Wysyłamy paczkę do rodziny w Niemczech

0
1209
Paczka do rodziny
W ofercie nadawania paczek międzynarodowych DHL Parcel dla klientów indywidualnych znajduje się 28 krajów europejskich, w tym Niemcy. | fot.: materiał partnera zewnętrznego

Bliskość geograficzna Niemiec sprawia, że Polacy  wyjeżdżają tam w różnych celach, także  zarobkowych. Przesyłka z Kraju od rodziców, czy przyjaciół  napewno przyniesie wiele radości niezależnie od okazji. DHL Parcel dostarczy taką przesyłkę nawet w ciągu 2 dni od nadania.

Jak nadać paczkę z Polski do Niemiec?

W ofercie nadawania paczek międzynarodowych DHL Parcel dla klientów indywidualnych znajduje się 28 krajów europejskich, w tym Niemcy. Niska cena za przesyłkę oraz wygodna forma nadania, bez konieczności podpisywania stałej umowy z firmą kurierską i deklarowania ilości przesyłek, sprawiają, że ta oferta jest warta uwagi.

Po przygotowaniu paczki do wysyłki należy ją przynieść do wybranego punktu DHL Parcel (https://parcelshop.dhl.pl/mapa?type=fm).  Formalności związane z wysyłką pomogą załatwić pracownicy punktu – wypełnią z klientem dokumenty przewozowe, przyjmą opłatę za przesyłkę – gotówką lub kartą płatniczą, w zależności od dostępnej możliwości. Nadania zrealizujemy w Punktach Obsługi Klienta DHL Parcel, jak i w jego sieci punktów partnerskich Inmedio, Relay i 1minute oraz w lokalnych punktach handlowo-usługowych.

Przesyłki międzynarodowe do Niemiec, Austrii, Belgii czy do Czech można wysłać już od 68 zł brutto. Za taką kwotę wyślemy paczkę, w której suma najkrótszego i najdłuższego boku wynosi maksymalnie 50 cm. Większa paczka, w której suma boków najkrótszego i najdłuższego wynosi od 51 do 80 cm, będzie kosztować od 72 zł brutto, a największe, z widełkami od 81 do 120 cm – od 109 zł brutto oraz od 121 cm do 180 cm – od 134 zł brutto. Paczka nie może ważyć więcej niż 30 kg.

Dlaczego warto skorzystać  z oferty DHL Parcel? 

W ofercie DHL Parcel znajdują się bezpieczne przesyłki międzynarodowe do Europy, które  można wysłać wygodnie w punktach sieci DHL Parcel. Wszystkie są objęte ubezpieczeniem do 500 euro bez ponoszenia przez klienta dodatkowych opłat.  Czas doręczenia przesyłki do krajów Europy, w tym do Niemiec, może trwać zaledwie 2 dni.

Nadawca w ramach oferty przesyłek międzynarodowych może bezpłatnie skorzystać z informacji o statusie przesyłki za pośrednictwem strony http://sprawdz.dhl.com.pl/.  Zostanie powiadomiony przez DHL Parcel automatycznie o fakcie wyjścia przesyłki za granicę oraz jej dostarczenia do odbiorcy – otrzyma e-maila.


Materiał partnera zewnętrznego