Smycz erotyczna – pomysł na prezent na Dzień Kobiet?

0
2126
Czerwone gadżety erotyczne
Obroże erotyczne oraz smycze mogą być wykonane z różnych materiałów – na przykład ze skóry lub łańcuszków. | fot.: materiał partnera zewnętrznego

Dzień Kobiet już niedługo, a ty nadal nie kupiłeś prezentu dla swojej partnerki – i na dodatek nie masz żadnego pomysłu. Cóż, kwiaty są zawsze dobrym wyborem, ale może tym razem warto nieco zaszaleć? Proponujemy rozwiązanie, które jest odważne, ale zarazem może okazać się prezentem, który sprawi przyjemność Wam obojgu… Czym dokładnie jest smycz erotyczna i jak jej używać? Przeczytaj nasz tekst i zaskocz swoją drugą połowę!

Smycz do BDSM – co to jest?

Smycz erotyczna to propozycja dla osób, które chcą wprowadzić do swojego życia seksualnego nieco pikanterii. To jeden z gadżetów wykorzystywanych często przy BDSM. A czym dokładnie jest BDSM?

BDSM – co to znaczy?

Ten skrótowiec powstał od pierwszych liter czterech angielskich słów:

  • Bondage(wiązanie),
  • Domination (dominacja),
  • Submission (poddanie),
  • Masochism (masochizm).

To relacje seksualne opierające się w dużej mierze na uległości lub dominacji w stosunku do partnera, wymierzaniu kar i krępowaniu. Partnerzy dzielą się rolami – jedna osoba gra rolę uległą, a druga dominującą (mogą tez się zmieniać). Dla niektórych osób może to brzmieć przerażająco, dla innych – podniecająco! Praktyki BDSM cieszą się coraz większą popularnością – wiąże się to ze wzrostem świadomości i otwartości Polaków. Kiedyś bowiem często uważano takie sposoby stymulowania partnerów za świadczące o zaburzeniach psychicznych. Dziś większość ludzi zdaje sobie sprawę z tego, że to całkiem normalne czynności, a różni ludzie mają różne potrzeby seksualne – tak długo, jak nie krzywdzą one partnerki czy partnera i dzieją się za obopólną zgodą, nie ma w tym nic niewłaściwego.

Smycz dla kobiety – czy spodoba się mojej partnerce?

Ponieważ jednak nie każda osoba może lubić BDSM, warto przed zakupem zastanowić się lub podpytać partnerkę, czy byłaby ona zainteresowana wprowadzeniem takiego urozmaicenia do Waszej sypialni. Najważniejsza jest szczerość – w końcu w łóżku ma być dobrze wam obojgu. Jeśli więc druga osoba wyrazi entuzjazm – możesz rozejrzeć się za akcesoriami do BDSM!

Gadżety BDSM – jakie wybrać?

Gadżetów BDSM jest naprawdę wiele. To między innymi kajdanki erotyczne, opaski na oczy, maski, baty, pejcze, nasutniki, zestawy do wiązania… Wybór jest ogromny! Pamiętaj, że nie musicie wypróbowywać od razu wszystkiego. Jeśli dopiero zaczynacie z BDSM – dajcie sobie czas, by poczuć się pewnie i komfortowo. Możecie zacząć od wprowadzenia pojedynczych gadżetów – na przykład kajdanek czy obroży na szyję. A gdy przekonacie się, że sprawia Wam to prawdziwą przyjemność – idźcie na całość!

A jeśli nie wiecie, jak zacząć? W dobie Internetu bez problemu znajdziecie nie tylko odpowiedzi na wszystkie pytania, ale nawet specjalne filmiki instruktażowe!

Smycz i obroża kobieca – jaką wybrać?

Smycz BDSM to jeden z najpopularniejszych kobiecych gadżetów erotycznych. Nie jest jednak wcale powiedziane, że ma to być tylko obroża kobieca! W sprzedaży z łatwością znajdziesz modele, które mogą nosić również panowie. Obroża BDSM w połączeniu ze smyczą wygląda bardzo seksownie i jest znakiem uległości partnera lub partnerki.

Na rynku znajdziesz także smycz połączoną z kajdankami – przy lekkim pociągnięciu kajdanki zaciskają się, krępując ruchy drugiej osoby i tym samym poddając ją woli partnera lub partnerki. Smycz możesz przywiązać do ramy łóżka czy krzesła – daj się ponieść wyobraźni.

Obroże erotyczne oraz smycze mogą być wykonane z różnych materiałów – na przykład ze skóry lub łańcuszków. Te drugie pełnią też rolę erotycznej biżuterii i wyglądają niezwykle seksownie zarówno w połączeniu z kuszącą bielizną, jak i bezpośrednio na gołym ciele. Możesz do nich dodać również metalowe kajdanki z łańcuszków.

Taką obrożę erotyczną z łańcuszków kobieta może też założyć do codziennego ubrania – z pewnością będzie to bardzo kuszący widok dla partnera.

Jeśli Twoja partnerka lubi akcesoria erotyczne i wiesz, że taki prezent na Dzień Kobiet sprawi jej przyjemność – nie czekaj! Wybierz jedną ze smyczy lub obroży dla kobiet i wprowadź do Waszej sypialni zupełnie nowy, zmysłowy nastrój.


Materiał partnera zewnętrznego