Dzień Ojca: pomysły na kreatywne prezenty last minute

0
378
prezent dzień ojca
Zastanawiasz się jednak, co mogłoby go ucieszyć? Jaki upominek sprawi tacie radość i dotknie jego wrażliwszej części duszy? Sprawdź te pomysły! | fot.: materiał partnera zewnętrznego

Dzień Ojca cieszy się mniejszą popularnością niż Dzień Matki. Jednak nie oznacza to, że jest mniej ważny! To szczególne święto, podczas którego warto podziękować tacie za wszystko, co dla Ciebie robi — za jego pomocną dłoń, dobrą radę i szczery uśmiech. Zastanawiasz się jednak, co mogłoby go ucieszyć? Jaki upominek sprawi tacie radość i dotknie jego wrażliwszej części duszy? Sprawdź te pomysły!

Dekoracja na biurko w pracy — bądź przy tacie cały czas!

Ojcowie nierzadko spędzają w pracy po kilkanaście godzin dziennie. Starają się zrobić wszystko, aby spełnić potrzeby swoich dzieci. Jednak to sprawia też, że zazwyczaj są w domu tylko o poranku lub późnym wieczorem. Ty marzysz o tym, żeby towarzyszyć tacie przez cały dzień? Podaruj mu swoje zdjęcie np. w formie fotobloku, który oferuje foto.fujifilm.pl. Idealnie się sprawdzi jako dekoracja na biurko w pracy lub na ścianę w biurze!

Proponowany produkt to fotografia umieszczona na czarnym bloczku ze styroduru. Jest bardzo lekka, dzięki czemu można ją powiesić na ścianie za pomocą taśmy montażowej. Ponadto ma szerokie boki, więc można z łatwością ją postawić. Dzięki temu nie trzeba używać żadnych ramek, które mogłyby np. zasłaniać kadr. W fotobloku całe zdjęcie jest bardzo dobrze widoczne.

Produkt ten występuje w kilku rozmiarach: od 13×18 cm do 30×40 cm. Zatem z łatwością znajdziesz model, który zmieści się na biurku ukochanego taty lub na ścianie w jego biurze.  

Twoja fotografia — idealna do ramki lub na ścianę!

Chcesz udekorować biuro taty i stworzyć w nim galerię zdjęć całej rodziny? A może wiesz, że uwielbia wieszać Twoje fotografie w miejscu pracy? Podaruj mu klasyczne odbitki, które będzie można umieścić w ramce i zawiesić na ścianie.

Aby zdjęcia nie blakły zbyt szybko pod wpływem promieni słonecznych i wilgoci, wydrukuj je na profesjonalnym papierze fotograficznym. Taki materiał charakteryzuje się wysoką gramaturą od 200 do nawet 250 g/m2. Papier jest dość gruby, dzięki czemu nie gniecie się i nie niszczy się zbyt szybko. To sprawia, że zdjęcia wyglądają dobrze nawet po kilkudziesięciu latach.

Zdjęcia wydrukowane na papierze fotograficznym:

  • mają doskonale odwzorowane kolory — są dobrze nasycone, dzięki czemu odbitki nie wyglądają „płasko”;
  • są zgodne z plikiem cyfrowym — zatem fotografie wyglądają identycznie jak na ekranie komputera;
  • mają dobrze widoczne niuanse — wydrukowany obraz jest ostry, dzięki czemu nawet najdrobniejsze szczegóły są dobrze widoczne. Warto jednak pamiętać, że przejrzystość odbitki zależy w dużej mierze od jakości pliku cyfrowego. Im lepsza grafika, tym ładniejsza fotografia.

Zdjęcia można wydrukować w różnych formatach. Dostępne są kwadratowe odbitki w wymiarze 10×10 cm. Jeśli wywołasz kilka fotografii, stworzysz z nich ciekawą kompozycję do ramki.

Jednak jeśli wolisz klasyczne rozwiązania, zawsze możesz zamówić fotografie w standardowym formacie 13×18 cm lub większym – nawet 30×45 cm.

Twój tata zasługuje na wyjątkowy prezent. Przygotuj go już dziś i zaskocz go w dniu jego święta!

Materiał partnera zewnętrznego