Czekoladki na urodziny dla babci i dziadka – jakie wybrać?

0
1644
czekoladki na urodziny
Jako upominek na urodziny dla dziadka czy upominek dla babci na urodziny sprawdzi się również czekoladowy telegram | fot.: materiał partnera

Wiele z nas zostało przez nich wychowanych, podczas gdy rodzice pracowali zawodowo. Przygotowywali posiłki, odprowadzali do przedszkola, dbali o nas. Mowa oczywiście o babci i dziadku, którzy dla niejednej osoby byli drugimi rodzicami. Nic więc dziwnego, że pamiętamy o tym, by podarować im coś miłego nie tylko na dzień babci i dziadka w styczniu, ale także na ich urodziny.

Prezent na urodziny dla babci

Dzień urodzin babci warto poświęcić na odwiedziny u seniorki lub wspólny spacer. Na pewno będzie jej miło się spotkać z wnukiem lub wnuczką w tym ważnym dniu, szczególnie że pewnie świętuje już urodziny na emeryturze, kiedy to każde spotkanie z bliskimi jest ważnym wydarzeniem. 

Oczywiście na takie spotkanie nie wypada wybierać się z pustymi rękami. Najlepszym prezentem jest choćby i symboliczny upominek dla babci na urodziny. Ale co kupić? Babcia zwykle ma wszystko, co jest jej potrzebne i nie chce, by wnuki wydawały pieniądze na drogie prezenty. Niewielki upominek jest jednak zdecydowanie na miejscu. 

Można do niego zaliczyć całkiem sporo propozycji dostępnych w Chocolissimo. Przykłady? Wyobraź sobie, że szukasz prezentu na 60 urodziny dla babci – nasze zawsze zdadzą egzamin, szczególnie te w uroczych, personalizowanych skrzyneczkach! Naszym zdaniem trafionym pomysłem na upominek dla babci na urodziny jest czekoladowy napis „Babcia”. Taki prosty pomysł w słodkim wydaniu sprawi, że babcia na pewno się uśmiechnie: no i oczywiście ze smakiem zje podarowany jej upominek. Inną propozycją są czekoladowe kwiaty. Słodkie stokrotki to piękna dekoracja, którą aż żal zjadać. Kochająca kwiaty babcia na pewno pokocha je równie mocno, co wnuki. 

Prezent dla dziadka na urodziny

Z dziadkiem bywa trudniej. Upominek na urodziny dla dziadka musi być przemyślany, ale na szczęście w Chocolissimo wiemy, jak to rozegrać. Jeśli chcesz naszej porady, najlepszym wyborem jest coś, co jest dziadkowi bliskie. Czekoladki na urodziny dla dziadka to symboliczny prezent, ale nabiera on personalnego sensu, jeśli łakocie będą nawiązywać do dziadkowych pasji.

Dziadek majsterkowicz czy dziadek wędkarz na pewno docenią upominki nawiązujące do ich hobby. Dlatego właśnie przygotowaliśmy urocze, czekoladowe figurki nawiązujące do tych pasji, które wywołają szeroki uśmiech na twarzy seniora. Czekoladowa żaglówka, piłka do piłki nożnej czy motocykl to kilka innych propozycji, które naszym zdaniem sprawdzą się idealnie jako upominek na urodziny dla dziadka. Ucieszy się on, że wnuki pamiętają o jego święcie. No i z tego, że może poczęstować się czekoladkami w wyjątkowych kształtach!

Jako upominek na urodziny dla dziadka czy upominek dla babci na urodziny sprawdzi się również czekoladowy telegram. Za pomocą wykonanych z tego słodkiego materiału literek możesz przekazać miłe życzenia, wyznać uczucia czy wyrazić wdzięczność. Takim prezentem na pewno sprawisz, że seniorzy będą wzruszeni. Prezenty dla babci na urodziny czy dla dziadka nie muszą być kosztowne. Czasami wystarczy pamięć. A w Chocolissimo chcemy wywoływać wyłącznie pozytywne emocje. Zapraszamy na zakupy!

Materiał partnera