Dlaczego warto inwestować w obiekty BTS?

0
428
wynajem hal magazynowych
Magazyny build-to powstają w oparciu o specyfikacje danego inwestora | fot.: materiał partnera

Użytkowanie obiektu przemysłowego zrealizowanego w systemie build-to-suit niesie ze sobą kilka istotnych korzyści dla inwestora. Potrzeby klienta i wymagania względem nieruchomości są wnikliwie analizowane i konsultowane ze specjalistami. Ma to na celu zaprojektowanie i wybudowanie obiektu, który będzie jak najlepiej spełniał swoje zadanie, zarówno w teraźniejszości jak i przyszłości.

Wynajem hal magazynowych czy budowa?

W przypadku rozpoczęcia działalności przez firmę w danym kraju czy regionie zachodzi potrzeba znalezienia nowego obiektu. Zakup terenu pod budowę, np. hali produkcyjnej i realizacja projektu we własnym zakresie jest jedną z kilku możliwości jakie ma inwestor. Inną jest zlecenie wykonania projektu i samej budowy  firmie zewnętrznej, która w tym się specjalizuje. Wydzierżawienie już gotowej hali jest również częstym wyborem, chociażby ze względu na czas jaki dzieli nas od decyzji o wynajmie od faktycznego użytkowania nieruchomości. Korzystnym rozwiązaniem jest wynajem lub zakup obiektu przemysłowego zrealizowanego na indywidualne zamówienie klienta. Mamy wtedy pewność, że hala magazynowa, produkcyjna czy zakład przemysłowy będzie w pełni odpowiadał oczekiwaniom klienta i pozostawał w zgodzie z profilem prowadzonej przez niego działalności.

Magazyny build-to-suit

Magazyny build-to powstają w oparciu o specyfikacje danego inwestora. W zależności od ustaleń,  zrealizowany obiekt może następnie zostać klientowi odsprzedany lub też stać się przedmiotem dzierżawy. Inwestycje build-to-suit cieszą się dużym zainteresowaniem przedsiębiorców, którzy mają specyficzne  wymagania względem parametrów jakie powinna spełniać nieruchomość. Użytkowanie magazynów BTS wiążę się z licznymi korzyściami. Przede wszystkim klient ma możliwość wyboru najbardziej dogodnej lokalizacji. Obiekt może powstać na terenie będącym własnością inwestora lub też dewelopera. W przypadku budownictwa w systemie build-to-suit, potrzeby inwestora i prognozy rozwoju determinują wielkość przemysłową obiektu. Zaplecze socjalno-biurowe jest również w pełni dopasowane do faktycznego zapotrzebowania.  Oświetlenie, zastosowane materiały i rozwiązania techniczne, rodzaje bram czy ramp – te i inne elementy mają na celu stworzenie bezpiecznej i funkcjonalnej przestrzeni, w  której działania operacyjne będą mogły być efektywnie prowadzone przez wiele lat. Tel Red jest deweloperem, który specjalizuje się w budowie nowoczesnych i wysoce funkcjonalnych obiektów. Ponadto, firma ma ciekawą ofertę gotowych magazynów na sprzedaż oraz atrakcyjne tereny inwestycyjne na terenie Kalisza i okolic.

Materiał partnera