Jak wykorzystać przerwę między świętami a Nowym Rokiem?

0
1383
Pani - gwiazdki
Dobrym pomysłem może okazać się więc rozpoczęcie kursu wspinaczki, lekcji latania w tunelu aerodynamicznym bądź też sprawdzenia jak jeździ się wyścigowymi samochodami. | fot.: materiał partnera zewnętrznego

Przerwa między świętami a Nowym Rokiem to idealny czas na na znalezienie sobie ciekawego hobby, wypróbowania nowych rzeczy i doświadczenia tego, o czym od dawna się marzyło. Dobrym pomysłem może okazać się więc rozpoczęcie kursu wspinaczki, lekcji latania w tunelu aerodynamicznym bądź też sprawdzenia jak jeździ się wyścigowymi samochodami.

Okres międzyświąteczny to czas stagnacji. Większość firm pozwala wtedy swoim pracownikom na wykorzystanie swoich urlopów. Z pozoru wolne w zimie, z powodu warunków atmosferycznych, trudno praktycznie spożytkować. Jest to jednak świetny czas na naukę czegoś nowego i zrobienie rzeczy, na które nigdy nie miało się wolnej chwili.

Przejażdżka samochodem wyścigowymi

Ciekawą propozycją na spożytkowanie wolnego czasu w przerwie świątecznej może okazać się wypad na tor wyścigowy. Za cenę około 300 złotych otrzymuje się możliwość zajęcia miejsca za kółkiem jednego z dostępnym superaut. Przejazd Subaru Impreza, Lamborghini Gallardo, BMW M3 czy Ferrari F430 to niesamowite przeżycie dostarczające ogromnej dawki adrenaliny. W ramach oferty otrzymuje się nie tylko jazdę, ale również szkolenie z zakresu bezpieczeństwa jazdy prowadzone przez profesjonalnych instruktorów.

Kurs wspinaczki

Kurs wspinaczki dla początkujących to świetna okazja do znalezienia sobie nowego hobby. Za cenę około 150 złotych pod okiem profesjonalnego instruktora można zapoznać się z podstawowymi technikami wspinania się, użycia sprzętu i komunikacji. To świetny sport dla osób, które kochają aktywne spędzanie wolnego czasu, lubią wyzwania i chcą nauczyć się szybkiego podejmowania decyzji. Kurs wspinaczki trwa około pięciu godzin i obejmuje dwugodzinne zajęcia z instruktorem oraz trzy godziny samodzielnego wspinania.

Lot w aerotunelu

Swobodny lot w aerotunelu to idealna propozycja dla osoby kochającej sporty ekstremalne i mocne wrażenia. Pozwala poczuć się niczym w chmurach. Powietrze wytwarzane przy pomocy dmuchaw w aerotunelu wieje z prędkością nawet 300 km na godzinę. Kupon obejmuje szkolenie teoretycznie z technik poruszania się w tunelu oraz bezpieczeństwa, kombinezon z kaskiem (na wypożyczenie) i 3 minuty swobodnego lotu. Koszt zakupu vouchera na to około 200 złotych.

Lekcja na strzelnicy

Lekcja na strzelnicy to idealna propozycja na spędzenie wolnego czasu dla wszystkich miłośników mocnych wrażeń. W cenie około 100 złotych otrzymuje się profesjonalny instruktaż odnośnie obsługi broni, technik strzału oraz pozycji strzeleckich. Na strzelnicy można wypróbować takie bronie, jak karabin AK-47, pistolet Glock 17 czy karabinek GSG-5. Jednorazowe zajęcia ze strzelania trwają około 45 minut.


Materiał partnera zewnętrznego