Ubrania dla chłopców – co będzie modne w tym sezonie dla chłopców w wieku 8 – 12 lat?

0
1287
dwaj chłopcy w czasie deszczu pod parasolkami
Obecnie wśród starszych dzieci – wieku ok. 8 – 12 lat panuje moda na nieco luźniejszy styl ubierania | fot.: materiał partnera zewnętrznego

Mamy starszych chłopców – w wieku ok. 8 – 12 lat często mają problem z doborem dla nich ubrań. W końcu nie są to już przedszkolaki, które ubiorą wszystko to, co mama naszykuje. Często dzieci w tym wieku mają już dobrze wypracowany gust i wiedzą, co im się podoba, a czego w życiu nie ubiorą. Dodatkową trudnością jest to, że sklepy stacjonarne często nie mają pełnych rozmiarówek ubrań. Gdzie zatem szukać modnych i dobrej jakości ubrań dla chłopców? Co jest modne w tym sezonie dla młodych elegantów?

chłopiec na tle kolorowej ściany
Ubrania dla chłopców, które są chętnie wybierane to m.in. spodnie dresowe oraz proste t-shirty | fot.: materiał partnera zewnętrznego

Ulubiony bohater z bajki i filmu na ubraniu – to jest to!

Obecnie wśród starszych dzieci – wieku ok. 8 – 12 lat panuje moda na nieco luźniejszy styl ubierania. Ubrania dla chłopców, które są chętnie wybierane to m.in. spodnie dresowe oraz proste t-shirty. Do tego pasują idealnie rozpinane lub zakładane przez głowy bluzy. Pamiętaj, że oferowane dzisiaj bluzy i spodnie dresowe są wysokiej jakości i nie przypominają takich ubrań, które pamiętamy z początku lat 90-tych. Do bluz dresowych możesz dobrać również jeansy w kolorze granatowym lub czarnym. Będzie to wygodny strój do szkoły i na spacer.

Chłopcy chętnie ubierają ubrania z nadrukami. Dlatego, jeśli masz możliwość wybierz odzież, która będzie ozdobiona ciekawym napisem lub grafiką. Prawdziwy podziw wywołają jednak elementy stroju, które będą ozdobione ulubioną postacią z bajki lub filmu. Taki nadruk może być na bluzie, koszulce, a nawet butach.

Elegancji mały mężczyzna – jak dobrać modny i elegancki strój dla chłopca?

Jeżeli chcesz kupić ubrania dla chłopców, które będą miały nieco bardziej elegancki charakter, postaw na klasykę w nowoczesnym wydaniu. Możesz wybrać dla dziecka między innymi koszulę z długim rękawem, ale ze wzorem w kratę lub kropki. Na mniej formalne uroczystości koszula może być ozdobiona zabawnym wzorem. Do tego będą pasowały ciemne jeansy lub spodnie wykonane z tkaniny bawełnianej. Koszula z krótkim rękawem oraz lżejsze spodnie z krótszymi nogawkami będą też wygodnym strojem na letnie upały.

chłopiec w jeansowym kaszkiecie na drodze
Jeżeli chcesz kupić ubrania dla chłopców, które będą miały nieco bardziej elegancki charakter, postaw na klasykę w nowoczesnym wydaniu | fot.: materiał partnera zewnętrznego

Gdzie szukać najmodniejszych ubrań dla chłopca?

Jeżeli szukasz szerokiego wyboru ubrań dla chłopców, to wiesz, że w wielu przypadkach sklepy stacjonarne nie zdają egzaminu. Dlatego swoją uwagę skieruj ku ofercie sklepów działających online. Pamiętaj tutaj jednak o kilku rzeczach. Stawiaj przede wszystkim na sprawdzone marki. Dzięki temu nie tylko będziesz mieć pewność co do jakości ubrań, ale także w razie jakichkolwiek problemów czy pytań otrzymasz fachową pomoc. Pamiętaj też o tym, żeby zawsze zapoznać się z zasadami i kosztami wysyłki. Istotne jest też to, aby dobrze zmierzyć dziecko i porównać jego wymiary z tabelami podanymi na stronie. Jest to o tyle istotne, że wiele w wielu firmach podobne rozmiary mogą się nieco różnić wielkością. Pozwoli to zatem uniknąć niespodzianek i dobrać ubranie idealnie do wymiarów Twojego dziecka. Dlatego warto zawsze zweryfikować rozmiary ubranek dla dzieci.


Materiał partnera zewnętrznego