Wibrator króliczek – doskonałe połączenie dwóch kultowych zabawek

0
1053
sypialnia rozrzucone ubrania
Kupując wibrator lub dowolny produkt przeznaczony do zabawy w łóżku pamiętaj, aby zwrócić uwagę na materiały, z jakich został wykonany | fot.: stock.adobe.com

Jakość seks zabawek w ostatnich latach znacznie się poprawiła. Obecnie standardem jest silikon medyczny, który swoją teksturą przypomina ludzką skórę. Jest również zupełnie zupełnie bezpieczny dla organizmu oraz zapewnia dojście do zniewalającego orgazmu w bezpieczny sposób. 

Zabawki wykonane z podobnego do skóry silikonu medycznego

Stymulator łechtaczki, wibrator stymulujący punkt G, a może połączenie obu tych zabawek? Jeszcze niedawno nie było to możliwe i kobieta, aby osiągnąć zniewalający poziom przyjemności musiała łączyć ze sobą różne zabawki, co wiązało się z pewnym dyskomfortem. Same produkty były również wykonane z materiału, który nie zapewniał bezpieczeństwa oraz był nieprzyjemny w kontakcie. 

Obecnie niemalże każdy masażer łechtaczki i wibrator wykonany jest z silikonu medycznego. Jest to materiał wykorzystywany w medycynie, między innymi w implantologii. Z tego względu jest zupełnie bezpieczny dla organizmu kobiety i nie powoduje u niej żadnych reakcji skórnych na kontakt z zabawkami. Dzięki temu można poświęcić się przyjemności, bez nieprzyjemnej tekstury lub ryzyka wystąpienia infekcji lub reakcji alergicznej. 

Wibrator króliczek 

Króliczek to wibrator, który łączy w sobie funkcje dwóch zabawek. Dzięki temu jest doskonały dla kobiet, które do osiągnięcia orgazmu potrzebują stymulacji łechtaczki na zewnątrz jak i wewnątrz. W części łechtaczkowej produkt wibruje z możliwością dopasowania poziomów intensywności. Można osobno dobrać wibracje dla części łechtaczkowej jak i pochwowej. Dzięki temu można stymulować łechtaczkę w ulubiony sposób, jednocześnie mając możliwość zastosowania stymulacji wewnętrznej, która jest potrzebna wielu kobietom do osiągnięcia orgazmu. 

Jakoś seks zabawek

Kupując wibrator lub dowolny produkt przeznaczony do zabawy w łóżku pamiętaj, aby zwrócić uwagę na materiały, z jakich został wykonany. Powinien posiadać również atesty umożliwiające umieszczanie produktu wewnątrz ciała, co jest niemożliwe w przypadku zastosowania materiałów, które nie powinny mieć kontaktu ze skórą ludzką, a tym bardziej z wnętrzem pochwy. Ważne są również opinie innych osób lub liczba zakupionych egzemplarzy. Warto zwrócić uwagę na wibratory króliczki, które są w pełni bezpieczne dla kobiecego ciała. W przypadku zastosowania się do tych wskazówek można zakupić doskonałej jakości przedmiot, który nie tylko będzie dostarczał przyjemność, ale również będzie bezpieczny. Chroni to kobietę przed występowaniem licznych stanów zapalnych, które powodują dyskomfort. 

Materiał partnera