Byłam u wróżki – co powiedział mi tarot?

0
1745
wróżka przez telefon
Być może wróżby online nie zrobią niczego za nas, ale na pewno mogą wskazać coś wartego zauważenia | fot.: Materiał partnera zewnętrznego

Mówią, że wszystko jest dla ludzi, a jednak wróżka wywołuje pewne kontrowersje. Zwykle sporo do powiedzenia mają ci, którzy nigdy nie korzystali z jej usług. Aby nie stać się jedną z tych osób, postanowiłam spróbować. Moje życie nigdy nie było usłane różami, jako samotna mama muszę każdego dnia stawać naprzeciw trudnościom. Czasem nadchodzi moment, kiedy problemy przerastają moje możliwości i wówczas niezupełnie wiedziałam, jak tarot, horoskop, czy astrologia mogłyby mi pomóc. Zdecydowałam się na wróżby online. Weszłam na stronę portalu z najtańszymi wróżkami, którą zobaczyć można tutaj https://wrozbytarot.online/tania-wrozka/, znalazłam numer telefonu i osobiście sprawdziłam, jak wygląda taka usługa.

Czy wróżby online wpłyną na moje życie?

Mam problemy, które pewnie nie są obce żadnemu człowiekowi. Jestem mamą czteroletniej dziewczynki. O miejsce w przedszkolu nie jest łatwo, a o pracę, którą można wykonywać przy małym dziecku jeszcze trudniej. Mamy problemy finansowe, a ja potrafię zamartwiać się z tego powodu całymi tygodniami. Pewnie chciałam, aby wróżka powiedziała mi, że pracuję wystarczająco ciężko, abyśmy żyły godnie. Rozsądek podpowiada mi jednak, że nawet tarot online nie zmieni mojego losu.

Wróżka pyta mnie o moje imię i datę urodzenia. Oblicza, jaką numerologiczną cyfrą jestem i już na tym etapie mówi mi, że muszę być osobą dynamiczną i pełną siły życiowej. Określenie wydaje mi się dość ogólnikowe, na co wróżka prosi mnie o podanie dziedziny życia, w której chciałabym zaczerpnąć porady. Opowiadam krótko o swoich problemach finansowych i ciągłym stresie. W słuchawce telefonu słyszę dźwięk tasowania kart.

Wskazówki, które daje tarot

Wróżka mówi mi, że tarot pokazuje w kartach nierozsądne działania w kwestii finansów, które stworzyły wysokie długi. Dopytuję, o jakich działaniach mowa, delikatnie udając, że nic takiego nie przychodzi mi na myśl. Słyszę, że mowa tu o pożyczkach, które ostatecznie pogrążyły moją sytuację. Nie wiem, w jaki sposób tarot mógł pokazać tak trafną wiadomość. W tym momencie czuję, jakbym znalazła jedyną osobę na świecie, która mnie rozumie. Opowiadam o wszystkich drobnych pożyczkach, które jedynie rosły zostawiając mnie z wielotysięcznym długiem. Zarówno wróżka, jak i tarot zdają się to słyszeć, bo dostaję konkretną wskazówkę. Wkrótce mam zauważyć swoje perspektywy zawodowe tam, gdzie wcześniej ich nie szukałam. Już wówczas mam ogromną nadzieję, że dokładnie tak się stanie, że tarot online rzeczywiście sprawdzi się i dla mnie. Żeby na pewno mi się udało, mam być uważna.

wróżby przez telefon
Czy warto korzystać z pomocy wróżki? | fot.: Materiał partnera zewnętrznego

Mój spersonalizowany horoskop

Wróżka, którą wybrałam z całego grona dostępnych na stronie https://wrozbytarot.online/, w swoich specjalizacjach ma nie tylko karty tarota. Napisała ona w swoim opisie, że jej wielką pasją jest astrologia. Kiedyś czytałam horoskop w gazetach, jednak był według mnie bardzo ogólnikowy. Podczas rozmowy z prawdziwym specjalistą postanowiłam jednak zapytać i o to – o spersonalizowany, indywidualnie przygotowany horoskop dla mnie. Wróżby online mają przecież właśnie to do siebie, że wszystko to, co wydawało mi się zawsze przygotowywane dla całej grupy ludzi, dziś wróżka mówi wyłącznie do mnie i to przez telefon. Portal Tarot Online oferuje nawet poradę przez wiadomość SMS pod tym adresem https://wrozbytarot.online/wrozka-sms/.

Mój indywidualny horoskop zakłada, że niestety muszę dalej ciężko pracować, aby wyjść na prostą w sprawach finansów. Jednak układ planet, szczególnie Wenus, ma w najbliższych dniach dać mi sporo zapału do pracy. Pewnie w jakimś stopniu liczyłam, że moje problemy rozwiążą się same. Sugeruję nawet wróżce, że niezupełnie o taką pomoc mi chodziło. Chciałam konkretów, podpowiedzi, gdzie szukać pomocy, albo drogi, której mam się trzymać. Wróżka mówi mi jednak, że nawet największa siła nie zrobi nic za mnie. Mój los leży w moich rękach, a zarówno astrologia, horoskop, tarot, jak i jakiekolwiek inne wróżby online, z których mogę u niej skorzystać, mają mi pomóc w działaniu. Moim kierunkiem jest zatem dalsza praca.

Co pokazał mi Tarot Online?

Wróżka była dla mnie bardzo miła i wszystko solidnie mi wytłumaczyła. Nie jestem zachwycona z odpowiedzi, które dał mi horoskop, jednak znaczenie, które pokazał tarot, nadal robi na mnie wrażenie. Początkowo moje życie nie zmienia się znacznie – nadal ciężko pracuję, próbując dorobić chociażby parę groszy do swojego domowego budżetu. Staram się być uważna, tak jak podpowiedziały mi karty. Pewnego dnia myśląc o tym, przychodzi mi do głowy pewien pomysł. Zajmując się własną córką, postanawiam oferować innym rodzicom opiekę nad ich dziećmi. Początkowo moje plany przynoszą mi niewielkie zyski, jednak każdego tygodnia dostaję wiadomości od innych zapracowanych mam w sprawie parogodzinnej opieki. Wygląda na to, że i horoskop miał w sobie sporo racji. Tym razem zadzwonię do wróżki na portalu Tarot Online, aby zapytać karty, czy praca z dziećmi to mój kierunek rozwoju. Być może wróżby online nie zrobią niczego za nas, ale na pewno mogą wskazać coś wartego zauważenia.


Materiał partnera zewnętrznego