Bawełniana torba – sposób na reklamę!

0
594
torby reklamowe materiałowe
Kiedy firma decyduje się na dystrybucję gadżetów reklamowych, zależy jej przede wszystkim na budowaniu świadomości marki i jej pozytywnego wizerunku w oczach klientów | fot.: materiał partnera

Jak wybrać produkt, który sprawdzi się w roli gadżetu reklamowego? Marketingowy gratis musi spełniać określone kryteria. Ważne, aby był praktyczny i estetyczny, co zachęci klienta do korzystania z niego na co dzień. Takiego gadżetu warto szukać wśród ekologicznych produktów, takich jak torby z bawełny.

Bawełniana torba jest praktyczna

Kiedy firma decyduje się na dystrybucję gadżetów reklamowych, zależy jej przede wszystkim na budowaniu świadomości marki i jej pozytywnego wizerunku w oczach klientów. Ci oczekują z kolei gratisów, które faktycznie będą dla nich przydatne. Nie sprawdzą się zatem naklejki czy inne nietrwałe drobiazgi. Najlepiej będzie postawić na artykuły, z których można korzystać wielokrotnie. W dobie coraz silniejszych ruchów proekologicznych, warto zdecydować się na coś, co doskonale wpisuje się w te trendy, tak jak wielorazowa torba bawełniana. Jak można ją wykorzystać? Przede wszystkim na zakupach spożywczych, kosmetycznych czy odzieżowych, a także na co dzień, jako casualową torebkę na miasto, na siłownię czy na zwykły spacer.

Bawełniana torba jest wygodna w użytkowaniu i atrakcyjna wizualnie

Porównując zwykłą plastikową torbę (nawet tę wielokrotnego użytku) do torby bawełnianej, nie mamy wątpliwości, która z nich prezentuje się lepiej i która ma więcej walorów praktycznych. Torby materiałowe są wytrzymałe i pojemne. Z pewnością nie rozerwą się pod wpływem ciężaru zakupów. Są także wygodniejsze podczas użytkowania, ponieważ nie musimy trzymać ich w dłoniach, a zawieszenie wypełnionej torby na ramieniu pozwala zredukować jej wagę. Produkt, który można prać jest również bardziej higieniczny i na dłużej zachowuje swoje walory estetyczne. Poza tym, bawełniane torby stanowią idealny nośnik reklamowy, oferujący dużą przestrzeń na nadruk z logo firmy, z jej motto czy dowolną grafiką. Co ważne, torba wielorazowa z bawełny nie musi być naturalnie beżowa – można nadać jej dowolny kolor, wpisujący się w kolorystykę przedsiębiorstwa.

Torby bawełniane mają różne formy

Torby reklamowe materiałowe to nie tylko popularne płaskie torebki z długimi uchwytami. W ofercie firmy Natura Słupsk znajdziemy szeroki wybór toreb, różniących się wymiarami, długościami rączek i przeznaczeniem. Dostępne są między innymi torby z dnem, które pomieszczą spore zakupy, a także bardzo duże torby z dnem i bokami oraz torby plażowe. Ciekawą opcją jest również torba na butelki z przegródkami i wzmocnionym dnem. Dzięki takiej rozmaitości, gadżet można dopasować do branży i do potrzeb klienta. Poza tym, każdy model da się dodatkowo modyfikować pod względem dokładnych wymiarów, a nawet splotu użytej do produkcji tkaniny czy jej koloru. To stwarza natomiast niemal niezliczoną ilość możliwości.

Bawełniana torba reklamowa może stać się nawet modowym dodatkiem

Dopasowanie kolorów do barw firmowych, naniesienie trwałego i estetycznego nadruku z nazwą, motto lub logo firmy to tylko kilka możliwych rozwiązań, dzięki którym zwykła torba bawełniana na zakupy może stać się bardzo efektownym i efektywnie działającym gadżetem reklamowym. Odpowiedni projekt, czyli projekt, który będzie atrakcyjny dla konsumenta może sprawić, że torba materiałowa stanie się czymś więcej niż alternatywą dla torby foliowej. Będzie modnym dodatkiem do codziennych stylizacji, nadającym charakter. Dlaczego to takie ważne? Otóż, skuteczny gadżet reklamowy to ten, który przede wszystkim budzi pozytywne skojarzenia z marką, a także ten, który rozprzestrzenia wiedzę na jej temat. Kiedy konsument otrzymuje w gratisie produkt wysokiej jakości o atrakcyjnym designie, wie, że firma dba o klienta i świadczy usługi na wysokim poziomie. Z kolei zabierając taką torbę ze sobą do centrum handlowego, na siłownię czy po prostu na miasto sprawia, że reklama żyje własnym życiem. Ponieważ powierzchnia torby oferuje sporą ilość miejsca na zadrukowanie, napis czy logo stają się doskonale widoczne dla wszystkich, których spotyka na swojej drodze zadowolony z gratisu klient. To sprawia natomiast, że torba reklamowa przykuwa wzrok i skupia na sobie uwagę.

Materiał partnera