Wiosenne premiery w telewizjach streamingowych

0
718
streaming
Pozostaje tylko jedno pytanie: Na jaką produkcję zdecydujesz się tym razem? | fot.: stock.adobe.com

Świeży powiew wiosny budzi do życia i dodaje energii, której zdecydowanie brakuje podczas mroźnych, zimowych dni. Poczuć to można również na platformach streamingowych, które pękają od zapowiedzi nowych seriali i filmów. Od 8 marca jedna z popularniejszych telewizji internetowych zostanie zamieniona. Mowa tu o HBO Go, który zostanie zastąpiony przez HBO Max. Czego możemy się spodziewać? A jakimi premierami zaskoczy nas Netflix? 

Premiery HBO wiosna 22

HBO Go, a właściwie HBO Max na wiosnę zaskoczy nas premierami nowych seriali. Wśród nich można wyróżnić kilka tytułów, które warte są uwagi. Jednym z nich jest Obsesja Eve. Będzie to już czwarty, a zarazem ostatni sezon znanego serialu. Udostępniony teaser potwierdził udział Sandry Oh i Fiony Shaw. Oprócz tego wiadomo, że premierowe odcinki będą nawiązywały do poprzednich części. Co więcej nie zabraknie różowej sukienki, maski świni czy przysyłanych pocztówek. Oprócz tego coraz głośniej robi się wokół trzeciego sezonu Genialnej Przyjaciółki. Seria ta oparta jest na na powieści Eleny Ferrante i opowiada o trwającej sześćdziesiąt lat przyjaźni między kobietami. Ponad to HBO Max oferuje kinowe filmy takie jak: Diuna, Legion samobójców, Matrix: Zmartwychwstanie, a nawet Batman. W założeniu bowiem dzieła Warner Bros będą pojawiać się na platformie czterdzieści pięć dni po oficjalnej premierze. Wszystko to sprawia, że wiosna jak i cały rok zapowiadają się bardzo dobrze. 

Premiery Netflix wiosna 22

Telewizja streamingowa HBO Go postawiła poprzeczkę bardzo wysoko, jednak Netflix dotrzymuje mu kroku. Platforma ta potwierdziła bowiem premiery seriali, na które czekają miliony fanów na całym świecie. Jedną z pierwszych premier, bo już trzynastego marca jest czwarty sezon popularnej serii gangsterskiej Top Boy. Opowiada on historię byłego szefa jednego z londyńskich gangów. Pod koniec marca na Netflixie pojawi się kolejny sezon adaptacji książek Julii Quinn. Pierwsza część przez długi okres czasu zajmowała pierwsze listy w Top 10 w wielu krajach. Miliony osób niecierpliwie oczekują na Brigertonów i dalsze losy Daphne oraz Anthony’ego. Oprócz powyższych produkcji warto wymienić również: Human Resources, Pices of her, Kłamstwa i oszustwa czy Wikingowie: Walhalla. W ostatnim czasie Netfliz zaprezentował ponad siedemdziesiąt filmów, które będą się kolejno pojawiać w 2022 roku. Najwcześniejszym z nich jest dramat pod tytułem Walka z lodem, który opowiada historię o dwóch mężczyznach podróżujących przez Grenlandię w poszukiwaniu zaginionej mapy. Podobnie jak w przypadku HBO Go będzie to bardzo intensywny czas pod względem premier. 

Wyżej wymienione telewizje streamingowe są najchętniej wybieranymi platformami. Oferują szeroki wybór zarówno filmów jaki seriali, dzięki czemu zapewnią bardzo miły wieczór w, jeszcze chłodne, wiosenne wieczory. Każdy będzie mógł znaleźć coś nowego dla siebie lub wręcz przeciwnie: spotkać się z już dobrze znanymi bohaterami. Pozostaje tylko jedno pytanie: Na jaką produkcję zdecydujesz się tym razem? 

KMI