Książki na majówkę jako doskonały kompan podróży

0
4164
Ebook na majówce
Sprawdzonym sposobem jest sięgnięcie po bestsellery oraz nowości, które nie powinny zawieść waszych oczekiwań. | fot.: materiał partnera zewnętrznego

Zbliżający się wielkim krokami weekend majowy to dla większości mieszkańców Polski czas wypoczynku, podróży i ładowania baterii na kolejne miesiące pracy. Przygotowując się do majówki, warto wcześniej zaopatrzyć się w książkowe premiery, które zdecydowanie umilą nam podróż na majówkowy wypoczynek.

  1. Ebooki idealne na majówkę
  2. Audiobook jako świetny przyjaciel kierowcy

Do jednego z najbardziej wyczekiwanych okresów w roku, czyli weekendu majowego, pozostało niewiele czasu. Jeśli wszystko macie już doskonale zaplanowane, warto pomyśleć jeszcze o tym jakie atrakcje umilą wam podróż, a także pomogą zrelaksować się podczas majówki. Tutaj idealnie sprawdzą się ebooki, które możecie czytać nad jeziorem, na plaży czy na pikniku. To książki w formie elektronicznej, które można wgrać na smartfon, czytnik czy tablet. Ebooki zajmują tyle miejsca, ile urządzenie, na które są wgrane. Dzięki temu na majówkowy wyjazd możesz zabrać ze sobą kilka książek – bez dźwigania i zabierania miejsca w walizce.

Bestsellerowe nowości w sam raz na wypoczynek

Decydując się na spędzenie majówki z książką, z pewnością sami zadacie sobie pytanie: co czytać? Najlepiej sprawdzą się gorące nowości i bestsellerowe ebooki, które znajdziecie w księgarni Virtualo, np.: „Wyspa Camino” Johna Grishama, „Pacjentka” Alex Michaelides czy „Płomień i krzyż. Tom 3” Jacka Piekary. W myśl zasady „dla każdego coś dobrego”, tak i w tym zestawieniu, ciekawe lektury powinni znaleźć wszyscy przedstawiciele rodziny.

Dla fanów fantastyki interesująco zapowiada się kolejny tom opisujący przygody Inkwizytora Mordimera Madderdina. Zarówno fani twórczości Jacka Piekary, jak i ci, którzy jeszcze się z nią nie zetknęli, z pewnością będą zaskoczeni, a niezwykły świat opisany w ebookach z Cyklu Inkwizytorskiego wciągnie ich bez reszty. Madderdin posiada szereg magicznych zdolności, które umożliwiają mu przeżycie przygód dosłownie nie z tej ziemi. Pozycję znajdziecie wśród ebooków Virtualo, które doskonale sprawdzają się jako książki na majówkę.

Z kolejną lekturą dla swoich czytelników powraca także John Grisham, zabierający nas tym razem…w świat książek, a dokładniej do księgarni. Dziwna kradzież, niesamowita intryga oraz bohaterowie, którzy nie są tacy, jakimi początkowo się wydają – to jedna z tych lektur, które niezwykle przyjemnie czyta się jako ebook.

A może tak najbardziej wyczekiwany thriller psychologiczny tego roku? Ebook „Pacjentka” Alex Michaelides sprawdzi się idealnie. Zdradzanie fabuły może zepsuć zabawę, dlatego najlepiej przekonać się na własnej skórze, skąd takie zainteresowanie tą pozycją – jedno jest pewne, historia Alicii Berenson nie pozostawi nikogo obojętnym.

Audiobook to świetny przyjaciel kierowcy

W trakcie przygotowań do majówki, nie należy zapominać o kierowcy – o ile pasażerowie mogą śmiało sięgnąć po ebooka, kierujący pojazdem nie ma już takiej możliwości. Idealnym wyjściem w tej sytuacji jest sięgnięcie po audiobooki, które spokojnie można odtwarzać podczas jazdy samochodem.

Niezależnie od tego, jaką formę czytania wybierzemy, wśród propozycji księgarni Virtualo znajdziemy mnóstwo ebooków i audiobooków, które będą doskonałym wyborem na majówkowy wyjazd.


Materiał partnera zewnętrznego