Jak zostać konsultantką Avon? – pierwsze kroki

0
363
konsultantka sprzedaż kosmetyków
Zostanie konsultantką Avon jest bardzo proste i nie wymaga nawet wyjścia z domu. Jedyne, czego potrzebujesz to telefon lub komputer z dostępem do Internetu oraz odrobina chęci| fot.: stock.adobe.com

W dzisiejszym świecie, który pełen jest niespodziewanych wydatków, a nasze życie zawodowe coraz częściej toczy się kosztem życia prywatnego, zaczynamy szukać rozwiązań, które w elastyczny i prosty sposób pozwolą dorobić do domowego budżetu. Jedną z prostszych i niezwykle ciekawych opcji jest wejście w szeregi konsultantek Avon. To ciekawy sposób na elastyczne godziny pracy, a przy tym sprzedawanie sprawdzonych, wysokiej jakości i popularnych kosmetyków o ustalonej renomie.

Krok pierwszy: rejestracja Avon

Najprostszą metodą na wejście w szeregi konsultantek Avon jest rejestracja na oficjalnej stronie marki. Formularz rejestracyjny jest bardzo krótki i zawiera jedynie niezbędne informacje na Twój temat: takie jak imię i nazwisko, data urodzenia, adres, numer telefonu oraz adres e-mail. Już w ciągu 5 minut powinnaś otrzymać wiadomość zwrotną w postaci SMS z hasłem, które należy wprowadzić w linku przesłanym na podanego w formularzu maila.

W wiadomości elektronicznej znajdziemy również numer, który również będzie niezbędny do ukończenia procesu rejestracji. Od tego momentu stajesz się konsultantką Avon i możesz zamawiać kosmetyki marki Avon z uwzględnieniem atrakcyjnych rabatów. To jednak nie koniec korzyści.

Krok drugi — zamówienia i szkolenia

Pora na pierwsze zamówienie. Pamiętaj, żeby składając zamówienie podać swój numer konsultantki, aby w pełni skorzystać z przysługujących benefitów, a jest ich sporo. Im więcej zamawiasz, tym większe zniżki dostajesz, dlatego warto zebrać większe zamówienie i zrealizować je za jednym razem.

Podziel się zniżką z rodziną, przyjaciółkami i najbliższymi, a tym samym rozwijaj swój własny biznes dzięki zarobionej prowizji. Podstawowa wynosi 15%, jednak im większe zamówienie, tym bardziej atrakcyjne wynagrodzenie odbiera konsultantka. Przy sprzedaży powyżej 599 złotych prowizja wynosi już 30%, natomiast powyżej 1100 złotych prowizja sięga 35%. Dla tych, którym uda się zrealizować próg powyżej 3099 zł prowizja wynosi aż 40%.

Dzięki dostępowi do internetowej platformy Avonu zyskujesz również możliwość z korzystania z darmowych szkoleń z zakresu beauty, jako pierwsza przetestujesz różne nowości kosmetyczne, a także będziesz miała okazję uczyć się od najlepszych wizażystek. Dzięki zapisaniu się do klubu konsultantek będziesz mieć również darmowy dostęp do najnowszych katalogów online, które pomogą zorientować się w nowościach i zmianach dotyczących oferty.

Krok trzeci — wsparcie

Wraz ze zdobytą wiedzą i poszerzaniem grona Twoich klientek, będziesz mogła liczyć na wsparcie techniczne dzięki wirtualnym narzędziom oferowanym przez Avon.

Dostęp do iKatalogu oraz aplikacji AvonOn ułatwi budowanie biznesu i usprawni proces zamawiania produktów. Oprócz tego bez problemu wykorzystasz wiedzę zdobytą na platformie szkoleniowej Avon Connect, która oferuje dostęp do wielu przydatnych informacji związanych ze sprzedażą. To prawdziwa skarbnica wiedzy. Nie tylko znajdziesz tam przydatne szkolenia, prezentacje, filmy czy grafiki, ale przede wszystkim poznasz bardziej doświadczone konsultantki, które chętnie dzielą się zdobytą na przestrzeni lat wiedzą i radami. Wzajemne wsparcie jest bardzo istotne w budowaniu silnej marki, dlatego każda konsultantka chętnie pomoże, odpowiadając na twoje pytania. A to wszystko bez żadnych wymagań i ograniczeń.

Zarabiasz na prowizjach wtedy, kiedy chcesz i jak chcesz. W każdej chwili możesz zrobić przerwę, a nawet zrezygnować. Liczba oraz wartość twoich zamówień zależy jedynie od ciebie i twoich klientek. Bez problemu możesz wznawiać działalność po dłuższej przerwie zgodnie z indywidualnymi potrzebami. Ty skupiasz się na sprzedaży i zamówieniach, a reszta jest w rękach profesjonalistów. Wraz z powiększeniem się sieci sprzedaży zyskujesz nowe benefity i prezent, które nagrodzą Twoje zaangażowanie i to wszystko na Twoich warunkach i zasadach.

Zostanie konsultantką Avon jest bardzo proste i nie wymaga nawet wyjścia z domu. Jedyne, czego potrzebujesz to telefon lub komputer z dostępem do Internetu oraz odrobina chęci. Nie trzeba być najlepszym sprzedawcą, żeby zacząć korzystać z korzyści oferowanych przez Avon, wystarczy spotykać się ze znajomymi i rodziną, którzy chętnie skorzystają z oferowanych produktów. Jeżeli tylko zapragniesz rozwinąć swój biznes, Avon pomoże Ci, zapewniając liczne szkolenia i bazę wiedzy, a za każde zwiększone zaangażowanie zostaniesz doceniona i nagrodzona. Wówczas możesz rozważyć zostanie Liderem Avon – a to już możliwość nie tylko dorobienia, ale także uczynienia ze swojej pasji realnego i stałego źródła zarobków.

Materiał powstał we współpracy z niezależnym partnerem Avon avkonto.pl