Świat walut jest ciekawszy niż sądzisz!

0
1313
Waluta
Czas nadrobić zaległości i dowiedzieć się więcej na temat pieniędzy. | fot.: materiał partnera zewnętrznęgo

Co ma wspólnego funt z Newtonem? Która waluta jest najstarsza? Dlaczego dolar jest najważniejszy na rynku walutowym, choć jego kurs jest niższy niż funta? Na czym polega inteligentne oszczędzanie? Czas nadrobić zaległości i dowiedzieć się więcej na temat pieniędzy.

Zacząć należy od tego, że coraz rzadziej płacimy gotówką. Pieniądze stały się dla nas cyfrowym zapisem. Wiemy, że istnieją, ale stają się dla nas jakby mniej widzialne. I właśnie z tego powodu eksperci kantoronline.pl postanowili na blogu walutowym na nowo przedstawić nam waluty, które dobrze znamy. Słowem: powstało miejsce w Internecie, gdzie gromadzone są artykuły dotyczące wciągającej historii środków płatniczych.

„W ramach naszego bloga walutowego przedstawiamy historię walut od jej ciekawszej, nieco bardziej zwariowanej strony. I pokazujemy, jak żyć oszczędnie nawet w bardzo rozrzutnych czasach”. – mówi Robert Madejski, Starszy Dealer Walutowy serwisu kantoronline.pl.

Serwis kantoronline.pl działa na rynku już od 7 lat i jest jednym z pierwszych kantorów internetowych w Polsce i na świecie. Jego użytkownicy mogą wymieniać walutę bezgotówkowo, i dzięki temu oszczędzać na swoich wymianach. Najczęściej z serwisu korzystają emigranci zarobkowi, firmy eksportowe i importowe, a także osoby, które wyjeżdżają za granicę. Teraz, dzięki inicjatywie tego serwisu mogą świadomiej korzystać z walut, czyli wiedzieć na ich temat tyle samo, co eksperci walutowi!

„Dzisiaj coraz częściej potrzebujemy obcych walut. Wiele osób zastanawia się nad tym, dlaczego raz kurs euro jest niższy, raz wyższy i od czego to zależy? Nasz blog walutowy to miejsce w którym znajdą odpowiedź także na trudne pytania związane ze zmianami kursów. Duży nacisk kładziemy na to, żeby informacje były i rzetelne, i łatwe do zrozumienia dla każdego. Wychodzimy z założenia, że nie trzeba być ekspertem od finansów, żeby znać zasady rządzące rynkiem walutowym.” – dodaje Robert Madejski.

Podsumowując

Artykuły pojawiające się blogu walutowym są weryfikowane przez doświadczonych ekspertów. Prezentują najświeższe nowinki i ciekawostki z historii pieniędzy. Skąd czerpać wiedzę na temat rynku walutowego? Z pewnością warto odwiedzić blog kantoronline.pl. To miejsce, gdzie eksperci dzielą się swoją wiedzą i odpowiadają na pytania czytelników, wyjaśniają, co sprawiło, że świat oszalał na punkcie transakcji bezgotówkowych. A najważniejsze, że przedstawiają także praktyczne rozwiązania, które pomagają zapanować nad finansami. Jeśli chcesz się przekonać czy naprawdę warto, zapraszamy do lektury: Co ma wspólnego funt szterling z Newtonem i Hitlerem?


Materiał partnera zewnętrznego