Kolorowe dopinki Clip-in na jesień

0
1962
Metody przedłużania włosów
Odśwież swoją fryzurę w nietypowy sposób: każdego dnia zakładaj kolorowe doczepy. | fot.: materiał partnera zewnętrznego

Uwielbiasz się wyróżniać? Jesteś wesołą, pełną energii kobietą, a zmiany wyglądu sprawiają Ci przyjemność? Mamy dla Ciebie propozycję, która nada Twojemu życiu nowej energii. Odśwież swoją fryzurę w nietypowy sposób: każdego dnia zakładaj kolorowe doczepy. Twórz szalone kombinacje, które zawrócą w głowie każdemu, kto je zobaczy.

Zielone refleksy i różowe usta

Jesień to najlepsza pora, aby zaskoczyć bliskich pozytywną aurą. Świetnie nadadzą się do tego doczepiane pasemka w kolorze soczystej zieleni. Nie pozwól, żeby udzielił Ci się ponury nastrój atakujący teraz ze wzmożoną siłą. Kolorowe dopinki nie tylko dodadzą fryzurze świeżości, ale będą też mrugnięciem oka w stronę lata, które niedawno się skończyło.

Na początek wypróbuj włosy do zakładania metodą clip-in. To najłatwiejsza droga do uzyskania nowego wyglądu w parę chwil. Pasemka posiadają dyskretną spinkę, która stabilnie trzyma doczep we włosach przez cały dzień. Jednym ruchem przypinamy klips, a następnie rozczesujemy włosy grzebieniem. W zależności od potrzeb, możemy założyć dwa szerokie pasemka albo większą ilość cienkich. Intensywna zieleń rewelacyjnie skomponuje się z ciepłymi brązami, głęboką czernią i włosami farbowanymi na miedziane odcienie.

Po założeniu dopinek clip-in pozostaje nam upiąć włosy w ciekawy sposób. Tu możemy wykazać się totalną dowolnością dostosowaną do tego, co lubimy. Dla tych z pań, które wolą swobodne fryzury, zalecamy podpięcie włosów z lewego boku wsuwkami i przełożenie ich na prawe ramię. Kilka pasemek zakręćmy lokówką, a pozostałe puśćmy luźno. Odsłonięte ucho warto dodatkowo podkreślić wiszącym kolczykiem, natomiast usta pociągnąć różową szminką pasującą do całości. Wieczorem wystarczy odpiąć klipsy i delikatnie ściągnąć zielone pasma. Możemy je ponownie założyć już następnego ranka.

Czerwone pasemka i żółty kardigan

Przepiękne kolory jesieni warto doceniać w każdej postaci. Nas zainspirowały rdzawe liście klonu pokryte lśniącymi, żółtymi akcentami. To połączenie wygląda doskonale nie tylko w przyrodzie. Równie dobrze sprawdza się ono w sezonowych stylizacjach, w tym m. in. na włosach.

Doczepiane pasemka clip-in dostępne są w całej gamie barw. Typowo jesienną propozycją są zestawy z czerwonymi dopinkami do wielokrotnego używania. Japońskie włókno kanekalon należy do najbardziej wytrzymałych i odpornych materiałów używanych do produkcji włosów syntetycznych. Wyraziste kolory przepięknie się błyszczą i mienią w słońcu. W sklepie Europe Hair dostępne są zestawy z doczepami wykonanymi w 100% z tego włókna. Kupując taki zestaw mamy pewność, że pasemka nigdy nas nie zawiodą. Włosy przedłużone za pomocą czerwonych dopinek clip-in perfekcyjnie prezentują się spięte w wysoki kok. Najlepiej wygląda on w wersji ze skręcanymi pasmami, bo mocny kolor przeplata się wtedy z naszym naturalnym odcieniem. Kok wykonuje się bardzo łatwo: wystarczy związać przedłużone wcześniej włosy w wysoki kucyk i podzielić go na około 8 części. Potem każde pasmo skręcamy i owijamy wokół kucyka, tworząc kok. Całość zabezpieczamy wsuwkami i ozdabiamy dużą, brokatową spinką. Włosy z czerwonymi akcentami uwielbiają żółte dodatki, więc dopełnij całość kanarkowym kardiganem albo torebką kopertówką. Taki outfit to klucz do udanego dnia!

Po więcej kolorowych produktów do bezinwazyjnego przedłużania włosów, zapraszamy do sklepu internetowego Europe Hair.

Włosy clip-in - złoty blond
Złoty blond
Włosy clip-in - czekoladowy ciemny brąz
Czekoladowy ciemny brąz
Włosy clip-in - jasny karmel
Jasny karmel
Włosy clip-in - miodowy blond
Miodowy blond
Włosy clip-in - jasny blond
Jasny blond

Materiał partnera zewnętrznego