Co ciekawego na Netfix?

0
933
COWBOY BEPOP
„Cowboy Bebop” to wypełniony akcją kosmiczny western opowiadający historię trójki „kowbojów” — łowców nagród, którzy uciekają przed swoją przeszłością | fot.: Netflix

Netflix z miesiąca na miesiąc rozpieszcza swoich widzów coraz bardziej. Szczególnie w okresie jesienno-zimowym, kiedy to większość z nas wieczorami postanawia rozluźnić się właśnie przed ekranem, popularny serwis streamingowy ma nam do zaproponowania bardzo dużo nowości. Jakie nowe seriale i filmy ujrzą światło dzienne jeszcze w listopadzie?

Czerwona Nota

Czerwona Nota to z pewnością najważniejsza pełnowymiarowa produkcja Netflixa, która zagości w naszych domach 12 listopada.  Naszpikowany gwiazdami (Ryan Reynolds, Gal Gadot, The Rock) film opowiada o historii dwóch przestępców, wśród których jeden jest ścigany listem gończym oraz agenta FBI. Losy tych bohaterów połączą się, gwarantując nam niesamowite widowisko. Agent FBI połączy siły ze złodziejem dzieł sztuki, by zatrzymać nieunikniony skok stulecia. W końcu cała trójka będzie musiała współpracować ze sobą, co zapewni nam odpowiednią, wyważoną dawkę akcji, ale też humoru. 

Zemsta Rewolwerowca

Netflix tym razem próbuje nieco ożywić zakurzony gatunek kina, jakim jest western. W filmie Zemsta Rewolwerowca Jonathan Majors wciela się w postać rewolwerowca Nata Love, który dowiedział się, że jego odwieczny wróg właśnie wrócił z długiej odsiadki i planuje dokonać słodkiej zemsty z pomocą swojego gangu. Ten film pełen widowiskowych strzelanin i klasycznego kina western z pewnością przypadnie do gustu wszystkim tym, którzy z utęsknieniem wypatrują kolejnych dzieł wprost z dzikiego zachodu.

Yara

Film na faktach, który w pewnym czasie na poważnie wstrząsnął całą włoską opinią publiczną. Obraz opowiada nam o losach prokuratorki Leitz Ruggeri, która przybywa do małego miasteczka w okolicach Bergamo, gdzie wzywa ją sprawa nastolatki, która zniknęła bez żadnego śladu. Wraz z rozwinięciem akcji okazuje się jednak, że Yara – tytułowa zaginiona nastolatka nie jest pierwszą, która została w okolicy uprowadzona. Czy uda się odkryć mrożącą krew w żyłach tajemnice?

Kajko i Kokosz – sezon 2

Kajko i Kokosz to już druga odsłona ekranizacji znanych starszemu pokoleniu komiksów, które kilkadziesiąt lat temu fascynowały całe pokolenie. Jak widać, netflixowy debiut polskiego dzieła zostało bardzo gorąco przyjęte, czego potwierdzeniem może być właśnie wydana kontynuacja przygód tytułowego Kajko i Kokosza. Kiedy powinniśmy spodziewać się premiery nowego sezonu? Już niebawem, 17 listopada. 

Król Tygrysów 2

Król Tygrysów to serial dokumentalny, który wywołał niemałą burzę wśród wszystkich osób zainteresowanych kinem faktu. Joe Exotic – główny bohater i tytułowy Król Tygrysów jest jednak na tyle ciekawą postacią, że jeden sezon nie był w stanie w pełni oddać jego dokonań i doświadczeń. Dlatego też od 17 listopada możemy dowiedzieć się nowych, niezwykłych faktów na temat popularnego na całym świecie króla tygrysów. 

Cowboy Bebop

Netflix nie zaniedbuje też widzów o innych gustach – w tym osób wielbiących anime. Doskonałym przykładem dokładania nowych pozycji tego gatunku jest Cowboy Bebop, który już jakiś czas temu w swojej oryginalnej formie zatrzymał nas przed ekranami. Tym razem warto poświęcić chwile na wersję aktorską. Nowy Cowboy Bebop już 19 listopada na Netflix. 

ŁNA