Wypadają Ci włosy? Poradzi sobie z tym Vitapil profesjonalny lotion do włosów!

0
1484
Kobieta i piękne włosy
Skuteczność stosowania lotionu to przede wszystkim zasługa odpowiednio dobranych składników, które wpływają korzystnie na kondycję skóry głowy i włosów. | fot.: materiał partnera zewnętrznego

Wypadanie włosów jest problemem, który dotyka zarówno kobiety i mężczyzn. Najczęstszą przypadłością jest łysienie androgenowe, które dotyczy niemal 43% Polaków. Chociaż w wielu przypadkach ze wzmożoną utratą kosmyków trudno walczyć, warto sięgnąć po sprawdzone rozwiązania. Jakie? Podpowiadamy.

Skuteczna walka ze wzmożonym wypadaniem włosów nie należy do łatwych, ale jest możliwa. Istotną rolę odgrywa nie tylko prawidłowa dieta oraz odpowiedni styl życia. Niemałe znaczenie ma również dobór właściwych kosmetyków do pielęgnacji – takich, które dedykowane są włosom osłabionym i wykazującym tendencję do wypadania. W przeciwdziałaniu utracie kosmyków świetnie sprawdza się profesjonalny lotion do włosów Vitapil®. Tajemnica jego skuteczności tkwi przede wszystkim w starannej kompozycji składników.

Lotion do włosów – przeciwdziała wypadaniu i stymuluje

Działanie profesjonalnego lotionu do włosów nie ogranicza się wyłącznie do eliminowania objawów problemu, ale również zapobiega wypadaniu kosmyków w przyszłości. To zasługa specjalnej formuły, która przeciwdziała nadmiernej utracie włosów i jednocześnie stymuluje porost nowych. Dlatego lotion dedykowany jest osobom, którym zależy na wzmocnieniu włosów oraz poprawie ich gęstości.

Jak wynika z testów konsumenckich, aż 91,7% użytkowników potwierdza wysoką skuteczność produktu, jakim jest profesjonalny lotion do włosów Vitapil®. Jego regularne stosowanie przyczynia się do:

  • zwiększenia dynamiki porostu nowych kosmyków
  • odżywienia i regeneracji uszkodzonych włosów
  • wzmocnienia cebulek włosowych.

Ponadto lotion wpływa korzystnie na skórę głowy, nawilżając ją i przynosząc jej równowagę.

Skład ma znaczenie

Skuteczność stosowania lotionu to przede wszystkim zasługa odpowiednio dobranych składników, które wpływają korzystnie na kondycję skóry głowy i włosów.

Istotną rolę odgrywa głównie kompleks 2-HGS®, który stanowi połączenie argininy i witaminy B3. Dzięki niemu możliwe jest dużo lepsze odżywienie cebulek włosowych – za sprawą poprawy ukrwienia i rozszerzenia naczyń krwionośnych. Cenne składniki odżywcze docierają do cebulek znacznie szybciej.

Ponadto skład lotionu Vitapil® uzupełniają takie substancje jak:

  • Biotin Complex – unikalne połączenie biotyny z innymi substancjami, które ułatwiają przenikanie biotyny w głębsze warstwy skóry
  • panthenol – wpływa pozytywnie na barierę lipidową, przyczyniając się jednocześnie do zmniejszenia utraty wilgotności
  • keratyna – regeneruje włosy, eliminując uszkodzenia w strukturze włosa
  • proteiny jedwabiu – nadają włosom połysk, gładkość i miękkość
  • ekstrakt z bambusa – Bambus jest najbogatszym w naturze źródłem drogocennego krzemu, zawiera go aż 75%. Wszystkie składniki preparatu działają synergistycznie, dzięki czemu lotion do włosów Vitapil® wyróżnia się wysoką skutecznością.

Chcąc zwalczyć problem nadmiernego wypadania kosmyków, warto tego rodzaju produkty włączyć do codziennej pielęgnacji.


Materiał partnera zewnętrznego