Zarabiasz w Holandii? Ubezpiecz siebie i swoich bliskich!

0
373
praca w holandii
Oferta ubezpieczenia na życie skierowana jest do Polaków pracujących i mieszkających w Holandii, którzy nie ukończyli 75. roku życia | fot.: materiał partnera zewnętrznego

Wielu Polaków wyjeżdża do Holandii, żeby pracując za granicą, móc zapewnić godne życie swoim bliskim. Jeśli tak jest i w Twoim przypadku, a holenderskie zarobki stanowią ważną część dochodów całej Twojej rodziny, rozważ ubezpieczenie na życie. Da Ci ono pewność, że nawet jeśli zdarzy się nieprzewidziany i tragiczny w skutkach wypadek, Twoi bliscy otrzymają niezbędne wsparcie.

Na czym polega ubezpieczenie na życie w Holandii?

Ubezpieczenie na życie gwarantuje wypłatę odszkodowania dla Twoich bliskich w przypadku Twojej śmierci. Jego wysokość może sięgać nawet do 100 000 euro. To kwota, z której rodzina może skorzystać między innymi po to, by pokryć koszty pochówku, zachować dotychczasowy standard życia, zabezpieczyć przyszłość małoletnich dzieci czy nawet spłacić pozostałe zadłużenie.

Oferta ubezpieczenia na życie skierowana jest do Polaków pracujących i mieszkających w Holandii, którzy nie ukończyli 75. roku życia. W jego ramach opłaca się stałą miesięczną składkę, której wysokość ustala się w momencie przystępowania do ubezpieczenia. Co ważne, nie zmienia się ona podczas jego aktywności, więc im szybciej zdecydujesz się na ubezpieczenie, tym niższą będziesz płacić składkę.

Ubezpieczenie na życie w Holandii, o którym więcej przeczytać można na stronie Polisa.nl, jest przygotowane specjalnie dla Polaków. Holenderska firma ubezpieczeniowa dostrzegła, jak wielu obywateli Polski pracuje w Niderlandach. Zaproponowała więc polisę, której ważność nie wygasa po powrocie do Polski. Co więcej, Polacy mogą liczyć na polskojęzyczną obsługę w ubezpieczalni. To duże ułatwienie nie tylko dla nich samych, ale także ich bliskich, którzy w razie wypadku mogą chcieć skontaktować się z firmą w sprawie wypłaty należnego odszkodowania.

ubezpieczenie w holandii
Ubezpieczenie na życie może przydać się w wielu sytuacjach, które trudno przewidzieć | fot.: materiał partnera zewnętrznego

Ubezpieczenie na życie – kiedy warto?

Ubezpieczenie na życie może przydać się w wielu sytuacjach, które trudno przewidzieć. Istnieją jednak pewne okoliczności, które szczególnie przemawiają za wykupieniem polisy. Kiedy naprawdę warto skorzystać z ubezpieczenia i w ten sposób zabezpieczyć nie tylko siebie, ale przede wszystkim swoją rodzinę?

  • Jeśli masz niepełnoletnie dzieci, ubezpieczenie pomoże zapewnić ich przyszłość, jeśli w wyniku nieprzewidzianych wydarzeń nie będziesz mógł zadbać o to samodzielnie.
  • Dla rodzin z dziećmi niepełnosprawnymi, które mogą wymagać specjalistycznego wsparcia i opieki przez resztę swojego życia, wypłata odszkodowania w przypadku straty rodzica może być niezbędną zapomogą.
  • Rodziny, w których znaczna część dochodów pochodzi z zarobków jednej osoby, mogą łatwo stracić płynność finansową w razie wypadku. Ubezpieczenie ochroni bliskich i da im czas na odnalezienie się w nowej sytuacji.
  • Małżonkowie wspólnie spłacający kredyty i inne zobowiązania finansowe skorzystają na ubezpieczeniu, które pomoże im utrzymać regularność w spłacie, nawet jeśli jedno z małżonków zginie w wypadku.
  • Jeżeli sam masz zadłużenie, które obciąży bliskich w przypadku Twojej śmierci, ubezpieczenie na życie pokryje zobowiązania w razie wypadku i pomoże łatwiej przejść rodzinie przez trudne chwile.

Rozważ wykupienie ubezpieczenia również w sytuacji, kiedy sam wyjazd do Holandii nadwyrężył Twój budżet. Wielu planuje odbudować go w Kraju Tulipanów, który słynie z wyższych zarobków niż osiągane w Polsce. Pamiętaj jednak, że wypadek zawsze może się zdarzyć, a jeśli pojawi się niespodziewanie, jedynym wsparciem dla Twoich bliskich może okazać się wypłata z ubezpieczenia na życie.

Materiał partnera zewnętrznego