Sprawdź z serwisami, co dzieje się w świecie internetu!

0
1377
Na bieżąco patrz co się dzieje u influencerów czy geeków sieci | fot.: Materiał partnera zewnętrznego

Świat szaleje, tempo jest zastraszające, a my musimy się w tym wszystkim odnaleźć, aby nie być w tyle. Tak wiele się dzieje w internecie, tak dużo informacji możemy znaleźć właśnie w tym medium. Tworzą się memy, anegdotki, kultowe teksty, które później są przekazywane między znajomymi, choć kontekst znany jest tylko tym, którzy to widzieli. Jeżeli nie chcesz uchodzić za osobę, która jak zwykle nic nie wie.. czas bacznie obserwować, co dzieje się w wirtualnym świecie.

Na bieżąco patrz co się dzieje u influencerów czy geeków sieci

Być może chcesz wiedzieć na bieżąco, co jest teraz na topie w sieci, jednak podstawowym problemem, jaki napotykasz jest brak czasu. W końcu doba ma jedynie 24 godziny, które starannie musimy rozdzielić na pracę, życie rodzinne, odpoczynek czy inne formy aktywności. Dlatego też niemożliwym jest, abyśmy codziennie obserwowali tysiące profili i szukali sensacji. Oczywiście, możemy posługiwać się mediami społecznościowymi, ale przy takim natłoku informacji, ciężko jest wszystko wyłapać w dosłownie kilka chwil. Jakie jest więc rozwiązanie na nasze problemy czasowe?

Jednym z najprostszych to obserwowanie serwisów internetowych, w których na co dzień dziennikarze sami szukają ciekawych czy sensacyjnych informacji, aby następnie je opublikować na ich łamach. Jednym z takich jest apynews.pl – nazywany przez twórców, jako portal ludzi internetu. Wchodząc tam, zrozumiesz dlaczego właśnie tak się nazywa.

Bądź pierwszy, informuj znajomych

W sieci krążą tak zwane wirale, czyli informacje przekazywane od jednej do drugiej osoby. Prawdopodobnie nie raz otrzymałeś od swoich znajomych ciekawe linki do newsów, które następnie przekazywałeś dalej. Teraz Ty możesz stać się skarbnicą wiedzy, bo w końcu liczy się, kto pierwszy coś zobaczy.

Jednak żarty na bok. Obserwując serwis, dowiemy się nie tylko co w trawie piszczy, a dokładnie o czym influencerzy mówią teraz w sieci. Będziesz mieć dostęp do informacji związanych z internetem, o nowościach w serwisach społecznościowych, użytecznych wtyczkach oraz gadżetach, które powinieneś mieć, programach, które warto znać i aplikacjach, które pomagają na co dzień w funkcjonowaniu. Oczywiście – obejdzie się bez nich, ale skoro mogą nam pomóc, to czemu i z tego nie skorzystać?


Materiał partnera zewnętrznego