JAM Replay – muzyka w plenerze

0
966
Głośniki Jam replay
Jedną z propozycji marki jest Replay – przenośny głośnik o ciekawej formie przypominającej... kubek | fot.: materiał partnera zewnętrznego

Rynek głośników mobilnych rozrasta się w zastraszającym tempie. Jednym z producentów takich urządzeń jest JAM, który w swoim portfolio może pochwalić się m.in. głośnikami o ciekawym, nowoczesnym designie czy produktami o niewielkich gabarytach stylizowanymi na sprzęt retro.

Jedną z propozycji marki jest Replay – przenośny głośnik o ciekawej formie przypominającej… kubek. Urządzenie jest nie większe od połowy przeciętnej piłki do baseballa – pomimo swoich małych wymiarów charakteryzuje się czystymi dźwiękami wysokimi oraz głębokimi basami.

Dzięki swojej gumowanej powierzchni oraz możliwości buforowania muzyki za pośrednictwem Bluetooth w odległości do 9 m od urządzenia magazynującego, głośnik z pewnością sprawdzi się wśród amatorów spotkań plenerowych. Za mobilnością produktu przemawia również pojemna bateria, pozwalająca na korzystanie z niego do 5 godzin przy pełnym naładowaniu.

Podobnie jak inne modele tego producenta, JAM Replay wyposażony został w mikrofon i przycisk rozmowy telefonicznej, które umożliwiają odbieranie i rozmowę bez konieczności sięgania po komórkę.

Urządzenie kosztuje około 142 zł.

Zobacz wideo jak prezentuje się JAM Replay:

Cechy urządzenia:

  • Bluetooth; 9 metrów zasięgu
  • Wbudowana bateria oferuje do 5h bezprzewodowego grania
  • Gumowana obudowa
  • Wbudowany mikrofon i możliwość odbierania rozmów telefonicznych
  • 4 warianty kolorystyczne: czarny, czerwony, niebieski, szary

@Newseria