Manicure hybrydowy – 4 fakty, które Cię do niego przekonają!

0
2269
Manicure hybrydowy
Dobrze zrobiony manicure hybrydowy utrzyma się na Twoich paznokciach nawet do 21 dni. | fot.: materiał partnera zewnętrznego

Manicure hybrydowy błyskawicznie podbija kolejne rynki i… serca użytkowniczek. Kolorowe i trwałe paznokcie hybrydowe widać już wszędzie – u celebrytek, nowoczesnych kobiet i modnych nastolatek. Dlaczego są takie popularne? Czym różni się lakier hybrydowy od swojego klasycznego odpowiednika? Przedstawiamy 4 największe zalety hybryd!

Ile razy szykowałaś się do wyjścia z domu i nagle orientowałaś się, że lakier na Twoich paznokciach odprysnął? Ile razy pomalowałaś paznokcie o zbyt późnej porze, a rano zamiast gładkiej powierzchni zobaczyłaś odbicie kołdry lub poduszki? Z manicure hybrydowym przestaniesz martwić się takimi rzeczami.

Manicure hybrydowy – co to takiego?

Manicure hybrydowy to metoda stylizacji paznokci, w której stosuje się lakiery hybrydowe – lakiery do paznokci o innowacyjnej formule, utwardzane w lampach UV LED.

A dlaczego manicure hybrydowy jest tak popularny? To proste – ma naprawdę sporo zalet!

Największe zalety lakierów hybrydowych

  1. Trwałość – dobrze zrobiony manicure hybrydowy utrzyma się na Twoich paznokciach nawet do 21 dni. W tym czasie kolor nie wyblaknie, a Ty nie będziesz musiała mierzyć się z odpryskującym lakierem czy ścierającymi się czubkami.
  2. Wzmocnienie paznokci – dzięki kilku utwardzonym warstwom lakieru hybrydowego paznokcie są mocniejsze i lepiej znoszą trudy codzienności.
  3. Szybkość wykonania stylizacji – paznokcie hybrydowe nie wymagają czekania na to, aż lakier wyschnie. Każda warstwa natychmiast utwardzana jest w lampie, a później bez przeszkód można jej dotykać. Wykonanie jednokolorowego manicure hybrydowego zajmie profesjonalnej stylistce kilkanaście minut. Paznokcie hybrydowe z wzorami zajmą nieco więcej czasu, ale cała wizyta u kosmetyczki potrwa około 1,5 godziny – a potem możesz natychmiast wrócić do pracy, iść na trening, randkę czy spotkanie z przyjaciółmi!
  4. Możliwości stylizacji – liczba pomysłów na paznokcie hybrydowe jest nieskończona, a z pomocą sprawnej manikiurzystki jesteś w stanie uzyskać naprawdę zachwycające efekty. Manicure z efektem kociego oka , hybrydy zmieniające kolor pod wpływem światła, metaliczne pyłki – z takimi dodatkami lakiery hybrydowe nigdy Ci się nie znudzą!

Manicure hybrydowy – jak zrobić?

Manicure hybrydowy
Liczba pomysłów na paznokcie hybrydowe jest nieskończona. | fot.: materiał partnera zewnętrznego

Możesz zrobić manicure hybrydowy w domu, całkiem samodzielnie – jeśli jednak chcesz uzyskać naprawdę trwały efekt, a przy tym piękną stylizację ze zdobieniami, lepiej skorzystaj z pomocy profesjonalnej manikiurzystki. Sam proces jest dość prosty – na prawidłowo opracowane pilnikiem i odtłuszczone nail cleanerem paznokcie, stylistka nakłada bazę, którą następnie utwardza w lampie do manicure hybrydowego. Następnie pokrywa paznokcie kilkoma warstwami lakieru, każdą z nich również utwardzając. Na sam koniec nakładany i utwardzany jest top. Później wystarczy ponownie przetrzeć paznokcie nail cleanerem – i gotowe!

Warto wiedzieć, że długość paznokci nie jest przeciwwskazaniem – manicure hybrydowy można wykonać również na krótkich paznokciach.

Manicure hybrydowy – czy niszczy paznokcie?

Prawidłowo wykonana i zdjęta stylizacja hybrydowa nie niszczy paznokci. Uszkodzić je może natomiast odrywanie lakieru– wówczas bowiem razem z lakierem usuwasz z płytki paznokcia warstwę ochronną. Dlatego właśnie najlepiej jest wykonywać i zdejmować hybrydy u profesjonalnej manikiurzystki – ona zadba o to, by Twoje paznokcie były w dobrym stanie, a przy okazji od razu będzie mogła wykonać Ci zupełnie nową stylizację!

I jak – czy przekonaliśmy Cię, że manicure hybrydowy to świetne rozwiązanie? Gwarantujemy, że błyskawicznie przyzwyczaisz się do wygody i komfortu, jaką niosą za sobą stylizacje z użyciem lakierów hybrydowych. Nie czekaj – już teraz umów się na wizytę do manikiurzystki, a za jakiś czas nie będziesz potrafiła sobie wyobrazić stylizacji bez hybryd!


Materiał partnera zewnętrznego