Karta podarunkowa – trafiony upominek

0
529
karta podarunkowa
Bon podarunkowy Allegro, Blizzard czy Zalando ma szereg zalet i korzyści – przede wszystkim zmniejsza ryzyko zakupu nietrafionego prezentu niemal do zera | fot.: materiał partnera

Nie zawsze mamy świetny pomysł na prezent, którego bylibyśmy pewni w 100%. Największy problem to wymyślenie upominku dla osoby, którą mało znamy – kolegi z pracy, przyszłej teściowej lub dziecka znajomych. Rozwiązaniem jest bon podarunkowy – Allegro, Empiku, Zalando lub innego sklepu albo punktu usługowego. Karta prezentowa to uniwersalny i wygodny pomysł, ale na pewno uszczęśliwi osobę obdarowaną, która może wybrać dowolną rzecz w określonym budżecie.

Zalety kart, bonów i voucherów prezentowych

Bon podarunkowy Allegro, Blizzard czy Zalando ma szereg zalet i korzyści – przede wszystkim zmniejsza ryzyko zakupu nietrafionego prezentu niemal do zera. Chyba każdy przeżył podobną sytuację – nie jest to przyjemne dla żadnej ze stron. Karta podarunkowa lub voucher to pomysł na zawsze udany upominek. To także oszczędność czasu – wystarczy ładnie zapakować bon lub doładowanie Allegro, Empik czy Blizzard i gotowe.

Bon podarunkowy Allegro – jeden serwis, tysiące sklepów

Nietrafiony prezent to problem dla obu stron, dlatego lepszą opcją jest bon podarunkowy – Allegro, Zalando lub inny. Wiele firm ma w swojej ofercie tego typu usługę, gdyż jest ona wygodna dla obu stron – m.in. dla sklepu oznacza mniej wymian i zwrotów.

Taka karta przyda się każdemu i na pewno zostanie wykorzystana. Platformy zakupowe – jak Allegro czy Zalando – oferują ogromny wybór. Wśród szerokiego asortymentu każdy znajdzie coś dla siebie – książki, muzykę, ubrania, sprzęt elektroniczny, biżuterię, kosmetyki, perfumy i wiele innych prezentów. Doładowania Allegro czy Empik dostępne są w wielu punktach lub przez internet.

Bon podarunkowy Allegro może mieć formę tradycyjnej karty (jest ona dostępna u partnerów Allegro, np. w Żabce czy Neonet), ale można go kupić także wygodnie przez internet. Wystarczy, że zdecydujesz się na zakup online, a otrzymasz ją w wersji elektronicznej. Możesz też zdecydować się na doładowanie Allegro – dostępne m.in. w wybranych sklepach, kioskach czy punktach usługowych.

Karta podarunkowa Blizzard – dla maniaków gier

Karta pozwala zakupić wybrane gry, usługi i przedmioty w grach Blizzarda. Dla dziecka, nastolatka, ale i wielu dorosłych będzie to trafiony upominek. Kartę kupisz w różnych sklepach i sieciach handlowych – między innymi w Empiku, Tesco czy Żabce.

Aby móc z niej korzystać, trzeba jedynie wejść na stronę blizzard.com/code, zarejestrować konto Blizzard, zalogować się, a następnie przepisać z karty podarunkowej specjalny kod. Po doładowaniu konta możesz wybrać konkretne usługi mieszczące się w budżecie, jakim dysponujesz.

Karta prezentowa Empik – uniwersalna

Popularne są także karty prezentowane pozwalające na zakupy w salonach Empik. Można zdecydować się na książkę lub płytę, ale po co ryzykować, że nie trafisz w czyjś gust? Bon podarunkowy Allegro czy Empik pozwoli wybrać obdarowanemu konkretną rzecz. Zamiast zrobić nieprzemyślaną niespodziankę, lepiej rozważyć doładowanie Allegro lub Empik, gdyż są one najbardziej uniwersalnym wyborem.

Materiał partnera