Wkłady Bolsius, dzięki którym znicze zyskują drugie życie

0
465
Znicz,cmentarz
Choć o odwiedzaniu grobów najbliższych przypominamy sobie głównie w porze jesiennej, która sprzyja nostalgii i zadumie, to warto pamiętać o tym, że na cmentarz powinniśmy się udać o każdej porze roku | fot.: stock.adobe.com

Znicze szczególnie chętnie kupujemy w październiku oraz w listopadzie, gdy odwiedzamy groby bliskich, w związku z dniem Wszystkich Świętych. Obecnie większość z nas stara się wybierać dobrej jakości znicze, których nie trzeb wyrzucać, gdy wypali się wkład. Można wymienić go na doskonałej klasy wkłady Bolsius, dzięki którym znicz zyskuje drugie życie.

Pamięć, która trwa

Choć o odwiedzaniu grobów najbliższych przypominamy sobie głównie w porze jesiennej, która sprzyja nostalgii i zadumie, to warto pamiętać o tym, że na cmentarz powinniśmy się udać o każdej porze roku. Nie musi to oznaczać dużego wydatku, bowiem obecnie możemy kupić piękne znicze, które – choć kosztują sporo – mogą posłużyć przez dłuższy okres czasu. Wystarczy bowiem nabyć wysokiej jakości wkłady Bolsius, które można wymieniać co jakiś czas, w zależności od długości palenia. Dzięki wkładom Bolsius nie musimy przejmować się tym, gdzie i po jakiej cenie kupimy znicz. Wystarczy bowiem zaopatrzyć się w zapas wkładów, które będziemy wymieniać podczas każdej wizyty na cmentarzu.

Różne rodzaje wkładów

Firma Bolsius proponuje swoim klientom różnego rodzaje wkładów parafinowych i olejowych. Różnią się one między sobą przede wszystkim wysokością oraz długością palenia. Możemy nabyć wkłady Bolsius, które będą paliły się przez jeden dzień, lecz równie dobrze możemy zainwestować w modele, których czas palenia wynosi aż 8 dni. Wkład Bolsius idealnie sprawdzi się zarówno w przypadku małych, jak i nieco większych zniczy – niektóre z nich osiągają wysokość nawet 180 mm. Kupujemy je w wygodnych zestawach, dzięki czemu nigdy nie zabraknie nam wkładu, gdy będziemy chcieli wybrać się na cmentarz. Wkłady sprawdzą się również w kościołach, kapliczkach czy w innego typu miejscach, w których tradycyjnie stawia się znicze bądź świeczki.

Zakupy jesienną porą i nie tylko

W październiku w sklepach pojawia się całe mnóstwo różnego typu zniczy i wkładów. Warto zakupić jeden, porządny i reprezentatywny znicz, który będzie zdobił grób bliskiej osoby. Choć jego cena nie jest niska, to możemy dać mu drugie życie, a to wszystko dzięki wkładom Bolsius. Zazwyczaj duże ich ilości kupujemy właśnie w październiku oraz w listopadzie, lecz w rzeczywistości zakupów możemy dokonywać o każdej porze roku. Warto mieć na uwadze, że pamięć o naszych bliskich nigdy nie zgaśnie, czego wyrazem są liczne znicze palące się na poszczególnych grobach. Możemy wykorzystywać je wielokrotnie, za pomocą wkładów Bolsius, dbając przy tym o środowisko naturalne. 

Materiał partnera