Telewizja i Internet w pakiecie – sposób na niższe rachunki

0
1129
Telewizja i Internet
Pakiety są często wybierane przez klientów, którzy w telewizji poszukują rozrywki, a od usługi internetowej oczekują połączenia ze światem i nie mają specjalnych wymogów | Grafika: stock.adobe.com

Dwupaki TOYA to oszczędne połączenie pakietów Internetu i telewizji. Dlaczego warto zamówić Dwupak? Co zawiera?

Jakiś czas temu firma TOYA wprowadziła do swojej oferty promocję „Warto na dłużej”, dzięki której możliwe jest zamówienie pakietów TV i Internetu oraz telefonii stacjonarnej w obniżonej cenie. Promocja ta jest skierowana nie tylko do nowych klientów, ale także do abonentów przedłużających umowę. Można skorzystać z ofert łączących dwie usługi z oferowanych przez TOYA – telewizji, Internetu i telefonii albo połączyć wszystkie oferowane usługi. Wysokość abonamentu jest uzależniona od wybranych usług i pakietu. Podpisując umowę na 24 miesiące można liczyć nawet na kilkudziesięcioprocentową zniżkę ceny abonamentu. Z kolei klienci zmieniający operatora za pierwszy miesiąc płacą tylko 1 zł.

Z kolei Dwupak w TOYA to pakiety w cenie niższej o nawet kilkanaście procent od sumy cen pojedynczych usług w promocji. Z kolei w Trójpaku, czyli połączeniu telewizji, Internetu i telefonii stacjonarnej cena jest jeszcze niższa – rabat może wynieść nawet  ponad 400 zł w skali dwuletniej umowy. Z pakietów mogą skorzystać także dotychczasowi klienci pod warunkiem przejścia na wyższy pakiet telewizyjny lub internetowy. Obniżona cena obowiązuje nie tylko w czasie promocji, ale także po jej zakończeniu.

Jak skonfigurować swój własny Dwupak?

Aby skonfigurować swój własny Dwupak, należy wybrać konkretny pakiet telewizyjny (Oszczędny, Wygodny albo Bogaty; oferta nie obejmuje pakietu bazowego Naziemny+), rodzaj odbiornika (HD albo 3G HD),  pakiet internetowy (TOYAnet 30, TOYAnet 100, TOYAnet 150, TOYAnet 250 albo TOYAnet 600; oferta nie obejmuje pakietu internetowego TOYAnet 6) oraz opcję Wi-Fi albo Wi-Fi Plus lub jej brak.

Na końcową cenę składa się cena samego abonamentu, cena dostępu oraz opłata aktywacyjna. Dostęp HD to koszt 1 zł miesięcznie, a jednorazowa opłata aktywacyjna 11,13 zł, dostęp 3G HD kosztuje 8 zł miesięcznie, a opłata aktywacyjna to 19,80 zł.

Dlaczego warto zamówić pakiet TV + Internet?

Zarówno Dwupaki, jak i Trójpaki to oszczędne połączenie telewizji, Internetu i/lub telefonii stacjonarnej. Warto zamówić pakiet z 3 powodów: by obniżyć łączną cenę za wszystkie usługi, by mieć gwarancję obniżonej ceny po okresie promocji oraz by otrzymywać fakturę od jednego dostawy.

Pakiety są często wybierane przez klientów, którzy w telewizji poszukują rozrywki, a od usługi internetowej oczekują połączenia ze światem i nie mają specjalnych wymogów.

Najlepsze na rynku oferty pakietów muszą spełniać pewne kryteria, takie jak: atrakcyjna cena, nowoczesna oferta dopasowana do potrzeb klientów, niezawodność usług, zaufany operator. Oferta firmy TOYA spełnia wszystkie powyższe warunki.

Ze szczegółową ofertą można zapoznać się na stronie: https://toya.net.pl/pakiety/dwupaki.


Artykuł sponsorowany