Jak zdobyć więcej followersów na Instagramie?

0
746
followersi na instagramie
Dzięki stopniowemu zwiększaniu ilości obserwatorów oraz sporym ruchem pod postami, takie konto zacznie wyświetlać się w postach proponowanych dla osób, które interesują się podobną tematyką do tej, na której temat prowadzimy konto | fot.: materiał partnera

Instagram w dzisiejszych czasach jest nie tylko miejscem, gdzie znajomi wymieniają się zdjęciami i udostępniają posty z wakacji czy wspólnych wypadów. Aplikacja ta jest przede wszystkim miejscem dla influencerów. Wiele znanych osób, prowadzących popularne profile na Instagramie zarabia na postach sponsorowanych ogromne pieniądze. Jak więc zdobyć odpowiednią ilość obserwujących i móc również prowadzić popularny kanał na Instagramie?

Jak zdobyć więcej followersów na Instagramie? – praca organiczna 

Najtrudniejsze są oczywiście początki. Nowe konta mają praktycznie zerowy zasięg, nie wiadomo od czego zacząć i jak zabrać się do zdobywania obserwatorów. Można oczywiście próbować znajdować popularne dyskusje i w nich uczestniczyć, można prosić innych użytków o obserwacje w zamian za to samo. Jest to jednak żmudna praca, która w ciągu tygodnia może pomóc zdobyć kilkanaście lub kilkadziesiąt obserwacji. Do dużej popularności jest tu jednak daleko.

Zakup followersów na Instagramie

Dla nowych użytkowników najprostszym sposobem na rozreklamowanie swojego konta na Instagramie będzie skorzystanie z pomocy profesjonalnego serwisu, który oferuje sprzedaż followersów. Pomaga on w pozycjonowaniu kont na Instagramie dając odpowiednią ilość obserwujących konto oraz generuje ruch pod postami przy pomocy komentarzy i lajków. Kup followers Instagram w prosty sposób.

Dzięki stopniowemu zwiększaniu ilości obserwatorów oraz sporym ruchem pod postami, takie konto zacznie wyświetlać się w postach proponowanych dla osób, które interesują się podobną tematyką do tej, na której temat prowadzimy konto. Przykładowo konto o sporcie wyświetlać się będzie w propozycjach osobom, które dużo o sporcie czytają i śledzą wielu sportowców. 

Tak samo z modelingiem – wiele kont o podobnej tematyce istnieje i sporo osób interesuje się właśnie kontami modelek i modeli. W taki sposób można dotrzeć bardzo łatwo do rzeczywistych obserwatorów, a konto będzie rozwijało się równomiernie. Serwis polskielajki.pl jest idealnym pomysłem na początek przygody z prowadzeniem konta na Instagramie i w połączeniu z odpowiednim pomysłem i umiejętnościami zarządzania kontem może pomóc odnieść sukces.

Dlaczego warto kupić followersy na Instagramie? 

Nie tylko nowi influencerzy mogą skorzystać z oferty serwisu polskielajki.pl. Jest to świetna propozycja również dla osób, które prowadzą swoje konto od lat. W przypadku starych profili sporym problemem jest zdobywanie nowych obserwatorów, pomimo ogromnej ilości użytkowników śledzących profil. Głównie spowodowane jest to faktem, że pod postami jest mały ruch i mało wyświetleń, a osoby obserwujące profil to bardzo często nieaktywne, porzucone dawno konta. W takim przypadku skorzystanie z serwisu polskielajki.pl może pomóc zdobyć nowych obserwatorów generując odpowiedni ruch pod postami i sprawiając, że będą one bardzo popularne i wyświetlą się w postach proponowanych osobom, które jeszcze profilu nie śledzą.

Wiele kilkuletnich kont korzysta z możliwości kupienia samych lajków, żeby zyskać nowych obserwatorów. W dobie bardzo wymagających i szczegółowych algorytmów pozycjonujących posty i konta trzeba naprawdę odpowiednio zarządzać kontem, by cały czas zajmować wysokie pozycje w proponowanych postach wśród osób nieobserwujących.

Jak zdobyć więcej followersów? – podsumowanie

Obserwatorzy i lajki to jedno, z drugiej zaś strony odpowiednia tematyka postów, długość wpisów, ilość i jakość hasztagów oraz prowadzenie aktywnych transmisji live – dopiero to połączenie wszystkich najważniejszych aspektów zarządzania kontem na Instagramie pozwoli na odniesienie sukcesu na rynku influencerów. 

Trzeba także pamiętać, że chętnych na zarabianie na Instagramie są setki, jednak tylko niektórym udaje się odnieść sukces. Serwis polskielajki.pl to ogromna pomoc w rozwinięciu konta, jednak czy utrzymasz się na rynku i zdobędziesz fanów a później sponsorów to już zależy tylko od Ciebie i Twojego pomysłu na prowadzenie profilu na Instagramie, a to wymaga poświęcenia nie tylko często sporych środków finansowych na inwestycje, ale przede wszystkim czasu. Influencerzy nie mają urlopu od Instagrama, jeśli przestaną wrzucać posty to ich konto straci na wartości w bardzo krótkim czasie.

Materiał partnera