Zakup subskrypcji YouTube – boost dla kariery kanału

0
803
subskrypcje yt
Opcja zakupu subskrypcji skierowana jest przede wszystkim do początkujących YouTuberów |fot.: materiał partnera

Kup subskrypcje na swój kanał na YouTube i zyskaj większy zasięg dla swojej twórczości. Wahasz się, czy takie rozwiązanie jest skuteczne? Sprawdź zalety kupna subów.

Czym są suby na YouTube?

Subskrypcje to po prosta podliczona ilość osób, które zdecydowały się śledzić dany kanał i kliknęły czerwony przycisk subskrypcji. Dzięki temu subskrybenci mogą szybko powrócić do ulubionych filmów na swoim koncie. Dostają także możliwość włączenia powiadomień o nowych filmikach na subskrybowanym kanale. Im większa liczba subów, tym bardziej popularny jest dany kanał, a co za tym idzie, algorytmy YouTube pozycjonują go wyżej w wynikach wyszukiwania.

Zakup subskrypcji – dlaczego są tak ważne?

Suby stanowią podstawę dla twórców na YouTube, szczególnie dla tych zaczynających swoją przygodę z własnym kanałem. Kiedy pragniesz zarabiać na swojej twórczości, potrzebujesz 1000 subskrypcji oraz 4000 godzin obejrzanych filmów. Subskrypcje więc nie tylko napędzają rozwój kanału, ale stanowią gwarancję co miesięcznej wypłaty za Twoją pracę.

Mając taką pewność, możesz skupić się na treści oraz obrazach, które chcesz pokazać na swoim kanale. Dzięki liczbie 1000 subów, także serwis YouTube będzie zarabiał na Twoich filmikach – dzięki czemu znajdą się one w polecanych. Dlatego jeśli na poważnie planujesz zostać YouTuberem, wykup pakiet 1000 subów za jedyne 149,99 zł.

Zalety kupna subów

Opcja zakupu subskrypcji skierowana jest przede wszystkim do początkujących YouTuberów. Pomoże im wybić się w stale rosnącej ilości kanałów i filmików. Nie każdy ma takie szczęście, by już na początku kariery nagrać masowo udostępniany viral. Dlatego, jeśli uważasz, że nagrywasz wartościowy i ciekawy materiał, zakup subskrypcji będzie mocnym kopniakiem dla zdobycia popularności. Pamiętaj, że YouTube promuje filmy twórców, na których kanałach dostępna jest już możliwość zarabiania.

Dla większych twórców, którzy mają już dziesiątki czy setki tysięcy subów, ich dodatkowy wykup umożliwia większy zarobek. Zarówno małym jak i większym YouTuberom wykupienie subskrypcji pozwala zwiększyć częstotliwość wyszukiwania kanału przez algorytm strony. Zwiększa znacząco szanse dotarcia do przypadkowych osób, błądzących po serwisie YouTube. Tym samym umożliwia zarobek każdemu twórcy internetowemu. Zbliża Cię także do zdobycia przycisku YouTube na 100 tysięcy subskrypcji.

Jak skorzystać z oferty?

Kup subskrypcje jak najszybciej, by Twój kanał zaczął na siebie zarabiać. W ofercie sklepu Wypromowani znajdziesz pakiet 1000 subów na start, pochodzących z prawdziwych kont. To nieco droższa usługa, ale znacząco poprawi wiarygodność kanału. Wybierzesz także odpowiedni dla Ciebie czas realizacji – zarówno błyskawiczną, jak i fachowo rozłożoną w czasie przez kilka/kilkanaście dni.

Minimalny pakiet, który możesz kupić, to 10 subskrypcji. Warto pamiętać, że kupione subskrypcje nie muszą trafić na Twój kanał. Wystarczy nam link do kanału, dzięki czemu możesz sprawić radość dziecki tworzącemu na YouTube lub przyjacielowi.

Kupno subów – krok po kroku

Na początku sprawdź, czy Twój kanał ma włączoną widoczność subskrypcji. Wejdź w zaawansowane ustawienia swojego kanału i kliknij opcję „wyświetlaj liczbę osób subskrybujących mój kanał”. Następnie skopiuj link do strony głównej swojego kanału. Wklej link na naszej stronie Wypromowani.

Możesz skopiować wiele linków, do różnych kanałów- wystarczy kliknąć +. Wybierz ilość i jakość subskrypcji, czas dodawania i dodatkowe opcje. Tylko teraz wybierając 3 dodatkowe usługi, jedną otrzymasz za darmo! Teraz wystarczy opłacić zamówienie i cieszyć się z napływających subskrypcji.

Materiał partnera