Czym jest flower box i komu go podarować?

0
585
flowerbox prezent
Flower box to nic innego jak pudełko z kwiatami. Wiele osób może pomyśleć, że to rośliny ozdobne włożone w przypadkowy karton | fot.: materiał partnera

Flower box to pudełko pełne kwiatów. Może stanowić prezent lub jego część. Pudełko z kwiatami jest eleganckie, gustowne i może być ozdobą nawet przez dwa lata. Jak to możliwe że cięte róże tak długo żyją i komu warto podarować tak nietuzinkowy prezent?

Czym jest flower box?

Flower boxy weszły na rynek żwawym krokiem. Zagościły w kwiaciarniach, a następnie domach. Dziś oferowane są nie tylko przez stacjonarne punkty florystyczne, ale także sklepy online. Czym są kwiatowe boxy i dlaczego cieszą się dużym zainteresowaniem?

Flower box to nic innego jak pudełko z kwiatami. Wiele osób może pomyśleć, że to rośliny ozdobne włożone w przypadkowy karton. Nic bardziej mylnego. Kwiatowe pudełka to kompozycje kwiatowe, które są przygotowywane przez florystów w wyjątkową starannością. W pudełku, które może mieć różną barwę oraz kształt, umieszczane są żywe i cięte róże. Je również możesz wybrać w dowolnym kolorze (np. białym, czerwonym, a nawet błękitnym czy różowym).

Nim róże trafią do pudełka, są poddawane specjalnego procesowi, który je konserwuje. Dzięki temu utrzymują swoją żywotność w boxie do 2 lat. Co najważniejsze, nie trzeba ich podlewać, przycinać czy przekładać do wazonu. Opakowanie na kwiaty zostało przygotowane w taki sposób, aby róże mogły w nim stać bardzo długo.

Pudełko z żywymi różami – o czym jeszcze warto wiedzieć?

Jeśli wciąż zastanawiasz się, czy kwiatowe pudełko jest dobrym wyborem, powinieneś wiedzieć o tym, że jest ono ponadczasowe. Nawet jeśli po dwóch latach kwiaty rzeczywiście zwiędną, samo opakowanie możesz wykorzystać w domu. Zanim jednak pozbędziesz się kwiatów, pamiętaj, że świetnie komponują się z innymi elementami ozdobnymi w domu. Możesz je postawić w salonie, w łazience czy domowym biurze. Świetnie sprawdzą się również na prezent.

kwiaty flower boxy
Jeśli wciąż zastanawiasz się, czy kwiatowe pudełko jest dobrym wyborem, powinieneś wiedzieć o tym, że jest ono ponadczasowe | fot.: materiał partnera

Flower box na każdą okazję?

Flower box – https://www.roseduchateau.com – tworzony jest z myślą o wymagających miłośnikach roślin ozdobnych. Prócz tego, że jest bardzo elegancki i ponadczasowy, stanowi wyjątkową kompozycję prezentową. Możesz go podarować bliskiej Ci osobie z okazji Świąt Bożego Narodzenia (wtedy warto wybrać kwiaty o stonowanym kolorze, np. czerwień, czerń). Wiosną warto postawić na kolory! Sięgnij więc po box z białymi, żółtymi czy błękitnymi kwiatami! Możesz tez samodzielnie wybrać kolor opakowania, w którym się znajdą. Dzięki temu box będzie maksymalnie dopasowany do okoliczności.

Żywe róże w pudełku to też świetny prezent z okazji jubileuszu, ślubu czy imienin. Sięgnij po przepiękne i eleganckie pudełko, które zostanie dostarczone pod wskazany adres kurierem. Kwiaty są zabezpieczone w taki sposób, aby podczas podróży nic się im nie stało. Nie musisz się więc martwić, że flowerbox zostanie uszkodzony. Kwiaty trafią we wskazane miejsce nienaruszone.

Pamiętaj, kwiatowe pudełko to ozdoba, która cieszy unikalnym wyglądem. Box może być podarowany nawet alergikom, ponieważ kwiaty w procesie konserwacji zostają pozbawione pyłków alergennych. Dzięki temu mogą ozdabiać miejsce pracy czy odpoczynku osób z alergią. Przekonaj się sam, jak ponadczasowym i dającym radość prezentem jest pudełko w żywymi kwiatami!

Materiał partnera