Dlaczego warto sięgnąć po przebrania erotyczne?

0
588
kostium erotyczny
Stroje erotyczne dla kobiet sprawiają, że już samo ich przymierzanie dodaje energii, pewności siebie i seksapilu | fot.: materiał partnera

Satysfakcja seksualna to jeden z elementów udanego związku. Można budować ją na wiele sposobów – szkoda byłoby nie wypróbować wszystkich dostępnych środków. Kostiumy erotyczne to jeden z ciekawych pomysłów na dodanie zbliżeniom niecodziennej pikanterii. Co możesz zyskać, sięgając po erotyczne stroje dla kobiet?

Stroje erotyczne przełamią rutynę Waszego związku

Rutyna wkrada się do relacji niezależnie od jej stażu. Możecie czuć się znużeni monotonią Waszych zbliżeń, nawet jeśli związek trwa krótko. To zależy od wielu czynników, np. częstotliwości uprawiania seksu, zamieszkiwania razem lub osobno, posiadania dzieci, nawału obowiązków itd. Nad każdym związkiem trzeba pracować, tak aby obie strony były usatysfakcjonowane. Dotyczy to zarówno komunikacji i bliskości emocjonalnej, jak i sfery erotycznej, która także jest ważna. Nie daj sobie wmówić, że jest inaczej!

Seks to nie tylko sposób na zaspokojenie potrzeb cielesnych, dlatego warto zadbać o jego wysoką jakość. Jeśli czujesz, że nadszedł czas na zmiany i jesteś gotowa na zupełnie nowy dreszczyk emocji, przebrania erotyczne świetnie sprawdzą się w roli materiałów pomocniczych. Co czujesz, gdy o nich myślisz? Ekscytację i podniecenie czy raczej strach przed koniecznością wyjścia ze strefy komfortu? Niezależnie od swojego podejścia, masz szansę na posmakowanie czegoś odmiennego. 

Czy pamiętasz, jak było na początku, kiedy dopiero się poznawaliście? Możliwe, że nawet pocałunek był dla Ciebie krępujący, nie mówiąc już o pierwszym stosunku. Podobnie jest z wprowadzaniem gadżetów i dodatków. Spójrz na drugą stronę medalu – ubrania erotyczne wniosą do życia erotycznego nutę drżącego podniecenia, która towarzyszyła Wam jakiś czas temu. Czy nie tęsknisz za tym narastającym pobudzeniem? Twój partner z pewnością poczuje coś podobnego, widząc Cię z innej perspektywy i przypominając sobie tamten żar.

kostiumy erotyczne
Nawet jeśli w tym momencie nie masz ochoty na wczuwanie się w daną rolę, w trakcie zbliżenia może się okazać, że odzywają się w Tobie nieznane dotąd instynkty | fot.: materiał partnera

Odkryjesz nowe sposoby na sprawianie przyjemności

Stroje do seksu pozwalają na odgrywanie różnych ról i scenek, dzięki czemu łatwiej jest prowadzić erotyczną grę. Znacie się nie od dziś, a jednak możecie pozwolić sobie na wykreowanie pewnych postaci. To stwarza wiele nowych możliwości: przeistoczenia się w niewinną, słodką dziewczynkę lub przeciwnie, w pewnego siebie wampa, który dominuje nad mężczyzną i żąda określonych przyjemności. Każdy strój erotyczny może wywoływać określony efekt, czasem zupełnie nieoczekiwany.

Nawet jeśli w tym momencie nie masz ochoty na wczuwanie się w daną rolę, w trakcie zbliżenia może się okazać, że odzywają się w Tobie nieznane dotąd instynkty. Podstawą dobrego związku jest komunikacja, dlatego po wspólnej zabawie warto omówić, co podobało się każdemu z Was i czy macie ochotę wypróbować kolejne sexowne stroje damskie. Życie erotyczne to spore pole do doświadczania: nawet jeśli wydaje Ci się, że dobrze znasz swoje ciało i ciało swojego partnera, one wciąż mogą Cię zaskoczyć!

Jak wiele orgazmów potrafisz mieć za jednym razem? Czy doświadczyłaś orgazmu łechtaczkowego, pochwowego, a może sutkowego? Czy pozwoliłaś sobie kiedyś na stymulację okolic analnych – swoich lub partnera? Jak często robisz coś, na co masz ochotę, ale się wstydzisz? Włóż seksowny strój do sypialni, a prawdopodobnie odważysz się na więcej niż zwykle. 

W seksownym stroju do sypialni dodasz sobie odwagi

Seks w związku, zwłaszcza kilkunasto- lub kilkudziesięcioletnim, wygląda dużo inaczej niż w pierwszych miesiącach po poznaniu. Wspólne mieszkanie sprawia, że zwykle kochacie się, zdejmując z siebie wygodne piżamy i lądując w wygrzanych pieleszach. Jeśli zaplanujesz, że danego dnia zakładasz strój erotyczny damski, atmosfera zrobi się już nieco inna. Przygotowując się do nowej roli, na pewno przyłożysz się do szczegółów, aby poczuć się bardziej kobieca i atrakcyjna. Możliwe, że sięgniesz po szpilki i zrobisz makijaż.

Stroje erotyczne dla kobiet sprawiają, że już samo ich przymierzanie dodaje energii, pewności siebie i seksapilu. Sama sprawdź, jak przyjemnie jest zdominować mężczyznę w stroju pielęgniarki, nauczycielki, policjantki lub stewardessy. Może zakujesz go w kajdanki lub wydasz nieznoszące sprzeciwu polecenie? Wcale nie musisz być fanką BDSM, żeby skorzystać z tej niegrzecznej gry erotycznej. Z drugiej strony, kto wie, czy przy okazji nie odkryjesz nowych fantazji na przyszłość?

Jakie stroje erotyczne damskie są dostępne w sklepach?

Nie musisz sama kompletować przebrania, żeby zrobić wrażenie na partnerze. Kup strój erotyczny damski w sex-shopie, a uzbroisz się w gotowy zestaw bielizny i niezbędne dodatki. Może to być np. kilkuczęściowy strój nauczycielki z okularami i wskaźnikiem dydaktycznym, strój pokojówki z pończochami i opaską na włosy, kostium kotki, uczennicy, kowbojki, pielęgniarki, cheerleaderki, króliczka lub sekretarki. Kuszącym wyborem jest także popularny strój policjantki.

Materiał partnera