Depilatory laserowe – polecane modele

0
1731
Depilator laserowy w ręku
Depilator nadaje się do usuwania owłosienia z twarzy i ciała. | fot. materiał partnera zewnętrznego

Depilacja laserowa to jeden z najbardziej skutecznych sposobów pozbycia się niechcianego owłosienia z różnych partii ciała. Do pewnego czasu zabiegi tego typu odbywały się jedynie w gabinetach kosmetycznych, przy użyciu specjalistycznych urządzeń. Zważywszy na zwiększenie popularności tej metody, producenci zadbali o pojawienie się na rynku depilatorów laserowych domowego użytku, które mogą być wykorzystywane przez każdego, zachowując pełnię bezpieczeństwa. Jakie modele zasługują na szczególną uwagę?

Depilator laserowy
Kobieta używa depilatora laserowego. | fot.: materiał partnera zewnętrznego

Philips Lumea Advanced SC1994/00

Seria Philips Lumea jest dostępna w kilku wariantach, gdzie depilatory różnią się od siebie m.in. liczbą nasadek w zestawie, funkcjami, przeznaczeniem na daną część ciała i oczywiście ceną. Model Advanced SC1994/00 nadaje się do usuwania owłosienia z takich obszarów jak pachy, nogi, okolice bikini, brzuch i ramiona, przy czym najdłuższy zabieg trwa około 15 minut (dolna część nóg). Jest wyposażony w jedną nakładkę i wymaga podpięcia do prądu. Inteligentny system rozpoznaje odcień skóry i zapewnia ochronę przed promieniami UV.

Remington IPL6750

To urządzenie, które nadaje się do depilacji ciała oraz twarzy. Wyróżnia się zastosowaniem technologii PROPULSE, umożliwiającej przerwanie cyklu wzrostu włosa. Producent zapewnia zadowalające efekty już po 3 zabiegach. Depilatory tego typu są wyposażone w specjalną nakładkę z dużym okienkiem świetlnym, dzięki czemu depilacja dużych partii ciała przebiega znacznie szybciej. Dodatkowo w zestawie znajduje się również specjalna precyzyjna nakładka do okolic bikini i twarzy. Urządzenie sprawdzi się także w przypadku męskiego owłosienia. Przydatną funkcją jest Multi-Flash, polegający na emitowaniu światła co 2 sekundy, dzięki czemu cały zabieg przebiega znacznie szybciej.

Braun Silk-Expert BD5009

Jedną z największych zalet tego urządzenia jest sensor kolorytu skóry, który na bieżąco odczytuje jej odcień, w tej sposób dopasowując intensywność światła. Dzięki temu zabieg jest w pełni bezpieczny i maksymalnie skuteczny. Urządzenie jest wyposażone w 3 tryby o różnym stopniu łagodności, przez co można dopasować je do konkretnej części ciała. Możliwa jest depilacja twarzy. Dodatkowo w zestawie znajduje się soniczna szczoteczka, za pomocą której można usunąć martwy naskórek, co przyczyni się do zwiększenia skuteczności zabiegu. Żywotność lampy wynosi 300 tys. błysków.

Babyliss G935E

Model oferuje 5 poziomów intensywności światła i 2 tryby pracy – normalny i delikatny. Nadaje się do usuwania owłosienia zarówno z ciała, jak i twarzy. To bardzo dobra opcja dla osób z ograniczonym budżetem, nie szukających modeli z najwyższej półki. Żywotność lampy wynosi 200 tys. błysków. Przydatną kwestią jest dostępność aplikacji na telefon, która przypomina o konieczności wykonania kolejnego zabiegu. Urządzenie pracuje w trybie seryjnym i uwalnia około 36 błysków na minutę.

RIO LAHR 2-C Beauty

Depilatory tego typu https://www.sferis.pl/depilatory-1937 pozwalają na skuteczne usunięcie pojedynczych włosków. To doskonałe rozwiązanie dla osób, które mają problem z odrastaniem owłosienia w konkretnych miejscach i szukają precyzyjnych sposobów ich zniwelowania. Urządzenie jest ponadto wyposażone w dotykowy czujnik, dzięki czemu emituje światło tylko przy kontakcie ze skórą. 5 poziomów intensywności pozwala dopasować moc do danego obszaru i typu skóry. Depilator nadaje się do usuwania owłosienia z twarzy i ciała. Emitowana wiązka światła jest niezużywalna, dzięki czemu nie ma konieczności wymiany lampy po wyczerpaniu impulsów.


Materiał partnera zewnętrznego