Przeciwieństwa się przyciągają, czyli brokat i mat w Twoim manicure!

0
1325
Zestawienie mieniących się wieloma barwami lakierów brokatowych z ich tradycyjnymi odpowiednikami, nie tylko wygląda oryginalnie, ale także tworzy świetną, skontrastowaną stylizację, w której nie ma miejsca na nudę! | fot.: Materiał partnera zewnętrznego

Lubisz łączyć klasyczne rozwiązania z odrobiną ekstrawagancji, która sprawia, że nawet w codziennych chwilach czujesz się jak prawdziwa księżniczka? Zestawienie mieniących się wieloma barwami lakierów brokatowych z ich tradycyjnymi odpowiednikami, nie tylko wygląda oryginalnie, ale także tworzy świetną, skontrastowaną stylizację, w której nie ma miejsca na nudę! Poniżej znajdziesz kilka inspiracji na nieoczywisty manicure z brokatem w roli głównej. Ciekawa? Przeczytaj do końca!

Bliżej natury

Wyobraź sobie piękną, letnią noc – nad Tobą bezkres nieba w intensywnym granatowym kolorze, urozmaicony srebrnymi gwiazdami. Poniższa stylizacja to właśnie odzwierciedlenie tej pięknej scenerii. Trzy wybrane paznokcie pomaluj na intensywny chabrowy lub atramentowy kolor (np. Blue Grey #312), a pozostałe pokryj finezyjnym srebrnym lakierem, który w całości składa się z połyskujących drobinekWhite Crystals #104. Wystarczą te dwa kolory, by stworzyć piękny manicure, który będzie po prostu amazing! Jeżeli chcesz się przenieść do pachnącego wiosną kwitnącego ogrodu, zamień intensywny granat na żywe, wesołe barwy. Wyrazisty Intense Raspberry #248 lub Mild Red #200 sprawią, że Twoja pazurki będą przywoływały skojarzenia z pięknym, wiosennym bukietem!

Dwa w/na jednym

Ręka w górę, jeżeli jesteś miłośniczką zabawy kolorami i hybrydowych eksperymentów! Zaprezentowana niżej stylizacja została wykonana w nieco inny sposób niż te wspomniane wyżej. Warto, abyś  poznawała nowe techniki stylizacji, by pazurki zawsze wyglądały oryginalnie. Radzimy, by wszystkie paznokcie pomalować na jeden, wybrany kolor, a na niektóre z nich nanieść dodatkowo kolejną warstwę lakieru z drobinkami. W ten sposób stworzysz subtelną stylizację, która nie rzuca się nadmiernie oczy, a jedynie delikatnie przyozdabia paznokcie. W manicure hybrydowym zaprezentowanym na zdjęciu, piękny śliwkowy kolor urozmaicono oszałamiającym Dream of Love #502, który łączy w sobie różowe, zielone i złote drobiny – idealny wybór na romantyczną randkę! Jeżeli wybierasz się na imprezę i chcesz błyszczeć jak gwiazdy na czerwonym dywanie, radzimy, abyś postawiła na subtelny granat Heather Wind #304, który następnie warto wzbogacić połyskującym złotem Dream of Fame #504. Pamiętaj, by do takiej kompozycji założyć biżuterię w kolorze złota – w końcu na czerwonym dywanie wszystkie gwiazdy lubią lśnić!

Morska głębina

Marzysz o wypoczynku nad morzem, ale do wakacji jeszcze daleko? Mamy na to sposób, dzięki któremu przeniesiesz się myślami na nadmorską plażę. Finezyjny Dream of Travel #506, który stanowi kapitalne połączenie turkusu i granatu, przypomina morską toń, mieniąca się wieloma odcieniami zieleni i błękitu. Wystarczy, że spojrzysz na swój manicure hybrydowy wykonany  przy użyciu tego właśnie lakieru, a na kilka chwil puścisz wodze wyobraźni i przeniesiesz się na słoneczne, nadmorskie wybrzeże.

Jesteśmy ciekawi, czy spodobały Ci się nasze pomysły. A może chciałabyś je wykorzystać we własnych stylizacjach? Jeżeli tak, to zajrzyj na hi hybrid i zapoznaj się z bogatą ofertą lakierów hybrydowych, we wszystkich kolorach tęczy!


Artykuł sponsorowany