Precyzyjne wzorki na paznokciach – tylko z naszymi pędzelkami

0
539
pędzelki do wzorków na paznokcie
Wybór pędzelka do zdobień nie jest wcale taki prosty | fot.: materiał partnera

Precyzyjne wzorki na paznokciach… Umiejętność ich wykonania to marzenie zdecydowanej większości paznokciomaniaczek. O ile abstrakcyjne kształty potrafi zrobić niemal każda adeptka sztuki manicure, z precyzyjnymi wzorami jest już nieco gorzej. Co warto kupić, by ułatwić sobie zadanie i sprawić, że wykonanie takich zdobień stanie się bardziej osiągalne? Bardzo często kluczem do sukcesu jest zaopatrzenie się w dobre pędzelki. Co rozumiemy przez słowo “dobre” i jakie pędzelki sprawdzą się do konkretnych technik zdobienia? Dowiedz się tego z naszego tekstu!

Czy istnieje jeden, idealny pędzelek do wszystkiego?

Bardzo często paznokciomaniaczki zadają sobie (lub nam) pytanie, czy istnieje idealny pędzelek do zdobień. Zawsze wtedy odpowiadamy – “ale jakich?” Pamiętaj, że nie każdy pędzelek pozwoli Ci na to, by wykonać precyzyjne wzorki na paznokciach. Istnieje kilka aspektów, na które powinnaś zwrócić szczególną uwagę.

Co wziąć pod uwagę podczas wyboru pędzelka do zdobień?

Wybór pędzelka do zdobień nie jest wcale taki prosty. Jak już wiesz, nie każdym pędzelkiem wykonasz precyzyjne wzorki na paznokciach. Jeszcze przed zakupem pędzelka, koniecznie weź pod uwagę tych kilka rzeczy. Od razu podpowiemy Ci, że wszystkie poniższe pędzelki znajdziesz oczywiście w naszym sklepie internetowym z kosmetykami AllePaznokcie!

Rodzaj

Zacznijmy od tego, że rodzaj włosia to aspekt, który ma niebagatelne znaczenie podczas wyboru pędzelka do precyzyjnych wzorków na paznokciach. Włosie naturalne czy syntetyczne? Które z nich sprawdzi się do jakich zdobień? Pędzelki z włosiem syntetycznym świetnie nadają się do zdobień żeli oraz hybryd. Pędzelki z włosiem naturalnym natomiast lepiej sprawdzają się do farbek.

Kształt

Kolejnym aspektem, który trzeba wziąć pod uwagę podczas zakupu pędzelka do precyzyjnych zdobień, jest kształt jego końcówki. Owalna, kwadratowa, spiczasta, a może przypominająca wachlarz? Wariantów jest naprawdę wiele! Przyjęło się, że im cieńszy pędzelek, tym lepiej i jest w tym sporo prawdy, choć trzeba mieć jednak z tyłu głowy, że istnieją również takie precyzyjne wzorki na paznokciach, które wymagają czegoś innego. Zresztą, w dalszej części tekstu omówimy najczęściej występujące rodzaje pędzelków.

Grubość

Jak już wspomnieliśmy, grubość pędzelka do precyzyjnych wzorków na paznokciach również ma znaczenie. Szerokie pędzelki świetnie nadają się do zdobień lakierem hybrydowym czy żelowym. Cieniutkie natomiast umożliwiają wykonanie nawet najbardziej precyzyjnych wzorków.

Długość włosia

Czy długość włosia pędzelka ma znaczenie? Oczywiście, że tak! Im dłuższe włosie, tym łatwiej wykonać nawet najbardziej precyzyjne wzorki na paznokciach. W przypadku krótkiego włosia jest to już trudniejsze, choć również nie niemożliwe.

Najlepsze pędzelki AllePaznokcie do precyzyjnych wzorków na paznokciach

Przejdźmy do konkretów! Na jakie pędzelki do precyzyjnych wzorków na paznokciach, dostępne w naszym sklepie internetowym AllePaznokcie, warto zwrócić szczególną uwagę?

Pędzelek do precyzyjnych rysunków oraz ikonek o cienkich krawędziach

Szukasz pędzelka do precyzyjnych wzorków na paznokciach, jak chociażby zdobienia typu biżu, ornamenty czy ikonki o cienkich krawędziach? Zobacz pędzelki o kilkumilimetrowej długości włosia i minimalnej jego średnicy. Z uwagi na ich spiczasty kształt, poradzą sobie nawet z najbardziej precyzyjnymi zdobieniami. Gwarantujemy, że pokochasz je od pierwszego użycia, a być może i wejrzenia, ponieważ ich design jest naprawdę spektakularny!

Pędzelek do zdobień 3D

Kolejny pędzelek do precyzyjnych wzorków na paznokciach, godny zakupu, jest przeznaczony głównie do zdobień trójwymiarowych, choć nie tylko. Pędzelek tego typu sprawdzi się również do rozmywania i cieniowania kształtów. Wyposażony w długie, kilkunastomilimetrowe włosie o niewielkiej średnicy, fantastycznie leży w dłoni i umożliwia sprawną pracę.

Sonda (lub pędzelek do zdobień z sondą)

Ostatnim rodzajem produktu, o którym chcielibyśmy wspomnieć, jest sonda lub sonda w połączeniu z pędzelkiem do zdobień. Sonda najlepiej sprawdza się przy tworzeniu kropek każdego rodzaju. Nie ma żadnego innego produktu, którym równie skutecznie i precyzyjnie wykonasz ten rodzaj zdobienia. Sondą – oprócz tego – nałożysz na paznokieć również cyrkonie czy kamienie. W naszym sklepie internetowym kupisz także pędzelki do zdobień z sondą – produkty dwustronne. Są bardzo wygodne i praktyczne, pozwalają również na zaoszczędzenie miejsca w niezbędniku paznokciomaniaczki!

AllePaznokcie to setki pędzelków do precyzyjnych wzorków na paznokciach!

W naszym sklepie internetowym znajdziesz niemal każdy rodzaj pędzelków, które umożliwiają wykonanie precyzyjnych wzorków na paznokciach. Jeżeli potrzebujesz kupić taki produkt, nie ma lepszego miejsca w sieci, by go znaleźć! Setki pędzelków i sond, dostępne na AllePaznokcie, wyróżniają się wysoką jakością, trwałością oraz atrakcyjnymi cenami. Zapraszamy na zakupy!

Materiał partnera