nawigacja samochodowa, dzięki której trafimy do docelowego punktu z łatwością. Google Maps podzieli się z nami również opiniami o m.in. restauracjach, barach czy sklepach. Aplikacja często jest już zainstalowana domyślnie. Sprawdź czy ją masz!
 4. Uber/Bolt – najpopularniejsza alternatywa dla taksówek. Wystarczy kilka ruchów w telefonie i zamówimy swój upragniony transport. Jeśli mieszkamy w większym mieście na pewno ta aplikacja Nam się przyda!
 5. Jakdojade – usługa skierowana do mieszkańców, większych miast, którzy korzystają z komunikacji miejskiej. Bez trudu ogarniemy trasę, ilość przesiadek a także kupimy bilet autobusowy.
 6. Yanosik – jeśli sporo podróżujemy samochodem, to ta aplikacja jest idealna dla Nas. Dzięki niej dowiemy się o natężeniu ruchu, fotoradarach, wypadkach drogowych a także o wzmożonej kontroli policji.
 7. Tidal – przydatna aplikacja ułatwiająca słuchanie muzyki na androidzie. Dzięki niej możemy stworzyć swoje playlisty, oglądnąć teledyski całkowicie za darmo. Oczywiście istnieje płatna wersja tej aplikacji, która ma bogatszą ofertę.
 8. Spotify – kolejna aplikacja muzyczna. Również występująca w dwóch wersjach: darmowej i płatnej. Dużym plusem jest automatyczna sugestia utworów, dzięki czemu możemy poznać nowe kawałki w oryginalnym brzmieniu.
 9. Signal – alternatywa dla Messenger i WhatsAppa. Aplikacja prosta w użyciu oferująca wysyłanie wiadomości, dzwonienie i nawiązywanie połączenia wideo.
 10. Netflix – usługa skierowana do fanów m.in. filmów i seriali. Aplikacja płatna, ale przyciąga bogatą ofertą i szybkością działania. Dodatkowo podpowie Nam co jest teraz na topie i co warto obejrzeć.
 11. TikTok – najpopularniejsza aplikacja wśród młodzieży służąca do nagrywania i oglądania krótkich filmików.
 12. InPost – popularność tej usługi niewątpliwie wzrosła w ciągu ostatnich 2 lat. Aplikacja szybka, z wysoką jakością, dzięki której bez problemu odbierzemy swoją paczkę lub nadamy tą, którą chcemy wysłać.
 13. Pyszne.pl, Glovo, Wolt, Uber Eats – wygodne aplikacje służące do zamawiania jedzenia. Dodatkowym plusem są bony rabatowe. Kurier dostarczy Nam jedzenie prosto pod drzwi, a nawet zrobi za nas zakupy!
 14. Booksy – umówienie się m.in. do fryzjera czy kosmetyczki nigdy nie było tak proste. Dzięki aplikacji wybierzemy dogodny termin i usługę która Nas interesuje. Dodatkowo dostaniemy dzień wcześniej przypomnienie o swojej rezerwacji.
 15. Rodzinne S.O.S – usługa skierowana do osób, które chcą być w stałym kontakcie ze swoimi bliskimi. Dzięki aplikacji poznamy dokładną lokalizację drugiej osoby, dostarczymy powiadomienia OK, a w razie trudności i problemów będziemy mogli przesłać alarm SOS.
 16. Blix – ulubiona aplikacja dla tropicieli okazji. Znajdziemy tam wszystkie gazetki promocyjne z naszych ulubionych sklepów i będziemy już na bieżąco z każdą promocją.
 17. Pinterest – niewątpliwie duże źródło inspiracji w każdych dziedzinach życia. Dzięki możliwości zapisania tam zdjęć stworzymy własne, tematyczne tablice, a czekać będą na nas podobne piny do tych, które nas zaciekawiły.
 18. Wakacyjni Piraci – aplikacja idealna na zbliżający się urlop i odpoczynek. Znajdziemy tam m.in. oferty hoteli, tanie noclegi i wakacyjne inspiracje.

Już teraz wykorzystaj potencjał swojego smartfona i ciesz się przydatnymi aplikacjami, które z pewnością ułatwią Ci życie, a Ty będziesz jeszcze lepiej zorganizowany, poinformowany i spokojny.

DSZ