Jakie zmiany wprowadziła oferta Orange Flex? Dlaczego określa się ją jako rewolucyjną?

0
858
oferta sieci komórkowej orange flex
Mamy do wyboru cztery Plany, a każdy z nich ma nielimitowane minuty, SMS-y, MMS-y w Polsce i w roamingu w UE oraz Social Pass, czyli dostęp do wybranych Social Mediów bez zużycia GB | fot.: Materiał partnera zewnętrznego

W maju tego roku swoją premierę miała nowa oferta pomarańczowego operatora – Orange Flex. Można powiedzieć, że Orange wypuszczając na rynek tak elastyczną i wygodną ofertę komórkową w aplikacji, zmieniło zasady funkcjonowania rynku telko. Orange Flex to propozycja dla osób, które poszukują czegoś nowego, a jednocześnie cenią poczucie wolności i swobodę. Czym charakteryzuje się Orange Flex i dlaczego mówi się tu o rewolucji?

Orange Flex czyli nowoczesna oferta komórkowa w aplikacji

Orange Flex to oferta komórkowa zamknięta w łatwo dostępnej, wygodnej i intuicyjnej aplikacji. Aby korzystać z Orange Flex nie musimy podpisywać długoterminowej umowy, nie musimy też kupować doładowań na kartę w kiosku. Korzystając z Orange Flex, zarządzamy naszym Planem komórkowym i usługami dodatkowymi za pomocą kilku tapnięć w ekran smartfona.

Aby rozpocząć korzystanie z Orange Flex wystarczy kilka kroków. Po pierwsze wybieramy Plan na start. “Na start”, bo później możemy go zmienić! Tak, to jedna z innowacji w ofercie komórkowej Orange Flex. Plany w ofercie możemy dostosowywać do swoich potrzeb i zmieniać, kiedy nam wygodnie! Następnie należy zarejestrować się w apce za pomocą naszego konta na Facebooku, Google’u lub za pomocą adresu e-mail.

Teraz wystarczy zdecydować czy przenosimy numer czy wybieramy nowy. Kartę SIM najwygodniej jest zamówić do domu, bezpłatnym kurierem. Można  odebrać ją również w salonie Orange lub kupić w jednym z punktów partnerskich– (kiosku Ruchu, salonie prasowym RELAY, Inmedio czy w sklepie Komputronik lub 1 minute). Jeżeli jesteś posiadaczem telefonu ze wsparciem dla kart eSIM mamy dobrą wiadomość! Orange Flex pozwala na użycie wirtualnej karty eSIM, dlatego nie musisz się niczym martwić i możesz korzystać z oferty od zaraz! Karta załatwiona?

Teraz czas na potwierdzenie tożsamości. Wystarczy zrobić zdjęcie dowodu i selfie. W kilka minut zweryfikowane zostanie w bezpieczny sposób, czy Ty to Ty. Orange Flex nie przechowuje zdjęć. Ostatni krok to dodanie karty płatniczej. Płatności za korzystanie z naszego Planu będą pobierały się co miesiąc automatycznie, więc nie musisz pamiętać o terminach płatności – Orange Flex zrobi to za Ciebie.

Plany w Orange Flex

Mamy do wyboru cztery Plany, a każdy z nich ma nielimitowane minuty, SMS-y, MMS-y w Polsce i w roamingu w UE oraz Social Pass, czyli dostęp do wybranych Social Mediów bez zużycia GB! Do tego paczka GB w Polsce i w roamingu. Brzmi świetnie, prawda?

Plany różnią się od siebie wielkością pakietu internetowego – w końcu każdy ma inne potrzeby! Nie korzystasz za dużo z internetu? Pierwszy plan jest dla Ciebie. Dostaniesz w nim 15 GB za jedyne 25 zł miesięcznie. Kolejny plan to coś dla bardziej wymagających – 30 GB internetu za 30 zł. Z trzeciego i czwartego planu skorzystają chętnie internetowi maniacy – są to kolejno 50 GB za 50 zł i 100 GB za 80 zł!

Music Pass i Video Pass w Orange Flex

Jeżeli jesteś fanem streamowania muzyki w serwisach takich jak np. TIDAL, Spotify, Apple Music, Amazon Music, Polskie Radio czy Deezer pewnie z chęcią skorzystasz z pakietu Music Pass, umożliwiającego Ci słuchanie Twojej ulubionej muzyki bez zużycia gigabajtów! Pakiet możesz włączyć jednorazowo na 30 dni za jedyne 5 zł lub też skorzystać z cyklicznej, odnawialnej usługi – wtedy 5 zł będzie pobierane z Twojego konta automatycznie.

Dla kinomanów i miłośników seriali i filmów przygotowano Video Pass, pozwalający na oglądanie filmów w serwisach takich jak Netflix, YouTube, HBO GO, Orange TV Go czy vod.plbez wykorzystywania gigabajtów! Usługa może być włączona na jeden dzień za 5 zł, na siedem dni za 10 zł lub na 30 dni za 20 zł. Możesz też ustawić cykliczne odnawianie się usługi co 30 dni. Wybierz sam!

Wszystko to sprawia, że Orange Flex jest rewolucyjną i nowoczesną ofertą świetnie dopasowaną do obecnych czasów. Chce się korzystać!

A Ty? Chcesz? Masz!

#chceszmasz


Materiał partnera zewnętrznego