Philips OneBlade – podaruj prezent w postaci dokładnego golenia

0
559
golarka męska
Istnieje wiele wersji Philips OneBlade. Możemy wybrać odpowiednią dla siebie | fot.: materiał partnera

Philips OneBlade to urządzenie, które prawdziwie zrewolucjonizowało męskie golenie, strzyżenie, przycinanie włosów w dowolnym miejscu ciała, więc jeśli chcesz sprawić możliwie najlepszy prezent swojemu mężczyźnie – podaruj mu Philips OneBlade. A jeśli jesteś mężczyzną, to nie możesz pominąć tej znaczącej zmiany w pielęgnacji zarostu i włosów, jaką przyniósł Philips OneBlade.

Philips OneBlade – nowy standard dbania o owłosienie u mężczyzn

Czy zauważyli Państwo, że określenie “metroseksualny” stosowane do mężczyzn dla wyróżnienia tych panów, którzy dbają o swój wygląd, zupełnie zniknęło z języka? To dlatego, że dziś wszyscy mężczyźni są “metroseksualni”, otwarcie mówią o używaniu perfum, modnym ubiorze, itd. Philips OneBlade to doskonała odpowiedź na zapotrzebowanie nowoczesnego mężczyzny.

Niegdyś potrzebne były specjalne zabiegi i oddzielało się np. golarkę męską od trymera do nosa, aby zadbać o włosy, zarost na twarzy, owłosienie pod pachami, na klatce piersiowej, panowie udawali się do salonów urody lub zaopatrywali w wiele różnych urządzeń. To już historia, od kiedy można używać nowoczesnego Philips OneBlade.

Ten przyrząd stanowi połączenie w jedno dotychczasowych narzędzi do dbania o wygląd, przy czym wszystkie czynności, jakie nim wykonujemy, są łatwe, przyjemne i efektywne. Dlatego mówimy o pewnym novum na rynku i drobnej zmianie w codziennej higienie męskiej.

OneBlade: trymer do nosa, golarka męska czy maszynka do strzyżenia? Wszystko na raz!

Istnieje wiele wersji Philips OneBlade. Możemy wybrać odpowiednią dla siebie. Będzie to jednak zawsze doskonały trymer do nosa, golarka do zarostu na twarzy – urządzenie pozwala dowolnie stylizować owłosienie u panów w każdej części ciała. Sprawdzi się również jako maszynka do strzyżenia – jest urządzeniem o niespotykanej do tej pory wielozadaniowości.

Ostrze OneBlade porusza się wyjątkowo szybko i jest perfekcyjnie precyzyjne. Zarost na ciele możemy skrócić stosując dodatkowe nasadki. W grę wchodzi każda stylizacji fryzury, zarostu na twarzy, o jakiej tylko zechcemy pomyśleć. Nawet golenie okolic intymnych nie jest trudne – stosując Philips OneBlade nigdy nie doznamy zacięć lub podrażnień. Bateria jest bardzo wydajna, w najwyższych wersjach urządzenia wystarczy nawet na dwie godziny nieprzerwanej pracy. Nowoczesność wkracza także z cyfrowym wyświetlaczem LED, który informuje nas o stanie przyrządu i pozwala na jego programowanie. OneBlade, po użyciu, odkładamy na wygodną podstawkę ładującą lub pakujemy do szykownego i bezpiecznego etui. Ponadto do urządzenia możemy dokupić szereg dodatków, które jeszcze bardziej podnoszą jego poziom funkcjonalności.

Inne maszynki do włosów nie dorastają do pięt Philips OneBlade

Profesjonalny ranking maszynek do włosów nie pozostawia wątpliwości, że w przypadku Philips OneBlade mamy do czynienia z czymś wyjątkowym i unikalnym. Opinie korzystających zeń panów są jednoznacznie pozytywne i przyznają temu produktowi prymat na rynku. Od tej chwili dzielimy mężczyzn na tych, którzy używają OneBlade i takich, którzy tego nie robią. Przejście na wynalazek firmy Philips zostanie odczute jako przełomowa i korzystna zmiana.

Materiał partnera