Nju dla dwojga – poznaj abonament w parze

0
1185
para ze smartfonem na spacerze
Aby stworzyć parę w nju, potrzebujesz drugiej osoby – na pewno znajdziesz kogoś, kto chciałby obniżyć miesięczny rachunek za telefon | fot.: pexels

W parze raźniej! W nju mobile możesz dzielić opłatę abonamentową z bliską osobą. Nielimitowane rozmowy, SMS-y i MMS-y oraz 10 GB internetu mobilnego – wszystko to w cenie 19 zł od osoby. A im dłużej będziesz korzystał z nju mobile, tym większa będzie paczka internetu! Poznaj szczegóły oferty nju.

Oferta nju w parze – dla nowych klientów

Aby stworzyć parę w nju, potrzebujesz drugiej osoby – na pewno znajdziesz kogoś, kto chciałby obniżyć miesięczny rachunek za telefon. Jeżeli ani Ty, ani osoba, z którą chcesz dzielić abonament, nie korzystacie z usług nju, najlepszym i najprostszym rozwiązaniem będzie zakup dwóch numerów połączonych w parę. Zamówienie możesz złożyć pod adresem: https://www.njumobile.pl/oferta/abonament-multi. Na stronie nju wybierz opcję „29+9 zł” – 29 zł to opłata za usługę „bez limitu 29 zł”, która będzie włączona na numerze głównym, a 9 zł to opłata za drugi, dodatkowy numer. Miesięczny rachunek będzie wynosił 38 zł, czyli po podzieleniu na dwie osoby – 19 zł.

Co obejmuje usługa „bez limitu 29 zł”? Po jej aktywowaniu wasza dwójka będzie miała do dyspozycji nielimitowane połączenia telefoniczne oraz wiadomości SMS i MMS w Polsce i w roamingu na terenie Unii Europejskiej. W ramach abonamentu numer główny i dodatkowy korzystają wspólnie z paczki internetu 10 GB. Z czasem jednak jej wielkość będzie rosła! Wszystko dzięki usłudze „im dłużej, tym lepiej”, stworzonej po to, by docenić lojalnych klientów. Po pół roku w nju limit danych wzrośnie do 20 GB, po roku – do 25 GB, a po dwóch latach – do 30 GB! Usługa „im dłużej, tym lepiej” jest uruchamiana automatycznie w chwili, gdy aktywujesz numer główny.

Nju dla par – dla obecnych klientów

Korzystasz już z oferty nju na abonament? W każdej chwili możesz zamówić dodatkową kartę SIM, do której przypisany będzie drugi numer. Z tego numeru będzie mogła korzystać osoba, z którą stworzysz parę. Dodatkową kartę SIM możesz kupić za pośrednictwem strony nju. Opłata za numer dodatkowy będzie wynosiła 9 zł. Jeżeli korzystasz z usługi „bez limitu 29 zł”, miesięczna opłata będzie wynosiła 19 zł od osoby. Jeżeli korzystasz z innego planu nju, „bez limitu 29 zł” możesz aktywować za pośrednictwem konta abonenta (zakładka „usługi”) lub za pomocą bezpłatnego SMS-a („START” na numer 80422).

Nju mobile – minimum formalności

Po wypełnieniu formularza zamówienia umowa i wszystkie potrzebne dokumenty zostaną dostarczone przez kuriera pod wskazany przez Ciebie adres. Tą drogą otrzymasz także kartę SIM. Nie musisz martwić się o to, czy będzie pasowała do Twojego smartfona – z uniwersalnej karty SIM możesz wyłamać kartę mini, micro lub nano. Jeżeli zdecydujesz się na elektroniczną fakturę, wspólny rachunek za dwa numery będzie dostarczany bezpośrednio na Twoją skrzynkę mailową. Wygodnie i ekologicznie!


Materiał partnera zewnętrznego