Dobra baza do hybryd nie musi być droga. Oto 5 dobrych propozycji, które nie kosztują wiele

0
2455
kobieta z pięknym manicure hybrydowym
Poczucie luksusu, który dają nam drogie produkty może być mylne. Baza do hybryd jest filarem, który zapewni piękne paznokcie przez kilka tygodni | fot.: stock.adobe.com

Od idealnej bazy do hybryd oczekujemy przede wszystkim bycia niezawodną podstawą dla całego manicure. Część z nas jest gotowa słono zapłacić za taki produkt. Jednak świetna jakość wcale nie musi oznaczać wysokich cen. Oto pięć propozycji baz, które są dobre, zapewniają trwałość i piękny wygląd naszych paznokci, a na dodatek ich ceny są bardzo korzystne!

Drogie równa się dobre?

Niejeden raz przekonałaś się, że produkt sygnowany logo luksusowej marki bywa rozczarowaniem, a kosmetyki tańszych firm stają się ulubieńcami kobiet? Jeśli mimo tego wciąż spoglądasz w stronę półek z najdroższymi markami, a w sklepach online zaznaczasz opcję „sortuj od najwyżej ceny”, koniecznie zapoznaj się z naszymi propozycjami. W portfelu zostanie więcej pieniędzy, a paznokcie nadal będą piękne i trwałe.

Niska cena, wysoka jakość!

Poczucie luksusu, który dają nam drogie produkty może być mylne. Baza do hybryd jest filarem, który zapewni piękne paznokcie przez kilka tygodni. Chroni płytkę paznokcia, a nawet może ją odżywiać. Skuś się na tańszy i świetny jakościowo produkt. Nic nie stracisz, a na pewno nie pożałujesz.

Baza klasyczna

Jeśli Twoje paznokcie są w dobrej kondycji, nie są łamliwe i nie musisz poświęcać wiele czasu na doprowadzenie ich do ładu, kup Lakier hybrydowy Cosmetics Zone Base. Ta baza zapewni Ci wszystko, czego potrzebujesz. Jest uniwersalna i łatwa w aplikacji dzięki konsystencji o średniej gęstości i odpowiednio wyprofilowanym pędzelku. Przedłuży też trwałość hybrydy.

Kolejnym klasykiem jest Lakier hybrydowy Sey Classic Base. Odpowiednio zaaplikowany produkt idealnie wyrówna płytkę paznokcia, nie wykruszy się i nie popęka. Jego nakładanie jest bardzo proste, ponieważ ta baza do hybrydy ma właściwości samopoziomujące.

Baza witaminowa

Posiadaczki słabszych i z natury łamliwych paznokci mogą kupić bazę do hybryd, która jest tania, dobra i ma właściwości pielęgnujące. Sey Vitamin Base została wzbogacona o witaminę B5 i E. Wpłyną one dobrze na kondycję paznokci, ponieważ mają właściwości budujące i nawilżające. Oprócz silnej regeneracji i odżywienia podkład zapewni też możliwość przedłużenia płytki paznokcia nawet o 4 mm.

Przedłużone paznokcie hybrydowe

Przedłużone paznokcie hybrydowe – zdjęcie pochodzi ze sklepu Cosmetics Zone.

Baza ekstremalnie mocna

Jeśli solidny podkład pod hybrydę to dla Ciebie za mało, możesz kupić produkt, który zapewni ekstremalną trwałość! Taka jest baza do hybryd Sey Extreme Base. Formuła tego produktu ma pomóc w stworzeniu niezawodnego manicure, ponieważ jest dość gęsta, a po zastygnięciu idealnie przylega do płytki paznokcia. Jest twarda i elastyczna jednocześnie. Ma też właściwości wydłużające.

Baza żelowa

Ostatnią propozycją produktów bazowych świetnej jakości, w wyjątkowo korzystnej cenie, jest seria Cosmetics Zone Gelly BE. To żelowe bazy, które łączą się z płytką paznokcia i są wielozadaniowe. Mogą stanowić trwałą pierwszą warstwę hybrydy. Są też idealne do samodzielnego przedłużenia paznokci. Mają gęstą konsystencję i świetną przyczepność i wiele wersji kolorystycznych.

Możesz wybrać opcje delikatnego różu, np. Pink Mask lub Milky Pink i cieszyć się naturalnym wyglądem płytki, bez dodatkowych warstw lakieru. Taki minimalizm jest jednym z tegorocznych trendów! Na dodatek Gelly BE wyróżnia się korzystną ceną spośród innych baz żelowych.


Materiał partnera zewnętrznego