Co daje nauka z native speakerem?

0
1055
materiały do nauki języka angielskiego
Niezależnie od tego, gdzie mieszkasz i ile masz lat - nauka języka angielskiego jest na wyciągnięcie Twojej ręki | fot.: materiał partnera

Na naukę języka obcego nigdy nie jest za późno. Nie zmienia to jednak faktu, że najlepiej jest zacząć naukę jak najwcześniej – wówczas samo osłuchanie się z językiem ma szansę zaprocentować w przyszłości. Kurs z native speakerem otworzy przed Tobą wiele dróg – od początku bowiem uczysz się prawidłowej wymowy, a co więcej – jeżeli native nie posługuje się językiem polskim – wówczas zyskujesz pewność, że podczas zajęć będziesz mieć kontakt wyłącznie z angielskim.

1. Native speaker – skuteczne lekcje w Twoim zasięgu

2. Native speaker online – oszczędność czasu i skuteczność

3. Angielski online z nativem – podnieś swoją wartość rynkową

Native speaker – skuteczne lekcje w Twoim zasięgu

Angielski online z nativem to jedna z przykładowych aktywności, która może przybliżyć Cię do celu! Podczas poszukiwań szkoły językowej warto kierować się sylwetkami tutorów oraz próbną lekcję. Pozwoli Ci ona zrewidować, czy taki typ zajęć w pełni odpowiada na Twoje potrzeby. „W naszej szkole języka angielskiego (talkback.pl) praktykujemy bezpłatną lekcję próbną, aby uczeń mógł sprawdzić, czy kurs z native speakerem jest dla niego oraz aby mógł wybrać odpowiedniego dla siebie nauczyciela” – mówi Leah Morawiec, Amerykanka z Orlando na Florydzie, która od 11 lat mieszka w Polsce. To najlepszy przykład świadczący o tym, że jeśli szkoła językowa jest ukierunkowana na potrzeby ucznia – wówczas podejmuje proaktywne działania, które mają doprowadzić do satysfakcji ucznia w kontekście nauki języka obcego. Angielski z native speakerem ma szansę przynieść Ci najwięcej korzyści.

Native speaker online – oszczędność czasu i skuteczność

Uczestniczenie w takich zajęciach online to dla Ciebie furtka do lepszej przyszłości. Lepsza praca, nieograniczone możliwości komunikacyjne za granicą – to wszystko jest w Twoim zasięgu! Niezależnie od tego, czy mieszkasz daleko od centrum miasta, w którym skumulowane są szkoły językowe – możesz z powodzeniem uczyć się online w zaciszu własnego domu. Jedyne, czego potrzebujesz to dostęp do internetu i chęci do nauki. Doświadczony tutor poprowadzi Cię przez meandry gramatyki i słownictwa. Niemniej ważne jest także kształtowanie innych sprawności językowych, takich jak:

– rozumienie ze słuchu,

– płynne mówienie.

Kurs z native speakerem jest indywidualnie dostosowywany do poziomu kursanta. Punktem wyjściowym takiej nauki jest zawsze przeprowadzenie testu poziomującego. Na jego podstawie ustalany jest aktualny poziom kursanta. Wówczas native speaker będzie w stanie opracować indywidualny tok nauczania. Wartością dodaną wynikającą z rozwiązania polegającego na nauce zdalnej jest to, że nie tracisz czasu na dojazdy do szkoły językowej. Co więcej – możesz uczyć się w dogodnym dla siebie miejscu i czasie. Sam wybierasz kiedy chcesz się uczyć. Nie ogranicza Cię przestrzeń i lokalizacja. Zaoszczędzony czas możesz przeznaczyć np. na naukę słówek lub powtórki.

Angielski online z nativem – podnieś swoją wartość rynkową

Niezależnie od tego, gdzie mieszkasz i ile masz lat – nauka języka angielskiego jest na wyciągnięcie Twojej ręki. Poprawa Twoich sprawności językowych pomoże Ci w osiągnięciu lepszej pozycji w pracy i podwyżki. Co więcej – po takim kursie poczujesz się pewniej podczas wycieczek zagranicznym. Praca bezpośrednio z native speakerem to dla Ciebie szereg korzyści, które są na wyciągnięcie Twojej ręki. Wystarczy tylko skorzystać z dostępnych możliwości i zapisać się na taki kurs online z native speakerem.

Materiał partnera