Top 5 najbardziej zaawansowanych zabawek erotycznych!

0
3867
lelosona 2 masażer łechtaczki
Czasy, kiedy wibrator miał prosty kształt i jeden tryb wibracji już dawno odeszły w zapomnienie | fot.: materiał partnera zewnętrznego

Zdziwisz się, jak niesamowite działanie mają gadżety erotyczne z tego zestawienia!

Czasy, kiedy wibrator miał prosty kształt i jeden tryb wibracji już dawno odeszły w zapomnienie. W ciągu ostatnich 2 lat nastąpił prawdziwy bum gadżetów erotycznych zaawansowanych technologicznie do tego stopnia, że aż ciężko w to uwierzyć. Zapraszamy na top 5!

1. Lelo F1s masturbator, który mierzy Twoją wytrzymałość

lelof 1s masturbator
Masturbator Lelo F1s to pierwszy erotyczny gadżet dla mężczyzn, który wykorzystuje technologię sonicznych fal | fot.: materiał partnera

Masturbator Lelo F1s to pierwszy erotyczny gadżet dla mężczyzn, który wykorzystuje technologię sonicznych fal. Dzięki temu stymulujące wnętrze masuje penisa, sięgając do najgłębiej położonych nerwów. Lelo F1s wyposażony jest w sieć czujników sensorycznych, które pozwalają na mierzenie wytrzymałości, czyli jak długo mężczyzna jest w stanie wytrzymać do momentu szczytowania. Pomiar odbywa się za pomocą specjalnej aplikacji na telefon, który umożliwia również zaawansowane sterowanie masturbatorem.

2. We-Vibe Chorus wibrator sterowany…seksem

we vi bechorus
We-Vibe Chorus: wibrator dla par sterowany smartfonem | fot.: materiał partnera zewnętrznego

Wibrator dla par, który idealnie pasuje do anatomii, może być sterowany z dowolnej odległości, a siłę wibracji można regulować naciskiem dłoni? To właśnie jest We-Vibe Chorus: wibrator dla par sterowany smartfonem, który jest zarazem elastyczny i utrzymuje się w określonej pozycji, idealnie dopasowując się do anatomii partnerów. Sterowany aplikacją wibrator ma świetną łączność, ponieważ został wzbogacony pilotem miękkim jak gąbka, którego naciskanie zmienia siłę wibracji. Pilot ma technologię Ankorlink, która odpowiada za wyjątkową możliwość sterowania za pomocą nacisku.

3. Lelo Sona 2 Cruise: masażer, który nie zwalnia tempa

Czwarta seria bestsellerowego, sonicznego stymulatora łechtaczki. Lelo Sona 2 Cruise stymuluje za pomocą fal dźwiękowych, sprawiając wrażenie ssania na łechtaczce. Wersja Cruise wyposażona jest w technologię CruiseControl, czyli tempomat. Dzięki temu masażer nie zwalnia tempa, kiedy pod wpływem narastającego orgazmu, zostaje przyciskany mocniej do ciała. To jak dotąd jedyna zabawka erotyczna z tak mocnym silnikiem.

4. Kiiroo Titan masturbator do cyberseksu

Wibrujące masturbatory Kiiroo to erotyczni specjaliści od cyberseksu. Kiiroo Titan to najnowszy model masturbatora, który dostosowuje swoje działanie do tego, co widać na ekranie. Zabawki erotyczne Kiiroo można ze sobą łączyć, by odbierały i przenosiły intensywność ruchów partnera na dowolną odległość. Single mogą wykorzystać Kiiroo Titan do łączenia z platformą filmów VR. Szczególnie interesujące są modele Kiiro Titan, które dedykowane są gwiazdom porno. Posiadacz masturbatora zyskuje dostęp do specjalnej platformy z filmami gwiazdy.

5. Lelo Soraya Wave wibrator z ruchem rotacyjnym

lelo soraya wave
Wibrator króliczek rotacyjny Lelo Soraya Wave | fot.: materiał partnera zewnętrznego

Lubisz masaż punktu G palcem? Nic w tym dziwnego, ale nie jest również tajemnicą, że paluszek szybko się męczy. Niezawodni producenci Lelo wymyślili prawdziwą petardę! Wibrator króliczek rotacyjny Lelo Soraya Wave jest nie tylko perfekcyjnie dopasowany do kobiecej anatomii, ale również doskonale naśladuje ruchy palca, masując punkt G tak długo, jak tylko zechcesz. Dodatkowym atutem wibratora są ciche i mocne wibracje w części do łechtaczki.

Wszystko wskazuje na to, że inteligentne, sterowane zdalnie gadżety erotyczne powoli stają się codziennością. Wyżej opisane zabawki erotyczne bardzo szybko zdobyły popularność, stając się jednymi z najlepszych gadżetów erotycznych ostatnich miesięcy.


Materiał partnera zewnętrznego